כל הפרויקטים
התחקיר שירעיד את המדינה
הפרויקט של
קירות שקופים
ערכנו חקירה סמויה באחד מבתי המטבחיים הגדולים במדינה, אנו מעוניינים להריץ גיוס למימון הקמפיין.
132%
263,878
מתוך 200,000
0
נותרו
1825
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 18/10/2017

יא אללה, יא אללה, יא אללה!
בזכותכם הגענו ליעד - 200,000 ש"ח!

אנחנו מתקשים למצוא את המילים לבטא את עוצמת הרגשות שלנו, את הוקרת התודה שאנו חשים. התומכים, העוקבים, המשתפים, המתנדבים הלא פחות מאלופים שאתנו, ספקי התשורות.
זה כל כך לא מובן מאליו, הדבר הזה. העובדה ש1453 איש (נכון לעכשיו) ראו לנכון להיות שותפים שלנו.

הולך להיות מטורף! 2 שלטי חוצות בצומת עלית ו 250 אוטובוסים למשך חודש!
הכל בזכותכם:) 

הקמפיין מסתיים ב17.10 מה שמותיר לנו עוד זמן לגיוס ולכן מפה, כל שקל שיגויס ילך לקידום התחקיר הלא מצונזר ביוטיוב!
מה המטרה? להגיע למיליון צפיות תוך מספר חודשים בודדים.
החודש התחקיר יעלה באחת התכניות המעולות הקיימות בטלוויזיה.
התחקיר כבר משפיע עוד לפני שפורסם בכלל, תחשבו מה יקרה כשהוא יתקע לאנשים בכל פינה.

יצאנו לדרך? יש לנו עוד 50,000 לגייס! 
הוספנו עוד המון תשורות מעניינות, אתם מוזמנים להציץ וכמובן לשתף. 
ערכנו חקירה סמויה באחד מבתי המטבחיים הגדולים במדינה - והמציאות שהתגלתה מחרידה! בפרויקט זה אנחנו רוצים להציג בפניכם את ממצאי התחקיר ולחשוף אותן לציבור הרחב דרך קמפיין פרסומי. ביחד עם התמיכה שלכם, נוכל להרים את הקמפיין החשוב הזה. 


עמותת קירות שקופים נוסדה רשמית לפני כ-3 שנים. מייסדי העמותה טל גלבוע ורועי שפרניק כבר שנים מתעדים את המתקנים המנצלים וטובחים בבעלי חיים בעיקר במשקים המתועשים ובתי המטבחיים של תעשיית המזון הישראלית

העמותה שמה לה ליעד לחשוף את העוולות בכל מקום בו מוחזקים בעלי חיים בתעשיות השונות בכדי להסביר לציבור הצרכנים מה קורה כאשר הם רוכשים מוצרים שהופקו מגופם ונפשם של בעלי החיים.

לפני כשנה הוקמה יחידת תחקירים סמויים שהחלה את עבודתה במרץ במספר חקירות סמויות. במשך 8 חודשים תחקירן סמוי שלנו עבד באחד מבתי המטבחיים הגדולים בישראל והיה עד לכל תהליך העבודה בבית המטבחיים מהרגע שבעלי החיים נפרקו מהמשאיות למכלאות ועד אשר הובילו אותם אל תוך הרגע האחרון בחייהם.

במציאות הישראלית תחקיר המציג צער בעלי חיים חמור ביותר עולה בתקשורת ובעיקר מצונזר ברובו וגם נעלם מהתודעה הציבורית כהרף עין בין שלל התעמולה הפרסומית ותוכניות הבישול השונות המקדמות את אכילתם של בעלי החיים וההפרשות שלהם.

בשביל זה אנו יוצאים מראש ביחד עם התחקיר הטלוויזיוני לקמפיין ענק שיכלול הסברה בכמעט כל המדיות האפשריות, אנו יוצאים בקמפיין גיוס המונים זה בכדי שהתחקיר לא ירד מסדר היום ונוכל לפרסם על לפחות 100 אוטובוסים בכל רחבי מרכז הארץ למשך חודש ימים ולשכור שלט פרסום ענק במיקום אסטרטגי המפנה לצפייה בסרטון המרכזי של התחקיר. 

פרסום החוצות ישולב עם פעילות שטח רבה וחלוקת פליירים יעודיים על התחקיר בכל רחבי הארץ וכן הצגת ממצאי התחקיר על ידי הקרנת הסרטונים מבית המטבחיים במקומות ציבוריים, וכמובן קמפיין רשת רחב ביותר הכולל מספר סרטוני הסברה וסרטון מרכזי ממומן.

 בואו יחד נגרום לתחקיר הזה להיות ציון דרך חשוב במאבק לשחרורם של בעלי החיים ובתקווה שיגרום לאינספור אנשים ומשפחות שלמות לפקוח את העיניים לגביי מה שהם עוברים יום יום.

התמונות להמחשה בלבדרק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.