צלקת
הפרויקט של
יגל מזרחי
"צלקת" הוא סיפורי האישי - נער בן 17 המקבל באמצע אימוני הכנה לשירות קרבי אבחנה שלקה בלוקמיה. ספר על התמודדות, תקווה והשראה. כנסו וקחו חלק!
109%
25,435
מתוך 23,500
0
נותרו
129
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/10/2017

שלום,

אני יגל מזרחי, בן 18, סופר בתחילת דרכו.

אני מזמין אתכם לקחת חלק בפרויקט ולהיות שותפים להוצאת ספרי ''צלקת'' לאור.

כשגילו אצלי את סרטן הדם (לוקמיה) התחלתי לכתוב קטעים קצרים כדי להתמודד עם תחושות הבדידות והעצבות. קטעים אלה שותפו בחלקם ברשתות החברתיות. השיתוף הוליד חיזוקים ופרגון רב על הכתיבה שמתוכם החלטתי שאני רוצה לכתוב ספר!

את הספר התחלתי לכתוב לפני שנה וחצי ובימים אלה הוא נכנס לעריכה. במהלך ההתמודדות עם המחלה והטיפולים קראתי ספר שמדבר על דרכים לצחוק על הסרטן ואיך ניתן לקחת הכל בהומור. אותו ספר היווה עבורי מוטיבציה טובה נוספת לכתוב את הסיפור שלי.

תמיד הייתה לי אהבה לכתיבה והרגשתי שהיא יכולה לסייע לי לפרוק את המועקה באמצעות מילים וכך לא להישאר עם הבעיות לבדי.

הספר שלי הוא סיפור של התמודדות אבל יותר מכך, הוא סיפור של תקווה אמיתית.

 

מטרת הספר:

סרטן היא סיבת המוות המובילה היום בארץ. המון משפחות וילדים בכל רחבי הארץ פוגשים אותה והייתי רוצה שידעו שסרטן היא לא רק מילה – המשמעות האמיתית של מלחמה בסרטן היא הבחירה.

הבחירה בין החיים והמוות נמצאת בידיים שלנו.

הבחירה אם לשקוע בדיכאון או לצמוח ולהצליח למרות הרגעים הקשים.

בזכות תמיכתכם ולאחר שאגיע ל-100% מהיעד אהיה מאושר אם ילדים ומבוגרים החולים במחלה יקראו את הספר ויקבלו פרספקטיבה שונה לחיים.
הספר יכול לתת תובנות והתבוננות חדשה עבור כל מי שחווה התמודדות עם משבר (או אוהב סיפ
ור עם סוף טוב (-: ).

השתתפותכם תאפשר לנו להפוך את החלום הזה למציאות.

קטע מהספר:

"תמיד הייתי בחור חזק עד שהגיעה המכה שהחלישה. לפתע, לפני מספר חודשים תקפו אותי כאבי גב שנמשכו שלושה חודשים. לאחר מכן נוספו כאבי ראש חזקים מאוד, רמות כאב שלא הכרתי מעולם.

עברתי בדיקות נוספות וממושכות, מתמודד עם רופאים שדעתם הכללית היא שאני "ממציא" או "מתנהג כמו ילדה קטנה". בחור חזק וגדול אך בלי טיפת כוח סבל. לא מייחסים חשיבות לכאבים שאני חווה מפני שכל הבדיקות מראות תוצאות טובות.

ואני, ממשיך להתלונן על כאבים..."

תודה שנכנסתם אל הפרוייקט שלי. אשמח אם תבחרו את אחת מהתשורות משמאל ובכך נהיה שותפים להעברת התקווה הלאה.

אני, לפני המחלה


קטע מהספר:

"לילות קרים ללא שינה, לב חצוי נטול אהבה. דאגה שגוברת מיום ליום על עצם קיומנו בעולמנו. החלום הוא לקום בבוקר ולפקוח עיניים, לדעת שיש שלום בינינו. חיים רגילים שגרתיים ובריאים בתוכנו, ללא הפתעות לא צפויות שיגרמו לצער שיושרש בנפשנו.

רק לדעת את משמעות החיים זוהי תכלית חיינו. תכלית הנראית צפויה לעת עבר או עת הווה, אבל המחר אינו נודע לאיש ומיום ליום תוכל לקבל בשורה שאת אוזנך תחריש.

שמור על חייך כי הם הכל בשבילך.

דווקא בנקודה מסוימת בחיים שלך שאתה חושב שהכל מושלם, אל תהיה בטוח בכלום. תדע שיכולה להגיע מכה ותשכיל לעצור אותה בזמן, תילחם ואל תוותר.

זה מה שנותר לומר".

במהלך הטיפולים


מסע מסכם, "יוצאים לחיים", 2017, בריא :)