כל הפרויקטים
אגדות אמיתיות
הפרויקט של
המריצה - מורין, אלה וטל
ספר ילדים וילדות על 50 נשים ישראליות מעוררות השראה. כדי שלכל ילד וילדה בישראל תהיה השראה נשית מקומית על מדף הספרים בבית. הצטרפו אלינו!
104%
145,984
מתוך 140,000
0
נותרו
1182
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 23/11/2017

אנחנו מזמינות אותך לתמוך ולהיות חלק מהספר! בזכותך נוכל להוציא אותו לאור!בואו נחשוב רגע על הסיפורים שגדלנו עליהם, או על הסיפורים שהילדות והילדים שלנו גדלים עליהם.

מי הם הגיבורים בסיפורים האלה?
כמה מהם מציגים מודל ראוי לחיקוי?

כמה מהמודלים האלה הן נשים?
כמה מהן ישראליות?

גיבורת ילדות


׳אגדות אמיתיות׳ הוא ספר לילדים ולילדות (אבל גם למבוגרים ומבוגרות!) שיספר על 50 נשים ישראליות מעוררות השראה, כאלה שכבר מוכרות בחברה הישראלית וכאלה שעדיין לא נחשפנו לסיפורים שלהן, כדי שלכל ילד וילדה בישראל תהיה השראה נשית מקומית על מדף הספרים בבית.

איך יראה הספר?

בתקווה שנגיע ליעד ו"אגדות אמיתיות" יצא לאור - הספר יכיל 50 סיפורים מרתקים המלווים ב-50 איורים מדהימים (מעל 100 עמודים!) אודות נשים מקומיות מעוררות השראה. הסיפורים יכתבו על ידי סופרת ילדים מובילה אותה נבחר בסיום הקמפיין. לצד כל אחד מהסיפורים יופיע איור ייחודי ומרגש של הגיבורה אשר יאוייר על ידי אחד/ת מ-50 מאיירות ומאיירים מהמובילים בישראל.

בקיצור - 

  • 50 סיפורים מרתקים
  • 50 איורים מדהימים
  • 50 נשים מקומיות מעוררות השראה
  • ספר אחד לחלומות גדולים בעבריתמי יהיו הנשים שיופיעו בספר? זה תלוי גם בך!

כל תומכי ותומכות הקמפיין יוכלו להציע דמות של גיבורה מקומית, להסביר מדוע היא מעוררת השראה בעיניהם ולמה היא צריכה להיות חלק מ׳אגדות אמיתיות׳ (תקבלו בסיום הקמפיין טופס עם מספר שאלות). הנשים שיופיעו בספר יבחרו מהמאגר שייווצר במסגרת קמפיין גיוס ההמונים. הנשים בספר יגיעו מרקעים שונים ומתחומי עשייה והשפעה מגוונים ככל הניתן, כדי שכל ילד וילדה ימצאו בספר מקורות השראה רלוונטיים עבורם. אנחנו ממש מצפות לראות את ההצעות שלכם/ן!


מי יהיו המאיירות והמאיירים?


שיתוף הפעולה עם המאיירות והמאיירים נעשה מתוך הבנה משותפת של חשיבות הספר ׳אגדות אמיתיות׳, על פי שיקולים מקצועיים כגון סגנון איור ייחודי, חיבור לאג׳נדה, טכניקה, ניסיון, רצון משותף לעבוד יחד ועוד. מחכות לכם הפתעות משמחות מהמאיירות והמאיירים המובילים בארץ :) 


איך הספר יגיע לכל בית ומתי?

אנחנו רוצות שהספר יגיע לתפוצה רחבה ככל האפשר, שיהיה בכל חנות ספרים בארץ, ועל כמה שיותר מדפים בחדרי ילדים. כדי לעמוד במשימה השאפתנית הזאת, אנחנו מכוונות לכך שבסוף התהליך נבחר הוצאת ספרים לשיתוף פעולה. העבודה צפויה להמשך בין 6 ל-12 חודשים, אבל אנחנו מתחייבות שהספרים שיירכשו במהלך הקמפיין ישלחו לפני שתתחיל המכירה בחנויות הספרים. כל זה תלוי כמובן בהצלחתו של גיוס ההמונים והגעה ליעד. 


באיזה שלב נמצא הספר?

אל הפרויקט כבר הצטרפו מרבית המאיירות והמאיירים שישתתפו בו, אנחנו נמצאות בשלב מתקדם של מחקר על התחום, פרויקטים מקבילים בעולם והתהליכים הדרושים על מנת לעמוד ביעדים, התייעצנו עם אנשי מקצוע מהטובים בתחום וכעת אנחנו מצפות לצאת לדרך יחד אתכן ואתכם, התומכות והתומכים שלנו.


למה אנחנו עושות את זה?

כי אנחנו בשנת 2017...
ומגיע לילדים וילדות שתהיה להם השראה נשית מקומית! 
(וכי הילדות שאנחנו היינו פעם ממש רצו ספר כזה).


מי אנחנו?

אנחנו ״המריצה״ - קולקטיב של מעצבות בוגרות בצלאל, שפועלות יחד למען שינוי חברתי באמצעות עיצוב מאז 2015. אנחנו עובדות עם עמותות, יוזמות וארגונים שחשוב לנו לקדם את האג׳נדה שלהם ולהרחיב את ההשפעה החיובית שלהן על החברה בישראל. הפעם החלטנו ליזום פרויקט עצמאי.
יש לך עוד שאלות? אנחנו כאן:

hameriza@gmail.comהצטרפו אלינו!
פשוט בחרו אחת מהתשורות השוות וביחד נהפוך את ׳אגדות אמיתיות׳ למציאות.


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.