כל הפרויקטים
חתלתול ושמו למה
הפרויקט של
עינת הולנדר
בשיתוף
בנק פועלים - למען הקהילה
ספר הילדים הראשון שלי יוצא לדרך! הספר מתמקד ב"גיל הלמה", מעודד סקרנות והתנהגות חקרנית. תמכו ותיהנו משלל תשורות שוות!
101%
39,575
מתוך 39,000
0
נותרו
225
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 24/12/2017

שלום חברים, תודה שבאתם! התרווחתם? אז ככה...

לשם מה התכנסנו כאן היום?

אני ד"ר עינת הולנדר (ארחיב אודותיי בהמשך). ביום הולדתי ה - 40 גמלה בלבי ההחלטה להרפות מן הפחדים, ללכת עם צו הלב שלי ולהגשים חלום: 

הקמת בית תוכן לכל המשפחה.

הסנונית הראשונה של בית התוכן שלי היא ספר ילדים בשם "חתלתול ושמו למה"

 שיוכל לצאת לאור אך ורק בזכות תמיכתכם!

"חתלתול ושמו למה" נכתב לפני יותר מ - 15 שנה(!), עבר גלגולים רבים ורק עתה, כשהוא ואני בשלים לכך, החלטתי להוציאו לאוויר העולם. 

הספר מיועד לגילאי 4-2, המכונה גם "גיל הלמה". במקביל לכניסתם של הילדים לשלב השפתי-מילולי מתעצבת ההתנהגות החקרנית שלהם והם מפתחים הבנה של סיבתיות. שאלותיהם פותחות בפניהם דלתות לעולמות חדשים. גיבור הספר קרוי על שם השאלה הפופולרית ביותר בקרב פעוטות: "למה"? השאלה המוכרת כל כך להורים (כן כן, גם אני הייתי שם) משמשת לילדים ערוץ ליצירת שיח ותקשורת, משרתת את הצורך שלהם בהישנות, מסייעת ברכישת ידע, בהרחבת אוצר המילים שלהם ועוד.

דמותו הכובשת ומעוררת ההזדהות של "למה" מתחברת לנטייה הטבעית של הילד/ה ונועדה לעודד אותו/ה לסקרנות. לכל שאלת "למה" מצורף "זנב תשובה" לשימוש הקוראים, המסייע להם להנגיש לילדים שיח בנושאים חשובים ויומיומיים שמעסיקים אותם ואת הגורמים המטפלים בהם, למשל: פחדים, התחשבות, בטיחות, דרך ארץ.    לספר יצורף דף מדבקות לשימוש הילדים :)

רוצה להציץ...?

מה נעשה עד כה?

  • כתיבת הספר: הספר כתוב ועובר עריכה.
  • קבוצות מיקוד: טיוטת הספר נמסרה לקריאה ביקורתית לקבוצת אמהות וכן הוקראה בפני ילדים. השלב עבר בהצלחה ונרשמה התלהבות רבה!
  • בחירת הוצאה לאור: מצאתי בית בהוצאת "אוריון", אצל אורלי לוי שמאמינה כמוני בספר, במסרים ובערכים בהם הוא עוסק. "אוריון" מאפשרת לי חופש אמנותי ועונה על הצורך שלי להיות נאמנה לעצמי. בה בעת משמשת לי ההוצאה כר מקצועי מושלם.
  • בחירת מאייר/ת: מבין עשרות רבות של אנשי מקצוע בחרתי ברמי מאיקס, שמאייר את הספר בכשרון אין קץ. 
  • חוות דעת מקצועית: טיוטת הספר זכתה לחוות דעת נפלאה ממיכל דליות!


ה"אני מאמין" שלי

כאמא, כיוצרת וכסוציולוגית, אני מאמינה גדולה במילה הכתובה, בשפה תקנית, שפה הנושאת את דגל השוויוניות המגדרית. אני מאמינה בכל מאודי בהעברת מסרים ובהקניית ערך מוסף באמצעות משחק וסיפורת.

איפה את/ה נכנס/ת לתמונה?

א-ת-ם שותפיי לדרך מאז ומתמיד! עמדתם לנגד עיניי בכל שיר, בכל פרויקט. אתם שותפיי הטבעיים!

הפעם יש לכם הזדמנות של ממש להצטרף אליי ולקחת חלק בהוצאה לאור של ספר הביכורים שלי. זו עומדת להיות חגיגה של ממש! אתם תהיו שותפיי להצלחה, אלה שיניעו את הפרויקט מתחילתו, אלה שזיהו את הפוטנציאל שלו בראשית הדרך! כשגרירים הפרטיים שלי תזכו כמובן ליהנות משלל תשורות נפלאות. 

תשורות!!!

ואם בתשורות עסקינן, התשורות בפרויקט זה גובשו בכובד ראש ומתוך הערכה עמוקה, במטרה לפנק אתכם. לפניכם הזדמנות בלתי חוזרת ליהנות מכישוריי: מרבית התשורות כאן חד-פעמיות ולא ניתן לקבלן באף מסגרת אחרת. מגיע לכם!      

שימו לב, שהסכום שמצוין בכל תשורה הוא סכום המינימום לקבלתה, אך ניתן לציין גם סכום גבוה ממנו. כן ניתן לרכוש את אותה תשורה מספר פעמים, ואם חשקה נפשכם במספר תשורות שונות פשוט היכנסו פעם נוספת וחיזרו על התהליך.

 מעוניינים בתשורה שלא מופיעה ברשימה? פנו אליי ואגבש אותה עבורכם! 

למה ישמש הכסף שיגוייס באמצעות הפרויקט?

בחרתי בפרויקט מימון המונים במטרה שלא להתפשר, ולא לערוך נסיונות על קהל הקוראים שלי. הכסף שיגוייס באמצעות הפרויקט ישמש לליווי המקצועי ביותר בהוצאת הספר לאור, ובהפקת מוצר איכותי ומלוטש. הוא ישמש לעריכת הספר, לאיורו, להדפסתו, להפקת דף המדבקות הנלווה לספר. אני מתחייבת בפניכם כדרכי בקודש, כי גם הפרויקט הזה, כמו כל דבר שנגעתי בו עד היום, יהיה מוקפד מא' ועד ת'. 

הבטחתי... כמה מילים עליי

למעשה אנחנו כבר מכירים. אני הפנים מאחורי עשרות שירים שראו אור בשנים האחרונות. בין היתר כתבתי מילים לאייל גולן (למשל: "לו הייתי יכול", "תחייך"), שלומי שבת ("שתדעי", "בקהל הכי גדול" ועוד), עומר אדם ("שעות קשות", "נצח לצדך", "לא תדעי דמעה"), הפרויקט של רביבו ("אל תקראי לי ילד", "משחק ילדים"), דודו אהרון ("בגללך", "חלום שלא נגמר"), איתי לוי ("כולנו קטנים"), מאיה בוסקילה ("אל תוותר עליי"), חיים משה ("מסע חיי", "מול שמים"), סיון בהנם ("רק את יודעת"), אורי פיינמן ("שיר מהלב"), סיון גנון ("מאור עיניי"), ועוד רבים וטובים. 

הנה אני עם כמה מהאומנים הנהדרים להם כתבתי:


במקביל לכתיבה אני מעבירה סדנת פזמונאות לילדים, נוער ומבוגרים, ומלמדת תלמידים נבחרים כתיבה יוצרת. אני בוגרת לימודי פסנתר ופיתוח קול, בעלת דוקטורט בסוציולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן.

הצצה לסדנאות הייחודיות שלי:


מעל לכל, אני אמא לתאומות מקסימות בנות כמעט 5, הילית וליאן. מאז הפיכתי לאם התחדדו החלום הפרטי שלי וה"אני מאמין" שמוביל אותי בנוגע לתכנים לילדים, וכעת אני מתחילה לייצר בעצמי את מה שחיפשתי כל השנים בשדות זרים. 

תמונה משפחתית

הילית, אנוכי וליאן. צילום: שלי יפה אבידור

   

עם הפנים (והלב) לקהילה

מאז ומתמיד אני חיה ונושמת עשייה חברתית וקהילתית. גם הפעם. אחוז קבוע מכל מהדורה של הספר ייתרם למשפחות נזקקות ולמועדוני ילדים בבתי חולים לילדים.

לפני סיום... שאלות ותשובות אחרונות

מתי אחויב? זה עובד בשיטת "הכל או כלום" - תחויב/י רק כשהפרויקט יגיע ליעדו ויגייס את מלוא הסכום הנקוב.

האם ניתן לתמוך בפרויקט יותר מפעם אחת? כן! באותה תשורה/בתשורות שונות.

האם סכומי התמיכה המפורסמים כוללים מע"מ? אכן כן.

האם ניתן לקבל חשבונית-קבלה? לכל תומך/ת תישלחנה חשבונית וקבלה.

מה יקרה אם יגויס סכום הגבוה מהיעד? נצרף לחגיגה גם השקה מגניבה :)

למידע נוסף חפשו באתר "שאלות ותשובות"-"מידע לתומך" או צרו קשר עם הנהלת האתר

קדימה, יוצאים לדרך! תודה ענקית מראש על התגייסותכם ותמיכתכם, ובהצלחה!!!

----------------------------------------------------------------------------------

חברות טובות שתפגשו ברשימת התשורות:

רותי אבירי, דיאטנית ילדים להורים מודאגים
רותי אבירי, דיאטנית ילדים להורים מודאגים

רותי אבירי: דיאטנית הילדים הידועה, מובילת פרויקט "בית בריא" בידיעות אחרונות, תזונאית של "תנובה", "אנג'ל", "סטארקיסט" ועוד, מומלצת מניסיון אישי! פגישה משתלמת בקליניקה שלה ממתינה לתומכי הפרויקט שיבחרו בתשורה זו פה משמאל...

שלי יפה אבידור, הצלמת שלכם
שלי יפה אבידור, הצלמת שלכם

שלי יפה אבידור: צלמת הבית הפרטית שלי, של מועדון הגנקי, שרון חזיז ועוד רבים. (תמונת הפרופיל שלי בפרויקט וכן התמונה המשפחתית הן פרי עדשתה). תומכי הפרויקט מוזמנים לסט צילומי משפחה עם שלי בסטודיו/בביתם במחיר מיוחד! שורו לשמאל...


עוגה מעוצבת חד-קומתית, קרול קרמונה
עוגה מעוצבת חד-קומתית, קרול קרמונה

קרול קרמונה: קונדיטורית הבית שלי, אלופת עולם בעוגות מעוצבות! מבוקשת בקרב אמני ישראל. לתומכי הפרויקט מחכה תשורה מתוקה במיוחד מקרול! לפרטים תנו ביס שמאלה...רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.