האלבום שלכם: יוסי סאסי
הפרויקט של
יוסי סאסי
אני רוצה להזמין אתכם להיות שותפים ליצירת האלבום הרביעי שלי. האלבום יעסוק בבחירה. בחירה להיות אדם טוב יותר ופשוט יותר
103%
72,100
מתוך 70,000
0
נותרו
361
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 20/10/2017

היי חברות וחברים, ותודה שהגעתם לכאן. אני רוצה להזמין אתכם להיות שותפים ליצירת האלבום הרביעי שלי, אלבום שייצא לעולם בזכותכם. את היצירה הזו נוכל להוציא לעולם כולו יחד איתכם. להפיץ את האלבום, להסתובב איתו בדרכים ולתת לכם אותו, שבאמת תהיו ממנו חלק, כמו שמעולם לא קרה. 

האלבום החדש, אותו כבר התחלנו ליצור, יעסוק בבחירה. בחירה להיות אדם טוב יותר, פשוט יותר. להאמין בעצמך בעידן שעושה הכל חוץ מלתת לך מחשבה עצמאית, חשיבה ביקורתית. האם הכל כתוב מראש או שאנחנו יוצרים את הנתיב?

צפו: יוסי מזמין מספר על האלבום החדש ומזמין אתכם לתמוך!

הפרק הרביעי במסע הוא המשך ישיר לאלבומים הקודמים של ההרכב, אך עם הרבה שינויים לעומת קודמיו. האלבום יוקלט בסימן האוריינטל רוק אורקסטרה, שהוא המופע החי שלנו בימים אלה. זהו אנסמבל של תשעה נגנים, החיבור המושלם בין מזרח ומערב, אקוסטי וחשמלי. ההרכב מגובש וה"ליבה" שלו, היוסי סאסי בנד, כבר יחד קרוב לשבע שנים, באולפנים וסיבובי הופעות בחו"ל. ההרכב הוא עבורי משפחה של ממש. נמצאת בו גם דניאל סאסי, בתי הבכורה בת ה-16 שמלווה אותו בחליל צד.

האלבום יוקלט בסוף ספטמבר על האי המבודד סנטוריני שביוון. ים, ניתוק מהשגרה, סשנים לאורך כל היום, ג'אמים ספונטנים ועוד הם חלק מהתכנונים לשבוע שעל האי. באמצעות המסע ליוון אני חוזר לשורשים שלי. סבי ז"ל, יוסף סאסי המקורי, נולד בסלוניקי. יש בי צד יווני שנותן את הטון לא מעט - יצירת הבוזוקיטרה, המקצבים הבלקניים בשירים ואינסוף השראה. 

רגע מהאלבום הקודם: Palm Dance עם רון "במבלפוט" ת'אל

כל הנגנים יוקלטו יחד, כתזמורת, ממש כמו בקונצרט קלאסי. בנוסף, חלק מהשירים אף יוקלטו "ללא קליק", כלומר באופן טבעי יותר ועל פי הדינמיקה של הנגנים בזמן אמת - בלי שעון אבסולוטי שמכתיב את הקצב. מינימום עריכות, מינימום התערבות. מה שתשמעו זה מה שכל אחד ניגן, יחד עם כולם, על האי.

האולפן שבחרתי בו נקרא Black Rock Studios ונבחר כאחד מ-10 האולפנים הטובים בעולם בכתבת תחקיר של ה BBC. מי ישתתף? Ross Jenings, סולנה המדהים והורסטילי של להקת Haken, הרכב הפרוג הסופר מוצלח שמנגנים יחד עם מייק פורטנוי רפרטואר של Dream Theater. אורחים נוספים צפויים - רועי זוארץ הפסנתרן המחונן, מיכאל גריילסאמר הכנר הוירטואוז ועוד הפתעות בינלאומיות שנשמור להמשך. את האלבום אסיים להקליט ב-2017 והוא ייצא במהלך 2018.

אולפני Black Rock ביוון: משם לכל העולם 

זה האלבום הראשון אי פעם שאקליט בעזרת מימון המונים. הוא יקרה בזכותכם. יכולתי לעשות את זה כפי שעשיתי תמיד, אבל בחרתי להפוך אתכם, אוהבי המוזיקה, לשותפים מלאים ליצירה ואני מאוד רוצה להעניק לכם תשורות מיוחדות ואישיות.

כל התשורות שכוללות מרצ׳נדייז יועברו לתומכים לפני יציאת האלבום והמוצרים לשוק. תודה רבה לכם על הכל.