להיוולד מחדש - סרט קצר
הפרויקט של
בן חכים
אני מזמין אתכם לקחת חלק ולתמוך בסרט הקצר שלי "להיוולד מחדש" בכיכובם של ורד פלדמן ועומר דרור, עם עלילה מפתיעה שתשאיר אתכם פעורי פה. תודה רבה!
101%
40,060
מתוך 40,000
0
נותרו
126
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 19/09/2017

שמי בן חכים, במאי תסריטאי ויוצר "דיבוב מצחיק" ואני מזמין אתכם לתמוך בסרט הקצר החדש שלי "להיוולד מחדש", סיפור קטנטן ומרתק שישאיר אתכם פעורי פה, עם שחקנים מדהימים ורד פלדמן ("האלופה", "מתים לרגע", "10 אחוז ילדה שלי") ועומר דרור ("גאליס", סרט הקולנוע "כמעט מפורסמת", "סיפור אהבה בשלושה פרקים ב"הבימה" והפרזנטור של "קסטרו"), נדב ניר ("מטומטמת", "פאודה 2") ועוד


הסרט יצולם במשך 4 ימים במהלך חודש אוקטובר. התשורות והפרוייקט שווים במיוחד - אז קדימה - בואו נצא לדרך יחד! אודה לתמיכתכם בפרוייקט הכה חשוב הזה עבורי -

כל סכום יקרב אותנו להצלחה - תודה רבה!

הסיפור

לפני 4 שנים כתבתי תסריט על בחורה דתייה, קרן, בחודש התשיעי להריונה ואם ל-2 ילדים. כשבמהלך בילוי שגרתי בבריכה, מבחינה בחבורת בנים צעירים וסקסיים כבני 18. קרן לא מצליחה לעצור עצמה ומהסקרנות מתגנבת אחריהם למלתחות הגברים. מהפחד שיגלו אותה, היא נועלת עצמה באחד מתאי השירותים

מתוך הריגוש שבמעקב והתפרצות ההורמונים, צירי הלידה מקדימים לבוא ומפתיעים אותה. איתי (החתיך שבחבורה) שומע את קריאות הכאב של קרן ובא לעזור לה בתהליך הלידה. מה שאמור היה להיות פנטזיה רטובה, הופך למציאות מדממת, מזיעה ומסויטת. רק אז, קרן מבינה מה באמת חשוב בחיים

מי בסרט

בפרוייקט משתתפת השחקנית ורד פלדמן ("האלופה", "מתים לרגע",  סרט הקולנוע "10 אחוז ילדה שלי") 

יחד עם השחקן עומר דרור (סרט הקולנוע "כמעט מפורסמת", "גאליס", "סיפור אהבה בשלושה פרקים" ב"הבימה" והפרזנטור של "קסטרו")

ועם נדב ניר ("מטומטמת", "פאודה עונה שנייה", "שרי מלחמה", תיאטרון "הבימה") 


אלמנט הזמן

מעבר לעובדה שההד-סטארט תָחוּם בזמן, עומדת לפנינו מגבלת זמן נוספת וקריטית - השחקנית ורד פלדמן, נמצאת בהריון שלישי אמיתי - ממש כמו הגיבורה שלנו בסרט! ואנו חייבים להספיק לצלם עד הלידה שלה, כדי לאפשר לנו לצלם אותה במהלך החודש האחרון להריונה - שזה ממש עוד חודש בלבד!!


האנשים שמלווים אותנו בפרוייקט

המפיק, יואב בירנפלד ("Confess") יפיק את הסרט לצד צוות של אנשים מוכשרים  שנרתמים כולם יחד בימים אלו לפרוייקט.

מי עוד בסרט?

אתם!

הסרט עוד לא צולם ולא הופק

וזה יקרה בזכות התמיכה שלכם


הצוות: 

בן חכים - במאי ותסריטאי, בוגר אוניברסיטת ת"א, במאי 5 סרטים קצרים, הסרט האחרון, "מפעילה", התקבל לפסטיבל טרייבקה בניו יורק ולפסטיבל קאן ו"המעלית", זכה ב-5 פרסים בינלאומיים, ביניהם פרס ראשון בניו יורק, מילאנו ועוד.

יואב בירנפלד - מפיק, מפיק "Confess" בבימוי משה רוזנטל, "Oriented" ("נטפליקס"), "גרינלנד", מועמד לפרס אופיר, "תמיד לפני הגשם" (הקליפ של אביתר בנאי), ועוד. 

ורד פלדמן - שחקנית "האלופה", "מתים לרגע" "10 אחוז ילדה שלי", "החממה", "גאליס", "האקס המיתולוגי" ועוד.

נדב ניר - שחקן "מטומטמת", "פאודה 2", "שרי מלחמה" תיאטרון "הבימה".

עומר דרור - שחקן ודוגמן ("גאליס", "כמעט מפורסמת", הדוגמן הראשי של "קסטרו")

אנחנו מזמינים אתכם להיות בתוך הסרט, להשתתף כניצבים בסצינת בריכה גדולה שתצולם בתחילת אוקטובר, לשחות ולהכיר את הכוכבים מקרוב, את עומר דרור וורד פלדמן ופשוט, לעשות יום כיף בבריכה... (כמה פעמים יצא לכם גם להיות בבריכה וגם בסט של סרט באותו הזמן?)

במידה ולהשתתף בסרט גדול עליכם, יש מגוון רחב של השקעות קטנות יותר וגדולות יותר שעומדות לתמיכתכם כאן בעמוד והן שוות במיוחד!


יחד נוכל לעשות סרט שווה אפילו יותר מהתשורות

שיקרה רק עם התמיכה שלכםבואו להיות חלק מאיתנו ומההפקה הנהדרת הזו!

מי יודע אולי עוד נגיע לאוסקר...


אני מתרגש מאוד!

שלכם,

בן