כל הפרויקטים
איש ללא פנים - הקליפ
הפרויקט של
עמרי סמיונוב
אני עמרי, בן 20, כותב ושר ראפ, לאחרונה הקלטתי את השיר השני שלי - איש ללא פנים. בואו נהפוך את הוויז'ן שלי למציאות ואת החלום לקליפ
103%
6,670
מתוך 6,500
0
נותרו
63
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 06/10/2017

שלום,
אני מזמין אתכם לקחת חלק בקליפ לשיר החדש שלי ושל עידן "איש ללא פנים", ולהיות שותפים להפקה והרעיון המטורף שהוא מייצג, תוכלו להשתתף או סתם לתמוך ולהיות שותפים בהפצה ובהוצאה שלו לאור!
הקליפ מייצג עבורנו את הויזואליות של מה שהשיר מדבר עליו ואת הדרך של כתיבת השיר, כדי להבין קצת יותר מוזמנים להמשיך לקרוא, ולשמוע טעימה מ"איש ללא פנים".


קצת על מי אני

אז שלום,
אני עמרי, בקרוב בן 21, גר במושב כוכב מיכאל שבדרום חייל בגדוד 50 שבחטיבת הנחל, דרך מסלול הנחל שאליו המשכתי אחרי שנת שירות בתנועת הנוער בני המושבים.

ועכשיו אחרי הפרטים היבשים... בוא נדבר קצת תכלס! קצת על הקליפ על השיר ולמה שלעזאזל תתמכו בשיר שלי?!
ואז אם תרצו גם להבין איך נכתב השיר תוכלו להמשיך לקרוא

קצת על הקליפ

יום אחד אחרי ששמעתי את הפזמון (שאותו תוכלו לשמוע בהמשך), ולרגע קלטתי את המשמעות שלו - הרעיון לקליפ עלה, רעיון כללי שמדבר על בן אדם שמסתתר מאחורי המסיכות של עצמו, נותן להן לספוג את המציאות הקשה ולא מבין למה הוא מרגיש ריק ולא מצליח לשים דברים בפרופורציות. קלטתי שהשיר לא מתנגן לי בראש רק בסאונד, אני רואה אותו גם ויזואלית, וויז'ן מטורף שתקף אותי וגרם לי להבין שאני אעשה הכל כדי לגרום לקליפ הזה לקרות. אני לא רוצה להרוס לכם את ההפתעה של הקליפ אבל בואו נגיד שיש בו מסיכות ושכרגע הרעיון הוא שהקליפ יהיה קצת אפל אבל בקטע מגניב לגמרי, אם אתם מבינים את הראש ואתם מצליחים להתחבר, לגמרי יש לכם כבר סיבה לקחת ולהיות חלק מהפרויקט הזה שכולו "איש ללא פנים".

השיר מדבר על חיפוש עצמי לאחר פגיעת שמיעה כתוצאה מירי ותחושת ריקנות, להבין מה המקום שלי בעולם, בצבא, ואפילו בבית, אם אתה חייל או מתחבר להרגשה הזאת ולמסר של השיר אני אשמח שתיקח חלק בהגשמה ובהפצה שלו, מעבר לזה יש אחלה של תשורות.

"איש ללא פנים 
הולך בין בניינים 
רודף אחרי קצת שקט"

למה שלעזאזל תתמכו בשיר שלי?!

1.)
ברמה הכי בסיסית שיש - כדי ליצור קליפ טוב, כולל ציוד צילום, תאורה, שעות עריכה וכל מה שמתלווה לזה צריך להשקיע כסף, ואני רוצה את הקליפ שלי ברמה הכי גבוהה שאפשר, אני לא מוכן להתפשר על האמנות שלי, כי היא הדבר הכי יקר לי בעולם.
בזכותכם אני אוכל להפיק את הקליפ ברמה הגבוהה ביותר שיקלע בדיוק לוויז'ן ולמסר שאני מנסה להעביר.

2.)

אני באמת מאמין בשיר הזה, אני באמת מאמין שהוא שיר טוב, המפיק שלי שהוא מלך לא קטן בתעשייה מאמין בו, המון ראפרים ואנשים שאני מעריך מאמינים בו...
הטקסט הזה שונה מהעבודה עליו ועד מה שהרגשתי כשכתבתי אותו, הוא גרם לי להבין ולבטא את מה שאני מרגיש בלי שאני עצמי בכלל ידעתי שזה מה שאני מרגיש!
ומי יודע אולי השיר הצליח גם לגעת בכם, ואם כן? כבר יש לכם עוד סיבה טובה לקחת חלק בחלום הזה.

3.)

כשאני חושב על החלום שלי? זה החלום שלי, לקחת עוד צעד בדבר הזה שנקרא ראפ.
את החלק של ההקלטה והכל לקחתי על עצמי אבל אז תפס אותי הוויז'ן ההוא של הקליפ, וזה לגמרי לקחת את השיר צעד אחד קדימה, לחלום על זה בגדול.

ומתי בפעם האחרונה הגשמתם למישהו חלום?

מתי בפעם האחרונה הוצאתם לא מעט כסף על איזה המבורגר או משהו רגעי אבל לא הייתם מוכנים לתת 5 שקל למישהו שבאמת צריך את זה?
אז לא אני לא נזקק, אבל כן הפרויקט שלי גם מציע לכם תשורות שבאמת הייתי רוצה לקבל ובגלל זה גם השקעתי כל שניית מחשבה בכתיבה שלהן, ובנוסף יש לכם הזדמנות לקחת חלק בהגשמת חלום שבמקרה הוא הקליפ הכי מטורף שתראו בזמן הקרוב.


תוך כדי כתיבת ההדסטארט אני מבין שלפרוייקט הזה יש הרבה יותר מסר מסתם מימון, יש כאן מסר של לעשות דברים ביחד ולקחת חלק בחלומות של אחרים, כל שיר וכל אבן דרך מלמדת אותי משהו חדש, אני אשמח אם תהיו חלק מהדרך הזאת וביחד נשאיר את החותם הזה...

"אתה יכול לחלום ולעצב את המקום היפה ביותר בעולם, אך נדרשים אנשים כדי להפוך את החלום למציאות" וולט דיסני

פרומו:ולמי שמעניין אותו... איך נכתב השיר "איש ללא פנים"?

סיימתי את השנת שירות בספטמבר 2016, ולא הרבה אחרי התגייסתי להיות לוחם.
ככל שהזמן עבר הבנתי שקשה לי, שאני מרגיש ריק, אם זה בגלל שאני לא מוצא את המקום שלי בצבא ולא בדיוק מבין אם אני במקום הנכון בשבילי, כמובן שהדבר הראשון שעשיתי זה לכתוב, אבל פריקה למגירה, לא משהו שחשבתי שאני אעשה איתו משהו.

במהלך מטווח הרגשתי שהאטמים לא אוטמים כמו שצריך, כשיצאתי החוצה הצפצוף באוזן נשאר ומפה לשם יש לי פגיעת שמיעה כלשהי באוזן ימין. אי אפשר לומר שזאת הבשורה הכי משמחת למישהו שעוסק במוזיקה וחלם להמשיך עם זה גם בחיים הבוגרים שלו, זה גרם לבלבול רב בנוסף לתקופה המבלבלת שגם ככה הייתי בה, והייתי צריך להבין עם עצמי מה אני עושה מכאן... תוך יום יומיים כשכבר התחלתי לעכל היה לי מן איזה קול בראש שאומר, לך תקליט, לך תוכיח לעצמך שאתה עוד שם למרות הפציעה ולמרות שאתה בתקופה מאוד מבלבלת. שוב דיברתי עם מפיק, במקרה הזה מפיק אחר, גיא קושנירסקי האחד והיחיד שלקח חלק ענק בשיר הזה ועזר לי בכל מה שאני צריך מא' ועד ת' בכל זמן ובכל שעה, והאמין בי לאורך כל הדרך.


בשלב כלשהו בתהליך גם הכרתי דרך הפייסבוק זמר, קוראים לו עידן צלה, עוד בחור נפלא בן 22 אחרי שחרור, מוזיקאי וזמר מטורף שישר התלהבתי ממנו, עידן בחר להצטרף אליי ולשיר את הפזמון. ועזבו את איך שהוא שר בפזמון, חכו שתשמעו חומרים אישיים שלו! סיימנו להקליט את הפזמון ומשם סוף העבודה על השיר הגיע די מהר. מיד אחרי גם הבנתי שאני צריך לממן את הקליפ איכשהו, הרי הוצאתי המון כסף על השיר והחלטתי לפתוח הדסטארט.

"זה לא כיף להרגיש חלול
משמעויות ואיתן דמויות הראש עוד לא צלול
מחפש וזה לא מספיק רק אם הכל כלול
לא מבדיל בין עלייה למדרון תלול..."

***  בנקודה הזאת מאוד חשוב לי להגיד שוב, אם אתם חיילים, אם אתם בתקופה קשה, עובר עליכם משהו ואתם לא מצליחים לבטא אותו, אני באמת חושב שהשיר הזה יכול לגעת בכם איפושהו, ואם כן אז למה בעצם שלא תהיו חלק מזה ותגרמו לו להתגשם?

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.