כל הפרויקטים
נדב הולנדר - אלבום בכורה!
הפרויקט של
נדב הולנדר
אחרי שנים של שיתופי פעולה (״מייקל״, אלון עדר ולהקה, אבי הזמר) אני מתרגש להזמין אתכם להרפתקת אלבומי הראשון, שאותו כתבתי הלחנתי הפקתי וניגנתי
123%
43,092
מתוך 35,000
0
נותרו
282
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 24/08/2017

הפרויקט הסתיים, תודה עצומה לכל מי שתמך!

אוהב אתכם מאוד, ומקווה שנתראה באחת ההופעות הקרובות.

לכל מי שרצה לרכוש אלבום וטרם הספיק, 

בקרוב יהיה אפשר להזמין בכל שירותי המוזיקה המקוונים למיניהם.

לטכנופובים שביניכם - שלחו לי מייל ל-MatatVaOgen@gmail.com

ונראה מה עושים :)

ובינתיים - תודה רבה ולהתראות בקרוב

נדב

---------

שלום, אני נדב הולנדר. אם אני נשמע לכם מוכר אולי זה בגלל שהייתם בהצגה ״מייקל״ (אני פלג) או שאתם מחובבי ״אבי הזמר״ (יצרתי שם את המוזיקה יחד עם אבי הזמר) או שהאזנתם לאלון עדר ולהקה (אני זה ששר ״יומבו״ ומנגן בס) או שצפיתם בקומדיית האימים הקולנועית ״חתולים על סירת פדלים״ (שיצרתי יחד עם חברים) או שנתקלנו באיזה מופע או תוכנית טלוויזיה שהפקתי מוזיקלית וכו.

את השנים האחרונות אני מעביר בשיתופי פעולה עם חברים מוכשרים במוזיקה, בתיאטרון, בטלוויזיה ובקולנוע. אבל במשך כל הזמן הזה אני עושה דבר נוסף שבשבילי הוא לא פחות חשוב, ואם לומר את האמת - אפילו יותר: אני מתקדם אט אט עם אלבום הבכורה שלי שאותו אני יוצר לגמרי לבד: שירים שאותם כתבתי, הפקתי מוזיקלית וגם ניגנתי בכל הכלים - גיטרות, קלידים, בס ותופים. על הכינור והחצוצרה ניגנו אמנם שני חברים טובים שאינם אני, אבל אני מבקש מכם לא להיות קטנוניים בקשר לזה.

האלבום נקרא ״מתת ועוגן״ על שם שני המקומות שבהם הקלטתי אותו - מתת בצפון וקיבוץ העוגן במרכז, אבל קראתי לו כך גם בגלל שהוא סוג של מתת ועוגן בשבילי בשנים האחרונות, בסיס יציב ומשמח שאליו אני חוזר בין פרויקט לפרויקט. אז אחרי שכתבתי, עיבדתי, הפקתי, ניגנתי והקלטתי אותו, בשנה האחרונה אני שקוע במיקסים שלו, ובימים אלו ממש אני מתחיל עם כל ענייני העיצוב והמאסטרינג וההדפסה והשיווק והיח״צ וכל הדברים שנהוג לעשות לקראת הסוף.

והנה אני פונה אליכם כדי לסיים את העבודה על האלבום. לא פשוט להפיק אלבום כזה לבד, וחשתי שזאת הזדמנות מצוינת להכניס אתכם כשותפי לפרויקט, שותפים מלאים שבלעדיהם כל העניין הזה לא יהיה אותו דבר. בזכות עזרתכם, אוכל לסיים את האלבום במידת ההשקעה הראויה, ואם הגעתם עד לכאן, כנראה שאתם שותפים נהדרים.


בתמורה לשותפותכם אוכל להציע לכם שלל דברים: להיות הראשונים לקבל את האלבום (שצפוי להיות מוכן בעוד חודשיים וחצי), בונוס מיוחד בדמות האלבום של אבי הזמר שטרם יצא, כרטיסים להופעה, הזמנות ל״מייקל״, שיעורי גיטרה ובס ופסנתר, סשנים של הקלטה, הופעות אינטימיות עם אורחים מפתיעים ועוד.

אני מאוד מאוד מתרגש מהצעד הזה ושמח שאתם כאן איתי. הדבר הכי חשוב במוזיקה זה שיהיה למי להשמיע אותה, ומהבחינה הזאת אני מרגיש שאחרי דרך כל כך ארוכה לבד, הפומביות הזאת שנוחתת עלי כאן פתאום היא הדבר הכי טוב שיכול לקרות.

תודה רבה

נדב

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.