שולחים היסטוריה לאונסק"ו!
הפרויקט של
או"ם שמום
ע"פ החלטת אונסק"ו מערת המכפלה היא אתר מורשת השייכת ל"פלשתין". החלטנו לעזור לאונסק"ו ולשגר לאנשיו ספר ייחודי בשם "ההיסטוריה של העם הפלשתיני".
103%
3,080
מתוך 3,000
0
נותרו
25
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 16/07/2017

שולחים ארגז היסטוריה לאונסקו. ספר ישלח בחבילה על כל ספר שירכש


הספר 'ההיסטוריה של העם הפלשתיני' מהעת העתיקה ועד ימינו, יצא לאור לפני כ 3 שבועות וכבר "שבר" את אמזון. האפקט שיצר הספר, היה חזק. בתוך יומיים הפך לרב-מכר כשהגיע הגיע למקום הראשון בקטגורית המזרח-התיכון ולמקום ה40 הכללי, כשהוא משאיר מאחור סופרים כג'ון גרישם, סטיבן קינג ואת הספר "שפחה". הספר יש לומר, ריק לגמרי ורעיון ההסברה שהביא אתו- הגיעה לרבים.


 אלא שאז הציפו פעילי חרם את אמזון בפניות שליליות והביאו, כפי שהם מתגאים באתרים מסויימים, להורדת הספר מהחנות הוירטואלית.


לכן החליטו כמה יזמים פרו ישראלים לחבור ולהקדיש את הספר באופן אישי, לכל מי שיכחיש את הזיקה היהודית לארץ ישראל ויתמוך בשקר הפלשתיני וברעיונות החרם עליהם הוא נישא.


הספר במהדורה הרגילה עומד על- 120 עמודים ריקים וחלקים (!) בגרסה העברית ו132 עמודים חלקים בשפה האנגלית. מהדורת אונסק"ו הנוכחית, שהיא חלק מסדרה מצומצמת וממוספרת, מגיעה ל137 עמודים משום שהיא מכילה פרק מיוחד המוקדש להיסטוריה הפלשתינית של מערת המכפלה.

יעד של 3000 ש"ח - יאפשר לנו לשלוח 30 ספרים לאונסק"ו (כל תמיכה בשליחת ספר נוסף מעבר לסכום היעד - גם יישלח לאונסק"ו, ראו בהמשך שורה מודגשת)

יעד של 10000 ש"ח - יאפשר הוצאה לאור של הספר בחמש שפות - ערבית, ספרדית, צרפתית, גרמנית ופרסית (הכולל הקדשה מיוחדת לעם הפרסי) ובמכירתו באתר ייעודי.

כל תמיכה בספר מהמהדורה המיוחדת - זה בעצם 2 ספרים, אחד יישלח לאונסק"ו ואחד יישלח אליכם הבייתה.


כבר מזמן הבנו שלוחמה בחרם ובשקר הפלשתיני, עבר ליזמים פרטיים. אנחנו נותנים לכל מי שמתוסכל ממסכת השקרים וההסתה נגד מדינת ישראל את ההזדמנות לקחת חלק במתקפת נגד מתוחכמת. אנו מתכוונים לשלוח ארגז מלא ספרים, במהדורה מיוחדת שתוקדש לכל מי שמנהל נגדנו מלחמת תעמולה וכל אחד יכול להשתתף.


אז מכונות הדפוס כבר עובדות, ארגז מיוחד נרכש, מתקפת הנגד התקשורתית יוצאת לדרך. 


נועו בהצלחה, סוף.