כל הפרויקטים
עשור למוסיקה אורגנית
הפרויקט של
מוסיקה אורגנית
לרגל עשור למוסיקה אורגנית אנו יוצאים עם דיסק חדש של שירי המופע קולילי, ספר שירים מכל האלבומים, ספר פעוטות, אלבום באנגלית ועוד - כנסו כנסו!
107%
74,570
מתוך 70,000
0
נותרו
299
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 24/07/2017

אנחנו בהריון!
רביעיה חדשה גדלה ומתבשלת לנו בבטן כבר הרבה זמן.
'מוסיקה אורגנית' רוצה לגדול ולהוציא 4 מוצרים חדשים ונפלאים - בואו לפנק את הילדים ובכך לתמוך בעשיה והיצירה החדשה שלנו

"עשור למוסיקה אורגנית" - במשך עשור יצרנו דיסקים ומופעים איכותיים שהפכו להיות תרבות שמגדלת דור שלם של ילדים. וכעת, אנחנו מביאים לכם פרויקטים שהם פרי הבשלה שלנו ושל התפיסה שלנו למהו המזון הנפשי שילדים זקוקים לו היום, בעידן המיוחד הזה.

אנו רואים בכם, ההורים, שותפים לעשיה שלנו, ומזמינים אתכם לקחת חלק ביצירה. עם התמיכה שלכם, נוכל להגיע אל היעד ולהגשים את החלום ולהשיק ארבעה מוצרים חדשים!

'שיר וסיפור לכל עת' - ספר חדש 
ספר המאגד את כל השירים האהובים מכל האלבומים שלנו, ואגדות מתוך המופעים שלנו. אוסף עשיר של שירים ואגדות יתקבצו בספר מאויר ומהודר בכריכה קשה. ספר חובה בכל בית לכל ימות השנה!
מתאים עד גיל 8


✪ 'מבוקר עד ליל' - ספר פעוטות חדש 
ספר קטן ומתוק, בדפים קשיחים. ארבעה סיפורי-שיר המספרים ביחד על יום בחיי אח ואחות, גיל ואיתמר, היוצאים לטיול - מהבוקר עד הערב. הספר מלווה באיורים מרהיבים מאת שיה רייקמנס.
מתאים עד גיל 5

✪  'סיפורים מארץ קולילי' - דיסק חדש
דיסק שירים, אגדות וסיפורים, המבוסס על המופע "סיפורים מארץ קולילי", ומוקלט באותה אווירה חיה המאפיינת את המופע. תוכלו למצוא בו את כל השירים והאגדות  מהמופע המספר את סיפור מעגל עונות השנה.
מתאים עד גיל 8

✪ 'Songs from Dawn to Dusk' - דיסק חדש באנגלית

גרסה מתורגמת לאנגלית של הדיסק הראשון והאהוב שלנו 'שיר מבוקר עד ליל'.
מתאים עד גיל 7

כשאתם רוכשים כאן משהו לילדכם, אתם גם נהנים ממוצר איכות וגם תומכים באפשרות שלנו להגיע ליעד הגיוס ולממש את הפרויקטים - ולהמשיך ליצור איכות עבורכם ועבור ילדיכם. 

-- התכנון הוא שהמוצרים יהיו מוכנים לקראת חנוכה 2017!

איזה מזון רגשי נעניק לילדנו?

זוהי כבר ההחלטה שלנו בעולם דיגיטלי רווי גירויים ומסכים. אנחנו בחרנו – באיכות, בכלי נגינה אקוסטיים, בטקסטים שמחים אך לא מתיילדים, והכי חשוב – בהגשה ובתדר המכבד את הילדים ורואה בילדות תקופה מקודשת הדורשת טיפוח ולעיתים אף הגנה מהתדרים התזזיתיים הממלאים את חיינו.
ואנחנו לא לבד – אתם הולכים אתנו בדרך הזו ומעניקים לנו את הזכות להיות המוסיקה והצלילים המלווים את ילדכם בשנותיהם הראשונות בעולם. ובכלל – בעשור האחרון נוצרת בישראל הרבה מוסיקה חדשה וטובה לילדים וזוהי מגמה מבורכת שאנו שמחים להיות ממוביליה.

תודה והודיה עמוקה!
מאיתנו, כל צוות מוסיקה אורגנית 
שאול, ענבל, אסף
ליאת, מיטל, זאבי, ועירן
נוכחות אינטרנטית לאמנים: עירן רסלר confia

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.