כל הפרויקטים
Speak Out Global Journey
הפרויקט של
אנה פיש
סמינר מקצועי המיועד לצעירים לפני הטיול הגדול, מעניק כלים הסברתיים וידע אודות המצב המורכב בישראל. בואו לקחת חלק בקידום תדמיתה של מדינת ישראל!
100%
5,000
מתוך 5,000
0
נותרו
44
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 25/06/2017

הכסף שיגויס הוא לטובת קיום סמינר מקצועי שמטרתו שיפור תדמית ישראל בעולם.

מי מאיתנו לא חש תסכול בגלל הדעות השגויות על ישראל בעולם? כולנו יכולים להסכים שיש לפעול על מנת לקדם את תדמיתה של מדינתנו. אנחנו מזמינים אותכם לקחת חלק! התמיכה שלכם תסייע לקידום תדמיתה של מדינת ישראל בעולם.

Speakout Global journey הוא סמינר מקצועי הנועד להקנות לצעירים, שעומדים לצאת לטיול ארוך בחו"ל, כלים הסברתיים, מעשיים וידע בסיסי, במטרה להכשירם להתמודדות עם שאלות בעניין המציאות הישראלית המורכבת.


האתגר

צעירים ישראלים רבים נוהגים להקדיש פרק זמן ארוך לטיול ברחבי העולם לאחר שירותם הצבאי או במהלך לימודם לתואר. מטיילים אלו נדרשים לא פעם להתמודד עם שאלות קשות, ביקורת והאשמות בנוגע לסוגיות שונות ומורכבות אודות ישראל. אנו סבורים כי לישראלים אלה יש את הרצון ואת הסיפורים האישיים המתאימים כדי לייצג את ישראל בצורה יעילה ונאמנה, אך אין להם את ארגז הכלים המתאים לעשות כן.

הפתרון

אנו מבקשים להקנות לאותם צעירים נלהבים כלים הסברתיים מעשיים וידע בסיסי. זאת במטרה להכשירם להתמודדות עם שאלות בעניין המציאות הישראלית המורכבת. המועמדים שיתקבלו למיזם, יתארחו בירושלים ויזכו להשתתף בסמינר מקצועי בן יומיים שיכלול בין היתר סיור אסטרטגי בעוטף עזה. בסדנה יועברו הדרכות מקצועיות מאת דוברים מהשורה הראשונה אשר יאפשרו למטיילים להיענות לסוגיות להם יידרשו.

מי אנחנו?

קבוצת סטודנטים במכללת ספיר הפועלים בהתנדבות ושיתוף עם ארגון StandWithUs  במסגרת תכנית סטודנטיאלית למנהיגות בדיפלומטיה ציבורית. אנחנו מגיעים ממגוון רקעים, תחומי עיסוק ועניין והמשותף לכולנו הוא הרצון והנכונות לשלב כוחות למען המטרה הגדולה של קידום תדמית ישראל בעולם. 

בתום שנת הכשרה במסגרתה רכשנו כלים מעשיים וידע בתחום ההסברה, אנו מאמינים שנוכל לקחת חלק חשוב במאמץ זה על ידי עיצוב מטייל ישראלי משפיע.


תודה רבה על עזרתכם,

צוות StandWithUs ספיר


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.