כל הפרויקטים
פסנתרן הג'ז אלסנדרו גלאטי
הפרויקט של
ניצן קרמר
הצטרפו אליי ויחד נביא למופעים בארץ את פסנתרן הג'אז הנהדר מאיטליה, אלסנדרו גלאטי בתאריך 24/8/2017 בתל אביב.
121%
6,060
מתוך 5,000
0
נותרו
36
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/07/2017


היו אתם חלק פעיל מהגשמת ויצירת מופעי ג'אז איכותים ואינטימיים באווירה קסומה בתל אביב. הצטרפו אלי ויחד נביא את הפסנתרן המעולה מאיטליה למופעים בתל אביב.קצת עליי

אני, ניצן קרמר, אולי מוכר לכם משנים של עשיה בתחום הג'אז בישראל, בין השאר כיועץ אומנותי לפסטיבל הג'אז של תל אביב (12 שנים) וסדרת ג'אז במשכן (משך 8 שנים.), איש של מוזיקה בכלל, ג'אז בפרט מאמין במוזיקה שמביעה רגש, כנות ויושרה אמנותית.מעט על הפרויקט המתוכנן:

מגע הקסם של אלסנדרו גלאטי- מופע סולו פסנתר, ג'אז באווירה אינטימית בבכורה בישראל.

זמרת אורחת-דפנה לוי.

בית פקר, רחוב הזית 2 תל אביב. יום חמישי 24/8/2017 בשעות 20:00 ו- 21:30 (אורך המופע כשעה).

הפסנתרן, המלחין ומחנך הג'אז הנודע אלסנדרו גלאטי מפירנצה, איטליה ינגן רסיטל סולו בבכורה בישראל.

גלאטי יבצע בהופעות הבכורה שלו בישראל מגוון מלחניו המקוריים, פרשנות שלו לקטעים ידועים מרפרטואר הג'אז, בין השאר לחנים של ג'ון קולטריין וג'ורג' גרשווין, וכן מספר עיבודים מיוחדים שלו לשירים ישראלים שיבוצעו בבכורה עולמית.

גלאטי, פעיל בסצנת המוזיקה באיטליה עם הקלטות והופעות ברחבי העולם, נגינה לצד מוזיקאי צמרת בינלאומיים בהם לי קוניץ, סטיב לייסי, קני ווילר ואנריקו ראווה והובלת הרכבים בראשותו. 

גלאטי, משורר של הרמוניות ומלודיות שואב השראה לנגינתו ולחניו מהג'אז הקלאסי, מוזיקה איטלקית עממית, מוזיקה עתיקה ו"בית הספר" של הפסנתרן האגדי ביל אוונס. לחניו שובי הלב של גלאטי עטופים ברבדים של מסתורין ופואטיקה.

בית פקר, מקום המוקדש לאומנות איכותית במרכז תל אביב, בעל אקוסטיקה מעולה ואווירה אינטימית, הישיבה בכיסאות לא מסומנים. בחרו באחת התשורות כאן משמאל, ותמכו בפרויקט. רק בזכות תמיכה שלכם אוכל להוציא את הפרויקט לפועל.רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.