כל הפרויקטים
בצל-יה' הבטחה וחלום
הפרויקט של
צילה יהודה
לאחר ניסיונות קשים ומטלטלים שעברתי בחיי, בעזרת תמיכתכם אוכל להתחיל ולממש את ההבטחה לספר את סיפורי ההשגחה ביחד עם חלום ילדות להיות שחקנית.
103%
56,575
מתוך 55,000
0
נותרו
123
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/08/2017

בצל-יה' ההבטחה והחלום: המופע המרגש "בצילה".

אני צילה יהודה עברתי תאונה קשה לפני 5 שנים.

באמבולנס הבטחתי לספר ברבים את כל סיפורי הניסים שקרו לי בחיי.

הבטחתי ולא קימתי!!! לפני כמה חודשים קיבלתי תזכורת כואבת... הבנתי... 

הבטחות צריך לקיים!!

מזמינה אתכם לתמוך בפרויקט, בזכותו ובזכותכם אצליח להעלות מופע

שיקרא: בצילה- בצל-יה' ממצולות חיי בצללים וצלילים. מופע מרגש, אותנטי, מלא אופטימיות, למרות הנפילות ולמרות המשברים...מתרגשת ומודה על ההזדמנות לממש גם הבטחה וגם חלום ילדות!! 

בי' באב תשס"ה, בקיץ של שנת 2005 חלה תפנית מטלטלת בחיי.

במבט לאחור ניתן לומר שימיי העקירה מהבית שכל כך אהבתי בגוש קטיף, פתחו שרשרת אירועים שבה נדמה היה שיד זדונית מחבלת בחיי, מהרס הבית החדש והאהוב שלנו, פיזור הקהילה המדהימה שנוצרה בגוש.  לקרווילה אומללה שכמעט עלתה בלהבות, אלרגיה קשה, ועוד.. דרך איש שפל ותאב בצע שגזל את  כספי הפיצויים שלנו (ב"עוקץ היהלום" הידוע לשמצה) ועד לתאונת דרכים קשה באחד מכבישי הגולן, תאונה שהשאירה אותי עם נכות.

מה אומר? ומה אספר?...עם יד על הלב, היו ימים שבהם נראה העשור האחרון כמו סיפור בלהות ...

זוהי איננה טלנובלה עצובה ואומללה!!! כי בחרנו לפרוח מחדש! 

אנחנו משפחת יהודה מעצמונה הקמנו עסק שנקרא: "פריחה כתומה" נופש חלומי ברמה. בחרנו להקים את בתנו מחדש, אני צילה יהודה בחרתי להמשיך ולאהוב, בחרתי להמשיך ולהאמין באנשים ובטוב לבם ובעיקר בחרתי להודות! כן, כן, להודות לבורא עולם! על כל האתגרים שהביא לחיי וגם על המתנות. להודות לאישי המופלא אבנר שבנה את ביתנו שברמת הגולן בגיל 60!!!  על שמונת ילדי המדהימים ועל 11 נכדי המהממים בן פורת יוסף.(נכון לעכשיו😊 ה-12 בדרך..),

על משפחה חמה ותומכת, אימא, אחיות גיסים וגיסות...להודות על תלמידים מתוקים אותם אני מלמדת, להודות להוריהם שיודעים לפרגן, להודות למנהל ולצוות מורים נפלא! להודות לחברי החממה העסקית המקסימים ולעומדת בראשה דפנוש פרנקל המדהימה!  לחברינו מקהילת גוש קטיף, נוף איילון, אבני אית"ן שתמכו וסייעו בכל פעם שפנינו...ולכל הנשים המקסימות והאנשים הטובים שמקיפים אותנו. תבורכו!!!

ולא רק להודות רוצה אני – אלא גם לספר! 

לספר ולשתף בגילוי לב, במבט מחויך... דרך כישורי משחק תיאטרלי שקיבלתי במתנה מבורא עולם.  הבנתי שמצאתי דרך איך להתחזק מתוך הקושי. הבנתי שיש כאלו שיכולים גם להתחזק! ואיך אני יודעת זאת? כי ניסיתי! בכל פעם שסיפרתי ונגעתי בלבם של המאזינים התרחש שם קסם! ומשהו חדש ומלא תקוה החל לנבוט... כי הנה, אם אני צילה יהודה-  צולחת ועולה מן המצולות והצללים.. אז למה היא? או הוא? או אתם? לא יכולים?...

ולכן ביום שלישי פעמים כי טוב בשבוע של יום הנישואין שלנו אני מעלה לאוויר קמפיין מימון המונים בפלטפורמת הגיוס Headstart ומגייסת כסף להגשמת ההבטחה והחלום. על מנת שאוכל להפיק את המופע עליו אני חולמת, על מנת שאוכל לבנות תפאורה, להסתייע באנשי מקצוע יצירתיים, ובעיקר להקים בחצר ביתי את בית ההודיה – בצל-יה' ולצאת לדרך חדשה שכולה הודיה, הגשמה והשראה – לי ולאחרים. הקמפיין מסתיים בתאריך מיוחד שיש  לו אמירה חזקה מבחינתי, למרות המשבר והכאב אני ממשיכה להאמין, לפרוח ולהודות. זקוקה לסכום הרבה יותר גבוה ממה שכתבתי אך כדי להתחיל ולהניע את העשייה זה הסכום המינימלי לשם התחלה. בעזרתו יתברך!!

בואו והיו שותפים למימוש הבטחה והחלום 

תבחרו באחת המתנות ונפגש בקרוב... 

תודה לכולם וחיבוק:)

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.