כל הפרויקטים
מסרים מהיקום‬‎
הפרויקט של
איילת רונה טל
קיבלתי מהיקום 82 מסרים שיחד איתכם ובזכות תמיכתכם יהפכו לחפיסת קלפי מסרים ומודעות, מאויירים, צבעוניים ומיועדים לעבודה אישית או קבוצתית.
104%
36,530
מתוך 35,000
0
נותרו
101
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 06/06/2017

מטרת הפרוייקט שלי:

להוציא לאור חפיסת קלפים מדוייקת ואיכותית שקיבלתי מהיקום ושיחד איתכם ועם תמיכתכם יהפכו לחפיסת קלפי מסרים ומודעות, מאויירים, צבעוניים ומיועדים לעבודה אישית או קבוצתית. 

פרוייקט נולד :

סיפורם של הקלפים מתחיל כשהתעוררתי בוקר אחד מחלום שבו התחלתי לקבל מסרים לחפיסת קלפים. המידע התחיל לזרום ואני קפצתי מהחלום והתחלתי לכתוב את כל מה שירד... 

82 מסרים שחלקם הגיעו אליי עם תמונה ואת חלקם השאירו לי למחשבה ועיצוב. המסרים הופכים ברגעים אלו ממש לחפיסת קלפים צבעונית שבעזרתה ניתן יהיה גם לקבל מסרים וגם לעשות עבודה עצמית וכמובן עם מטופלים בקליניקה ובסדנאות.

איך לעבוד עם הקלפים?

ישנן מספר דרכים לעבוד עם הקלפים - ראשית החזיקו את החפיסה ביד וכעת ערבבו את הקלפים. שאלו את השאלה שלכם אם התכווננות גדולה ושלפו קלף. התשובה תופיעה על גבי הקלף הן במסר הכתוב והן באיור. פעלו על פי המסר שהתקבל. 

אפשרות שניה היא לעבור תהליך מודעות עם עצמך - נניח שהשאלה שלכם עסקה בנושא העבודה או הפרנסה או מה כדאי לכם לעשות בחייכם מבחינת עבודה. הקלף ששלפתם היה "להתחבר לחלום שלי" - שאלו את עצמכם כעת: מה החלום שלי? מה מונע ממני להגשים את החלום? איך אני ארגיש כשאגשים את החלום? תאפשרו לעצמכם לחוש את האנרגיה הנפלאה של מה שאתם חולמים עליו, נוכחת בחייכם כבר עכשיו!

אז איפה בעצם נמצא התהליך?

כל המסרים נכתבו, הם אותנטיים כפי שהגיעו ולא נעשה בהם כל שינוי. הוכנו תיאורי תמונות שהגעו בתקשור וגם כאלה שהם פרי יצירה משותפת שלי עם עדי הגרפיקאית. נכון לכתיבת שורות אלו - עוצבו, צויירו והוכנו מעל 20 קלפים.

אז מה בעצם אני מבקשת:

על מנת שגם אתם תוכלו להנות מכל הידע הנפלא הזה וממסרים יומיים מאויירים ומדוייקים, אני מבקשת מכם להיות שותפים בתהליך היצירה של הקלפים שלי. תמיכתכם תסייע בגיוס ההון הדרוש לאיור, עיצוב גרפי, עימוד, הדפסה, אריזה ושליחה אליכם, תומכיי, בדואר.

קצת על עצמי:

אני איילת רונה טל, מקבלת מסרים מהיקום מילדות. בשנות ההתבגרות הסתרתי את היכולת הנפלאה שלי ולאט לאט הבנתי שזו מתנה ולא בושה. ברגע שהכרתי ביכולות שלי וקיבלתי אותן באהבה, הן הלכו והתעצמו. 

כיום אני מטפלת בשיטות שונות שבכולן אני משלבת את היכולת המיוחדת שלי לעבוד בכמה גבדים בו זמנית.

אני מזמינה אתכם לקחת חלק בפרויקט שלי על ידי בחירת תשורה פה מצד שמאל וקלפי המסר המדוייקים כבר בדרך אליכם! אחרי פתיחת הקלף הראשון תוכלו להרגיש את רמת המודעות העצמית עולה ולעשות עכשיו את הצעד הראשון לשלב הבא בחיים שאתם רוצים היום! תנ/י לעצמך את 82 ה"כלים", ממש קלף אחרי קלף, לשיפור המודעות וחיזוק הבטחון העצמי שלך שתמיד רצית!

תמונה שצולמה במהלך ערב נשים שבה אני עובדת עם קלפי מסרים וקלפי טארוט. המיוחד בקלפים הוא שהם למעשה מאפשרים לנו לקלוט את המסר גם באופן ויזואלי.

פמוט קריסטל בעבודת יד שלי. אני אוהבת לעבוד עם הקריסטלים השונים וחלק מהתמיכה שלכם תאפשר לכם לרכוש ממני זוג פמוטים עם אנרגיה נפלאה וקסומה.תהליך הרכבת מחזיק המפתחות. אתם בוחרים את מה שליבכם חפץ ואני מציעה קריסטל בעל תכונות זהות לבקשה. מורכבים באהבה רבה ונשלחים בשמחה. במסגרת תמיכתכם בפרוייקט תוכלו לרכוש את המחזיק הייחודי לכם.


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.