כל הפרויקטים
שירים תחילה
הפרויקט של
רונה ברנס
תמיכה בספר השירה של רונה ברנס
151%
3,030
מתוך 2,000
0
נותרו
32
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/06/2017

עדכון: יעד חדש עם מטרה חדשה - הדפסת ספר הפרוזה

הגענו ליעד הראשוני. תודה רבה לכם!

הצלחת הגיוס עד כה מעודדת אותנו להמשיך ולהגיע ליעד חדש לפרויקט: 7,000 ש"ח. היעד החדש יאפשר לנו את הדפסת ספר הסיפורים והנובלות, בנוסף לספר השירים, שאת הדפסתו כבר הבטחנו. 

ספר הסיפורים כולל כמאתיים עמודים ובהם שתי נובלות ושישה סיפורים קצרים. הוא נקרא "רשימות גוף" על שם אחת הנובלות שבו, שמספרת על בחור צעיר שמתאהב באישה עם הרגלים מעט משונים בימי מלחמה. יש אפילו וידאו חדש שמסביר על כך על רקע פריחה אביבית! - ראו למטה.

לכן, עידכנו את התשורות, ועתה אפשר לרכוש את שני הספרים במחיר נמוך במיוחד. 

תודה לכם על תשומת הלב ועל התמיכהשמי רונה ברנס, ילידת 1987, חיפה. חיה בירושלים.

דף זה נועד כדי להזמינכם לרכוש את ספרי הראשון, שעתיד לצאת לאור עד הקיץ. 

זמן רב נרתעתי מהוצאת ספריי (ספר שירה וספר סיפורים ונובלות) באופן עצמאי, אבל לאחרונה השתכנעתי שהסיכויים נמוכים מכדי שאחכה לאפשרות אחרת שתתממש. 

הספר הראשון שאני מתכוונת לפרסם הוא ספר השירה שלי, שזכה לפני כשנתיים במענק צנוע מטעם קרן יצחק לייב ורחל גולדברג. עם זאת, המענק אינו מכסה את כל העלויות הנלוות להוצאת ספר, ועל כן אני פונה אליכם.

אני מזמינה אתכם לרכוש מראש את ספר השירים, ובכך לתמוך בפרסומו, ובהמשך כתיבתי. הקובץ יכלול כארבעים שירים, הוא ייצא תחת הוצאתו של המו"ל יואב איתמר, ויישלח אל בתי הרוכשים עד תום הקיץ. 

(הספר כבר עבר הגהה ועימוד וכעת נמצא בשלב אחרון שלפני הדפוס)

שיריי וסיפוריי פורסמו בכל מני מקומות ובהם: הארץ, מטען, גרנטה, הבה להבא, עיתון 77, שבו, ננופואטיקה, ליריקה, הליקון, משיב הרוח.

בנוסף, אני עורכת שותפה בכתב העת עירובין (קובצו השלישי נמצא כעת בהכנה, וייצא עד דצמבר), מנהלת את האתר אשפתון, ולפרנסתי עורכת את מוסף סוף השבוע של הג'רוזלם פוסט. 

אשמח להיות בקשר: burns.rhona שטרדול ג'ימייל נקודה קום.

או בפייסבוק


מתוך "הבה להבא" 5


שירים נוספים:

באתר ליריקה

באתר אשפתון

באתר העוקץ, וגם כאן


פורסם בננופואטיקה 5 (צילום: שירה חרש)שניים מסיפוריי אפשר לקרוא כאן:

באתר קורא בספרים 

באתר אשפתון

פרוייקטי עבר שלי כללו, בין היתר, העלאת תערוכת יחיד הצצה מצמררת, בגלריה "חדר דימויים", בצלאל 7, ירושלים (10.2.15 — 21.3.15), והעלאת קברט חד פעמי, ערב בחירות, עם חברים, במזקקה, ירושלים.

מתוך עיתון 77

על ספר הסיפורים והנובלות

ספר הסיפורים הוא בן כמאתיים עמודים והוא כולל שתי נובלות ושישה סיפורים קצרים. שמו של הספר הוא "רשימות גוף", על שם אחת הנובלות שבו, שמספרת על גברת הלפרין שבה מתאהב המספר, דרך מחברת שלה שהוא מוצא ברחוב. מכאן מסתעף הסיפור הקצר של השניים תחת ימי מלחמה שפורצת בצפון. פירוט נוסף על הספר, והסבר על החלטתי לגייס כספים דרך רכישה מוקדמת, ראו כאן:
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.