כל הפרויקטים
כלבלבי הצפון הפראי
הפרויקט של
עוץ הוצאה לאור
ספר ילדים שיתורגם לכבוד שבוע הספר. זו השנה השלישית שהוצאת עוץ מריצה הדסטארט, אחרי הצלחת "עוגות בחלל" ו"אוליבר והאיים הנודדים".
122%
30,396.6
מתוך 25,000
0
נותרו
292
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/05/2017

נותרה עוד יממה למימון! השגנו את היעד הראשוני, אבל ישנם יעדי המשך:


* אם נגיע לתמיכה של 27,500 ₪ (110%): מגנטים! כל מי שתמך במינימום של 60 ₪ יקבל בנוסף לשאר התשורות גם מגנט שלנו. מגנט עגול חזק ויפה, ועליו איור כלשהו מתוך ספרי ההוצאה. 

גויס בהצלחה!


* אם נגיע לתמיכה של 30,000 ₪ (120%): ספר קולי! כל מי שתמך במינימום של 60 ₪ יקבל גם קוד להורדת אודיו-בוק של "ארץ עוץ המופלאה", בחינם, מאתר אייקאסט! 


* אם נגיע לתמיכה של 32,500 ₪ ׁׁ(130%): דפי פעילות! אפיק גרסה עברית של חומרי ההפעלה באתר של  שרה מקינטייר סביב הספר "כלבלבי הצפון הפראי", לרבות דפי ציור וצביעה, רעיונות לפעילות כיתתית והוראות סריגה. 


* אם נגיע לתמיכה של 35,000 ₪ (140%): מסיבת ספגטי-יטי! אקיים במסגרת אחד מכנסי המד"ב/פנטזיה  הישראליים כגון אייקון או עולמות, מסיבת ספגטי-יטי לילדים, עם הפעלות ספגטי משוגעות. 


מאחר והשגנו את היעד הראשוני, נוכל להדפיס עוד ספר בנוסף על "כלבלבי הצפון הפראי". חפשו בתשורות את "גברת פריסבי ועכברושי מב"ן", ספר מקסים ומומלץ מגיל 8 ומעלה.


 _____________________________________

בשנתיים האחרונות הוצאנו ביחד את "עוגות בחלל" ואת "אוליבר והאיים הנודדים", ועכשיו זו כבר מסורת. לקראת שבוע הספר אני מריצה מימון המון להוצאת עוץ, עם ספר חדש של הצמד פיליפ ריב ושרה מקינטייר, בתרגומי לעברית. הספר שאני מציעה השנה הוא "כלבלבי הצפון הפראי" מאת אותו צמד יוצרים: הרפתקה מטורללת ומרגשת שכל המשפחה תרצה לקרוא.


קוראים לי גילי בר-הלל. אתם אולי מכירים אותי כמתרגמת ספרי "הארי פוטר" לעברית, העורכת הראשונה של ספרי "פרסי ג'קסון", ומי שתרמה למהדורות מוערות של "פיטר פן" ו"הקוסם מארץ עוץ". לפני כשלוש שנים הקמתי את הוצאת הספרים עוץ, שמתמחה בתרגומי ספרי ילדים ונוער שמהלכים קסם על הקוראים הצעירים והצעירים בלב.


מימון המון הוא הדרך שלי לחזק את הקשר עם קהל הקוראים, לאפשר לכם לקחת חלק ישיר ופעיל בהצלחת ההוצאה, ולקדם את הספרים שאתם אוהבים. ספרי ההוצאה זכו בשבחי המבקרים, נכללו ברשימת הספרים המומלצים של משרד החינוך וזכו בפרסים רבים. אבל חשוב מכל: כל שבוע פונים אלי ילדים והורים ומבקשים לדעת מתי נוציא בשבילם ספרים נוספים."כלבלבי הצפון הפראי" הוא ספר ילדים שמתאים לילדים בשלב ראשית קריאה (כיתות א'-ג') ולהקראה לפני השינה. מסופר בו על ילד וילדה, שן וסיקה, שמצטרפים לתחרות מזחלות אל הקוטב הצפוני. הפרס לזוכים במרוץ הוא הגשמת משאלה על ידי אבי-השלג המסתורי. הבעיה היא שלילדים אין כלבים מתאימים לגרירת המזחלת, אלא רק כלבלבי פאג קטנטנים וחמודים. הם ייאלצו להתמודד מול מתחרים מבוגרים שלא תמיד משחקים לפי החוקים, עם מזחלות חדשות ומשוכללות וכלבים הרבה יותר חזקים, בהם כלבים רובוטיים ואפילו צמד דובי קוטב; בדרך יצלחו חמישים סוגים של שלג, ויפגשו מפלצות קרח קדמוניות, טרולים מרושעים ועוד... הרפתקה מסמרת שיער, אותה אפשר לשרוד רק באמצעות אומץ לב ועזרה הדדית! (קצת כמו הקמת הוצאת ספרים עצמאית בישראל.)


בדומה לספריהם הקודמים של פיליפ ריב ושרה מקינטייר, מדובר בספר מפתיע, מלא הומור ורעיונות מקוריים ואינטליגנטיים, כך שגם ההורים ייהנו מקריאתו. הספר יודפס במתכונת הספרים "עוגות בחלל" ו"אוליבר והאיים הנודדים"; כלומר איורי צבע כמעט בכל עמוד, ניקוד מלא, אורך של בערך 200 עמודים בחלוקה לפרקים קצרים, ומידות פיזיות חמודות של 13 על 18.5 ס"מ. המחיר הקטלוגי, כשייקבע, יהיה כנראה לפחות 75 ש"ח, כך שבתמיכה בהדסטארט אתם מקבלים את הספר בהנחה משמעותית!


כמו בשנים קודמות, אשתדל להפוך את ההשתתפות במימון המון לכיף בשביל התומכים (ובשבילי): לספק תמורות מפנקות מעבר לספר עצמו, להגריל פרסים נוספים, ולערוך בסוף מסיבת השקה עם אירוע יצירה לילדים. ארצה להכיר לכם גם את שאר ספרי ההוצאה, שחלקם מתאימים לקוראים בוגרים יותר, אבל כולם מספקים חוויות קריאה מרתקות, עם דמויות מרגשות, כתיבה מעולה ושפע רעיונות.הוצאת עוץ היא הוצאה קטנה ועצמאית. המשך פעילות ההוצאה תלוי בכם, הקוראים: שתמשיכו לקנות את ספרינו - הנה כאן, על ידי בחירת תשורה - להפיץ את הבשורה ולעזור לנו להרחיב את מעגל הקוראים שלנו. משנה לשנה נוספים לנו עוד קוראים, והמשוב החם והמרגש שאנחנו מקבלים מכם, באמצעות תמיכה במימון המון, תגובות בעמוד הפייסבוק שלנו ועוד, הוא הצדקה לקיומנו. הספרים שלנו מביאים ילדים לקריאה, ומזכירים למבוגרים מדוע התאהבו בקריאה כשהיו קטנים. אז בואו הצטרפו להרפתקה שלנו! בחרו תשורה, וביחד נוציא את הספר לאור!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.