כל הפרויקטים
מייצגים את ישראל בכבוד
הפרויקט של
שחר אילני
השנה השנייה ברציפות שקבוצת Apollo (אפולו) #9662 זוכה לייצג את ישראל ברחבי העולם. הפעם, בהולנד! בזכות תמיכתכם נשלים את המשימה.
100%
5,000
מתוך 5,000
0
נותרו
18
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/05/2017

הצטרפו אלינו ובזכות תמיכתכם נוכל להשלים את בניית הרובוט ובכך לייצג את ישראל באליפות אירופה בכבוד!

אנחנו קבוצת Apollo (אפולו) #9662 מבית הספר העל יסודי משגב, נבחרנו לייצג את ישראל בעולם בפעם השנייה ברציפות, לאחר שבשנה שעברה השתתפנו בתחרות בארה"ב. הפעם נשתתף באליפות אירופה בהולנד!

אנחנו כבר מוכנים, הקבוצה כבר רשומה אבל הרובוט עוד בתהליכי שיפור, כאן נתקענו... אנחנו צרכים את עזרתכם על מנת שנוכל להגיע לתחרות עם הרובוט הטוב ביותר שניתן, עדיין נדרשת עבודה רבה וכן ציוד אלקטרוני וחומרים לבניית המנגנונים השונים. עלויות הציוד הן גבוהות...אבל לא ניתן לזה לעצור אותנו!!!

בואו ותהיו שותפים להצלחה שלנו ושל ישראל בעולם, לקידום הטכנולוגיה והחדשנות בקרב בני נוער.

FIRST (פירסט) הוא ארגון בינלאומי ללא מטרות רווח שמטרתו היא קידום מדע וטכנולוגיה דרך ערכים ואהבת אדם. הארגון קם לפני 28 שנים והוא מונה 4 תוכניות ראשיות המרכיבות את מה שאנחנו מכירים היום.

FLL Jr - לגילאי גן חובה עד ג'

FLL - לכיתות ד' עד ח'

FTC - לכיתות ח' עד י'

FRC - לתלמידי תיכון.

אנחנו משתתפים בתחרות הFTC. התחרות מורכבת משני נושאים מרכזיים, הרובוט ותרומה לקהילה. מעבר לתחרויות הרובוט אנחנו מפיצים את הטכנולוגיה בקהילה שלנו ע"י הדגמות ושיחות עם תלמידים. מאוד חשוב לנו להשקיע בנושא זה, בנוסף זהו הפרס הכי יוקרתי של תחרות זו, הוא נקרא פרס ה - Inspire. 

עוד על השגינו:

פרס השופטים 2016 - Judges Award 2016

בשנה שעברה זכינו בפרס השופטים העולמי הנקרא: Building Bridges. קיבלנו אותו בזכות החיבור בין שני מגזרים יהודים ובדואים. גם השנה (2017) אנו דוגלים ובערכים אלו אנו מורכבים מחברי קבוצה יהודים ובדואים מהמועצה האזורית שלנו (משגב).

פרס האליפות הישראלי (2016)

בשנה שעברה היינו אלופי הארץ, הרובוט עם הביצועים הטובים ביותר על המגרש. גם השנה אנחנו מכוונים לשם!

תודה.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.