כל הפרויקטים
۩ מגדלור - LIGHTHOUSE ۩
הפרויקט של
Avi Rafalson
תארו לכם מגדלור ענק בלב המדבר שמאיר את אפלת הלילה לכל יורדי הפלאייה - זה מה שאנחנו חולמים לבנות במידברן 2017. עם התמיכה שלכם אנחנו גם נצליח!
100%
4,225
מתוך 4,220
0
נותרו
51
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 25/04/2017

בזכות תמיכתכם, יבנה המגדלור הראשון במידברן!

במהלך המסע של החיים יש עליות ומורדות ולא תמיד אנחנו יודעים להתמודד איתן. זה מבלבל אותנו, זה מפחיד אותנו וזה מציב אותנו בפני אי וודאות. המעט שאנחנו צריכים כדי להמשיך הלאה זו אמונה - אמונה בעצמנו, אמונה ביקום, אמונה באלוהים, כל אחד והאור שלו. 

הפלאיה היא מקום מדהים, היא מאפשרת לנו להתחבר לחיים, לחוויות, לתחושות ולרגשות הכי עזים שלנו. אך כשאנחנו פוגשים אותם במלוא עוצמתם לפעמים זה קשה להכלה. 

ברגע הזה, אנחנו מביטים לשמיים השחורים בתקווה למצוא שם את המענה - להב אור לבנה חותכת את האפלה בתנועה מדויקת ומהירה. עינינו נישאות אל מקור האור שמגיע ממעמקי המדבר אבל אנחנו כבר יודעים שזהו המגדלור. 

הוא ניצב שם ומזכיר לנו את מה שאנחנו נוטים לשכוח, האמונה. האמונה שהכל בסדר - הכל נמצא בדיוק בסדר בו הוא אמור להיות. מצויידים באמונה אנחנו חוצים באומץ את הפלאיה ומגיעים למרגלותיו של המגדלור האיתן, מגדל יציב וענק שמתבונן על כל תושבי העיר בעינו הסורקת. 

באמצע ההליכה סביב המבנה אנחנו מגלים פתח, קטן, שכדי לעבור דרכו צריך לזחול על ברכינו וכשניכנס נגלה את מגדל האור הפנימי שנותן את עצמו כמתנה לכל מי שעשה את הדרך. 

בדרך החוצה אנחנו נשים לב לחיוך שיש בליבנו, החוויה הקשה שהרגשנו לפני-כן כבר לא בלתי נסבלת, היא עברה. ככל שאנחנו מתרחקים ממגדל האור מתחזקת בנו הידיעה שהמגדלור תמיד נמצא שם, הוא בתוכנו ולפני כמה רגעים ביקרנו בו. ראינו את האור שטמון בנו.

המבנה יבנה מעץ ויתנשא לגובה של שמונה מטרים. בגובה של שישה מטרים יוצב פנס שזורק עלומה של אור המסתובב במהלך כל שעות החשיכה. בסיס המבנה יהיה בצורת משושה כאשר כל צלע באורך של שני מטרים. 

חולמים  לראות את המגדלור במידברן ?! 
תמכו בפרויקט ותהיו חלק מאלו שבזכותם הוא יקום לחיים. 

תודה מקרב לב,
קבוצת לוחמי האור

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.