כל הפרויקטים
משיקים חטיף פנדה
הפרויקט של
שוקולד פנדה
מדמיינים חטיף כמו טעמי או פסק זמן, טבעוני (ופרווה ובלי חלב) - שיהיה זמין באופן רחב ובמחיר נגיש? עכשיו זה הולך לקרות!
260%
312,321
מתוך 120,000
0
נותרו
2101
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 13/05/2017

*** עדכון ***

הגענו גם ליעד ההמשך הרביעי (300 אלף ש"ח) !!!

אז בעצם - אם כבר הגענו ליעד - למה עדיין כדאי להמשיך לתמוך?

יש שתי סיבות:

1. כי יש לנו יעדי המשך - אם נגייס יותר כסף ממה שתכננו, נוכל להשתמש בזה בשביל להגדיל עוד את המפעל ולהשיג מטרות נוספות.

אם נגיע הגענו ל- 180 אלף! - כל אחד מהתומכים של הקמפיין יקבל חטיף מיוחד במהדורה מוגבלת במתנה (נוסף על מה שתזמינו). החטיף יהיה בטעם מיוחד ואריזה ייחודית לתומכי הקמפיין, שלא יהיה אפשר להשיג בשום מקום אחר!

אם נגיע הגענו  ל-240 אלף - נוסיף טעם נוסף של החטיף, בסגנון טעמי, וללא גלוטן. כל מי שהזמינה חטיפים במסגרת הקמפיין, תוכל לבחור בין שני הטעמים.

אם נגיע הגענו  ל-300 אלף - נתחיל לייצר מוצרים נוספים בציפוי שוקולד: וופלים מצופים, בייגלה מצופה - ועוד דברים בסגנון הזה (בתנאי שהם יעבדו בצורה טובה על קו הציפוי שלנו).

ו... המטרה שכולנו הכי מצפים לה:

אם נגיע 360 אלף - אנחנו מתחייבים שעד סוף 2017, מחיר טבלאות השוקולד שלנו ירד ל-14-15 ₪  באופן קבוע בחנויות, וירחיב את התפוצה שלו לעשרות חנויות נוספות. זה יתאפשר מכיוון שנוכל לקנות מכונות משוכללות יותר לייצור הטבלאות, וככה להוזיל את המחיר ולהרחיב את התפוצה (מחיר החטיף צפוי להיות 7-8 ₪).


2. כי יש הרבה דברים שווים שרק התומכים יוכלו לקבל!

מכתב תודה אישי מאיתנו. חטיף במהדורה מוגבלת לתומכים בלבד. 10% הנחה לכל החיים להזמנות מהאתר שלנו + טבלת פנדה מתנה בהזמנה מהאתר בחודש היומולדת/טבעונולדת. להיות הראשונים שמקבלים את החטיפים החדשים. אה, וגם - אולי למצוא את אחד מחמשת כרטיסי הזהב שהחבאנו בחטיפים, ולבוא לסיור במפעל להכין איתנו את החטיפים (וגם 30% הנחה לשנה וחבילה של 24 חטיפים מתנה).

בקיצור - זה שווה את זה!

_______________________________________________________________

שלום!

מרגש להיות פה שוב אחרי שנתיים. הרבה דברים השתנו מאז. בזכות התמיכה שלכם בנו בפעם הקודמת, היום יש לנו מפעל לשוקולד שכולו טבעוני. מי היה מאמין שדבר כזה יכול לקרות?


אתם. אתם האמנתם.

מאז שהתחלנו הייתה לנו בראש את הפנטזיה של חטיפי שוקולד, והשתעשענו ברעיון לא מעט - הכנו הרבה פעמים חטיפים כאלו לאירועים מיוחדים, ותמיד יצא טעים.

אנחנו בטוחים שזה יכול לעשות שינוי מטורף בעולם, ושיש ביקוש לחטיפים כאלו - אבל כל פעם מחדש הסתכלנו על תוכנית העבודה ואמרנו "זה מוקדם מדי". עד עכשיו. כבר יש לנו צוות גדול ומפעל עובד, ואנחנו יכולים לפנות את הראש לדברים נוספים.

אז אם אתם חושבים כמונו שצריך חטיפי שוקולד ללא חלב בעולם, נשמח מאוד אם תתמכו בקמפיין!

אבל רגע - מי אנחנו בכלל? (מי שמכיר - יכול לדלג :) )

אנחנו דניאל ואליה, היוצרים של "שוקולד פנדה" - שוקולד טבעוני בטעם חלב, אותו פיתחנו במחקר שארך כמעט שנתיים. ביולי 2015 פתחנו את העסק שלנו ממש פה בהדסטארט, ומאז אנחנו מייצרים שוקולדים במפעל שלנו בירושלים. מוזמנים מאוד לקרוא עוד באתר שלנו.


קודם כל - כי זה טעים! באמת צריך עוד סיבות?

אבל האמת היא שלחטיפים יש כמה יתרונות מובהקים שאין לטבלאות שוקולד. בראש ובראשונה - קל יותר לייצר אותם בכמות גדולה ולהפוך אותם לנגישים יותר גם במחיר וגם בתפוצה.

אנחנו עדיין לא מסוגלים להתחייב באופן סופי על המחיר, אבל השאיפה היא להגיע לכ-8 שקלים בחנויות לחטיף של 40-50 גרם. (לצורך ההשוואה - חטיפי שוקולד לא טבעוניים עולים בין 3.5-7 ש"ח, תלוי איפה קונים אותם ובאיזה כמות).

חוץ מזה, הם מאפשרים לנו להיות הרבה יותר יצירתיים בטעמים ובשילובים של מה שבתוך החטיף.

אנחנו מאמינים שחטיף כזה שיהיה בתפוצה רחבה ובמחיר נגיש יכול לעשות הרבה מאוד טוב לטבעונות בארץ, ולהפוך אותה למשהו שהוא באמת של כולם.

אחרי שערכנו סקר בקרב כל התומכים, הוחלט שהחטיף הראשון יהיה משהו שיקח השראה מקינדר בואנו ופסק זמן - על בסיס וופל וקרם אגוזים.

הגענו ליעדי ההמשך, והחטיף השני יהיה בסגנון של טעמי - וללא גלוטן.

ויהיה עוד חטיף שרק אתם, התומכים בקמפיין, תקבלו (כי הגענו ליעד השני, של 180 אלף)!

שאלה מצויינת!

בשביל שנוכל להקים את קו החטיפים, ולעשות את זה בהיקף משמעותי ובמחיר סביר - אנחנו צריכים מכונות יקרות. כאלה שאין לנו יכולת כרגע לקנות בעצמנו.

יש לנו קהילה כל כך חמה ומפרגנת -אז למה שלא ניתן לכם את ההזדמנות לקחת חלק בתהליך ולהרוויח חטיפים במחיר זול יותר ולפני כולם? וגם - אנחנו יודעים שנקבל חטיף טוב יותר אם אתם תהיו שותפים לבחירת הטעם, עיצוב האריזה, ואפילו השם שלו.

בסופו של דבר, אנחנו באמת מרגישים שהפרוייקט הזה הוא גם שלכם, ורוצים שזה ימשיך להיות ככה. אז מה נכון יותר מלעשות גם את הצעד הבא ביחד?

כל התומכים מקבלים את הדברים הבאים:

1. כמובן, את התשורה שבחרתם.

2. להיות שותפים בבחירת שם החטיף, האריזה ואולי הכי חשוב - איזה סגנון חטיף זה הולך להיות.

3. חברות אוטומטית במועדון הלקוחות שלנו - שזה אומר 10% הנחה קבועה לכל רכישה באתר, וגם טבלת שוקולד מתנה בהזמנה מהאתר בחודש היומולדת/טבעונולדת. זה שווה!

4. חטיף מיוחד במהדורה מוגבלת במתנה (נוסף על מה שתזמינו).


אז טוב, כבר עשינו קמפיין כזה פעם. אנחנו יודעים איך זה עובד ומה הלוגיסטיקה. אם בפעם הראשונה הופתענו מהעומס שכרוך בלייצר ולספק כל כך הרבה שוקולד (בכל זאת, פי 7 ממה שתכננו) אז הפעם אנחנו כבר למודי נסיון, ויש לנו צוות שלם של עובדים לצידנו. 

מרגע שהקמפיין יסתיים, נזדקק לכשלושה חודשים של פיתוח וייבוא המכונות, ולאחר מכן כחודש-חודשיים כדי לייצר את כל החטיפים שהוזמנו מראש.

אנחנו צופים שהחטיפים הראשונים יהיו מוכנים לקראת סוף אוגוסט, והחלוקה עצמה תהיה במהלך ספטמבר-אוקטובר. לחנות הוא צפוי להגיע ברבעון האחרון של השנה. כמובן שנעשה מאמץ כדי להקדים את לוח הזמנים!


איך יעבוד האיסוף העצמי?

הפקנו לקחים מהפעם הקודמת, והפעם האיסוף העצמי יתנהל באופן שונה. מירושלים יהיה אפשר לאסוף מאיתנו באופן ישיר.
בינתיים אנחנו יודעים בוודאות על נקודות האיסוף הבאות:

ויטופיה, ראשון לציון

פניני טבע, מודיעין

אנסטסיה, תל אביב

מיץ מרק, גבעתיים

רני אורגני, טבעון

רני אורגני, בנימיה

לודנס, רעננה

באר שבע (כתובת מדוייקת בהמשך)

חיפה (כתובת מדוייקת בהמשך)

מתנות משמחות, ירושלים

מנסיונינו - איסוף עצמי יכול להיות אמין יותר מאשר איסוף בדואר, אבל גם כרוך בקצת יותר מאמץ מצידכם. אנחנו נסייע לכם לקבל את השוקולד בצורה המהירה והנוחה ביותר בכל אופציה שתבחרו.

איך יעבוד המשלוח?

אנחנו בודקים כרגע מספר אלטרנטיבות, בסגנון דואר רשום (כלומר - המשלוח מגיע לנקודת איסוף קרובה לביתכם - בין אם לדואר או לחנות כלשהי). ברגע שנבחר את השירות האמין ביותר - נעדכן את התומכים.

מה האלרגנים במוצר?

כל המוצרים שלנו מכילים סויה. בסביבת הייצור יש אגוזים, בוטנים, גלוטן וסולפיט. המפעל נקי לחלוטין מחלב וביצים ומתאים גם לאלרגיים. אנחנו עדיין לא יודעים בדיוק איזה אלרגנים יהיו בתוך החטיף, אבל לא יתווספו אלרגנים חדשים לסביבת הייצור.

יש לכם כשרות?

אנחנו כשרים בהשגחת רבנות ירושלים וכן בד"צ מחזיקי הדת (בעלזא).

אתם פועלים באישור משרד הבריאות?

בהחלט. יש לנו רישיון יצרן ממשרד הבריאות.

הקקאו שלכם סחר הוגן?

כן! החל מסוף פברואר 2017, כל הקקאו שאנחנו משתמשים בו הוא סחר הוגן (תו תקן של utz). לפחות בחודשים הקרובים נמשיך בוודאות להשתמש בו, ואנחנו מקווים שזה יהפוך להיות קבוע.


צילום, בימוי ועריכת הסרטון: Fun Makers

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.