כל הפרויקטים
רוח אחרת- סרט דוקומנטרי
הפרויקט של
מנורה חזני
פרויקט גיוס תקציב להשלמת סרט דוקומנטרי חדש על מהפכת חידוש ההתיישבות בשומרון. תמיכתכם בסרט תאפשר לו לצאת לאור ולהגיע לקהל עצום בישראל ובעולם
108%
129,410
מתוך 120,000
0
נותרו
340
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/05/2017


הגענו ליעד! 

עשינו את הבלתי אפשרי. הסרט על אלו שעשו את הבלתי אפשרי- יצא לאור ממש בקרוב. זה משמח, ומרגש. כעת יוכלו אלפים רבים בארץ ובעולם לשמוע את הסיפור של יהודה ושומרון. יש לזה הרבה כוח. 

נותרו עוד כמה ימים ואנחנו ממשיכים הלאה במלוא המרץ! מי שלא הצטרף מוזמן להצטרף להצלחה ולהיות שותף בהפקת הסרט החשוב הזה. 

מה נוכל לעשות עם סכום כסף נוסף?

מהרגע שהסרט גמור- הוא יכול להגיע לכל מקום ברחבי הגלובוס. כל סכום שיושג מעתה יושקע בהפצת הסרט ברחבי העולם. יש כל כך הרבה יהודים ולא יהודים שמעולם לא היו בישראל, והטלויזיה העולמית מאכילה אותם בשקרים על המתרחש ביהודה ושומרון. הגיע הזמן שהם יוכלו להכיר את המתישבים באמת, ולראות אותם כגיבורים אמיתיים. הגיע הזמן לאפשר להם להתחבר לארץ שלהם ולמקומות שבהם הכל התחיל...

אז ממשיכים קדימה! מי מצטרף? 

מי שטרם ביקר בפרויקט מוזמן לשמוע פרטים על הסרט: 

על מה הסרט?

שמי מנורה חזני, ואני במאית. החלטתי להפוך את הסיפור של חידוש ההתישבות בשומרון לסרט דוקומנטרי. הסרט מספר את הסיפור המדהים של חידוש ההתיישבות ביהודה ובשומרון. איך קומץ של אנשים בלי כסף ובלי קשרים עשו את הבלתי אפשרי. הם נאבקו על הזכות לגור בחברון, על התפילות במערת המכפלה, על הקמת הישובים בשומרון...הם לא ויתרו עד שהשיגו את המטרה שלהם, וניצחו, בעזרת השם כמובן. הגיבורים של הסרט הם רבים, ובינהם הרב לוינגר, הרב חנן פורת, הרב מנחם פליקס וגם אבא שלי, בני קצובר. 

מה עשינו עד עכשיו?

כבר הרבה שנים אני חולמת להפוך את הסיפור לסרט. ועכשיו, סוף סוף, החלום הזה קורם עור וגידים.  למעלה משנתיים אני זוכה לעבוד על הסרט, יחד עם אמציה ונעמי האיתן מאולפני אתרוג. 

עד עכשיו הספקנו לסיים את התחקיר, התסריט, הצילומים, איסוף חומרי הארכיון וחלק מהעריכה. 

מה אוכל לעשות עם התמיכה שלכם?

בעזרת התמיכה שלכם, אוכל לסיים את הסרט ולהוציא אותו לאור. אוכל לסיים את העריכה, להזמין מוזיקה מקורית, לתרגם את הסרט לאנגלית, לקנות חומרי ארכיון נדירים וחיוניים לסרט, להוסיף גרפיקה- מפות ופתיח, לערוך גרסא מותאמת לנוער, להפיץ את הסרט כמו שצריך בארץ ובעולם, ועוד. 

הסרט נעשה בסטנדרטים גבוהים מאד מבחינה מקצועית. כי זה חשוב וכי הסיפור הזה ראוי לסרט ברמה הגבוהה ביותר. 

למה דוקא עכשיו?

מהפכת ההתישבות ביו"ש משפיעה רבות על דמותה של מדינת ישראל ועל החברה הישראלית. חלק מהדמויות החשובות בסיפור, כמו חנן פורת והרב לוינגר, אינם איתנו, ולכן כל כך חשוב שהתיעוד הזה יצא אל הפועל דוקא עכשיו. כל כך חשוב לשמר את הסיפור ההיסטורי הזה ולהעביר אותו לדור הבא...ודוקא בסרט, שזו דרך חוויתית ומרגשת,  ובמיוחד שהשנה נחגוג חמישים שנה למלחמת ששת הימים ולשחרור שטחי יהודה ושומרון.

תאריך סיום משוער לעריכת הסרט: כ"ז באייר תשע"ז, 23.5.2017הצטרפו אלי ויחד נוציא את הסרט לאור!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.