כל הפרויקטים
העולם על פי אריאל
הפרויקט של
ניר דרבסי
הסרט מביא את תורתו של פרופ' אריאל דרבסי, שבה הוא מחבר באופן ייחודי ומרתק בין המודע, הלא-מודע, תורת האבולוציה הדרוויניסטית ובודהיזם.
104%
51,910
מתוך 50,000
0
נותרו
116
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 25/04/2017

מכירים את זה שסרט או ספר כותב על עצמו בתקציר שהוא הולך לשנות לכם את החיים? אז הסרט שלנו "העולם על-פי אריאל" הוא באמת כזה. 

כיצד התת-מודע שולט בנו ומנווט אותנו? איך זה קשור לאבולוציה? האם יש לנו בכלל איזו שהיא שליטה על החיים שלנו? הסרט בא לענות על שאלות אלה ואחרות תוך שימוש בגישה קולנועית ייחודית.

"הלא-מודע מנהל אותנו על מנת שנשרוד ונתרבה. להיות מאושרים זה לא באג'נדה שלו. המודע אינו מכיר בתופעה וממציא כל הזמן סיפור שמסביר (באופן הזוי יותר או הזוי פחות) מה עשינו ומדוע - ובסוף אנחנו לא מבינים מדוע האושר אינו מושג. הבנת המנגנונים הללו לעומקם, מאפשרת לנו לנהל את חיינו קצת יותר כפי שאנחנו באמת רוצים וקצת פחות כפי שהלא-מודע רוצה. הדבר מפחית סבל ומעלה את רמת האושר. טיפוח המודעות הוא המפתח. מעניין ומפתיע, גם ללא הבנת המנגנונים הביולוגיים, הפילוסופיה הבודהיסטית הגיעה לאותה מסקנה בדיוק" (פרופ' אריאל דרבסי)

הסרט עוקב אחר פרופ' אריאל דרבסי אשר פורש את תורתו המיוחדת בפני האחיין שלו ניר, ובמאי הסרט. פרופ' דרבסי הוא גנטיקאי, איש סגל באוניברסיטה העברית ומהמובילים בתחומו בעולם. לאחרונה, אובחן אצלו סרטן בלבלב, וזו אחת הסיבות שהסרט קורם עור וגידים במהירות מסחררת.

חלק גדול מהכסף הנדרש כדי להרים את הפרויקט כבר גויס. אנחנו צריכים את עזרתכם בגיוס שאר הכסף כדי שהפרויקט יצא לפועל. אני מזמין אתכם להיות שותפים לסרט מיוחד בנוף הישראלי, סרט שיגרום לכם להסתכל אחרת על החיים.







* למי שמתעניין בעבודתיו של פרופ' אריאל דרבסי מוזמן להיכנס ללינק הנ"ל. 



רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.