כל הפרויקטים
החווה של שמש
הפרויקט של
אדיר שמואל
אני מזמין אתכם לקחת חלק במיזם שלי ולהיות שותפים להקמת חדר טיפולים מתקדם, רכישת ציוד לשיקום, רכישת ציוד להכשרת החווה למבקרים ועוד..
117%
58,631
מתוך 50,000
0
נותרו
378
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/03/2017

עברנו את היעד הראשוני בהצלחה! הצטרפו אלינו ותמכו בנו כדי להגיע ליעד החדש! 

*עדכון* - חברים וחברות יקרים, עברנו את היעד וזה ממש מרגש! חשוב לנו לציין שהכסף שגוייס עד כה, הובטח עבור דיירי החווה והקמת חדר הטיפולים, אך נותרו לנו עוד 11 ימים לסיום הקמפיין וזה הזמן להמשיך ולתמוך בנו על מנת שנוכל להקים מחדש את מתחם בריכת עופות המים שזקוק לתחזוקה ושיפוץ.

אין לי ספק שעוד 11 ימים נצליח לגייס עוד 10,000 לטובת בעלי החיים בחווה.

קצת עליי וכיצד החל המסע שלי -  שלום, שמי אדיר, בן 29 מאשקלון והחלטתי לשתף אֶתכם בִּפְּרויקט שאני עובד עליו בחודשים האחרונים. :)

בתחילת הדרך היתה שלישיית אפרוחים בקרטון באמצע הסלון, בהמשך -  לול קטן ליד הבית, ופה חשבתי שהמסע הזה נגמר.


עם הזמן התווספו עוד ועוד תרנגולים ממגוון מקומות ומצאתי את עצמי מגשים חלום, כך מבלי לכוון או להתאמץ. ככל שחלפו החודשים, מצאתי את עצמי מוקף בעוד בעלי חיים והבנתי שאני הולך לקראת משהו גדול, אך החשש מה"דבר הגדול" הזה שיתק אותי וגרם לי לדרוך במקום במשך זמן מה, עד שיום בהיר אחד מצאתי את עצמי מזמין ציוד מכספי האישי, ולמחרת טרקטורים כבר הכשירו את השטח.

 יתד אחר יתד תקעתי באדמה, באדיקות אספתי קרש לקרש לבניית לול או שער נוספים, ולאט לאט השטח המוזנח החל לקבל צורה של החווה שדימיתי לראות בעיני רוחי.

הקמתי את "החווה של שמש" לפני ארבעה חודשים, מתוך כוונה אמיתית להביא מזור לזקוקים לו.קדוש, שמש ומרסל, שלישיית האפרוחים שהזכרתי, ניצולי תעשיית הבשר, היו אלו שנטעו בלבי חזון להקמת החווה. הם אלה שגדלו איתי והפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיי. בזכותם ידעתי שאני רוצה להקים חווה לשיקום עופות, השונה משאר החוות הקיימות.

לאורך הדרך נתקלתי באתגרים רבים, מאחר שחסר לי הידע הנדרש לגידול בעלי חיים, וכמעט לא היה את מי לשאול. חקרתי המון, אספתי מידע ועשיתי כל שיכולתי על מנת להאריך את חייהם. וכך, בזכותם, החלטתי לצאת למסע מאתגר. כך החל גם הסיפור שלי.    

כיום, על דיירי החווה נמנים תרנגולים ותרנגולות מתעשיות הבשר והביצים, מכרסמים, כלבים, עזים ואתון מקסימה שקיבלה את חייה במתנה.

מבחינת החווה, כרגע אנו עובדים עם לולים שבנינו בהתחלה, גדרות שמתחילות להתפרק ויתדות שהתרועעו עם הגשמים והרוחות ולולא מתנדבים שמגיעים ומסייעים לנו מדיי פעם, אין לי מושג כיצד היינו ממשיכים..


שאיפתי העיקרית היא להקים חדר טיפולים מאובזר, אשר ייתן מענה מהיר לבעלי החיים הפצועים שמגיעים אלינו ושזקוקים לשיקום . 


מה עוד? 
בהמשך ארצה להקים גדר קבועה ומסיבית, להקים תשתית חשמל וביוב, להכשיר את החווה למבקרים ולשלב התנדבות של בני נוער בסיכון.

כולי תקווה כי "החווה של שמש" תהווה מרכז חינוכי להפצת ידע וניסיון בתחום שיקום בעלי חיים ניצולי המשקים המתועשים, ועופות בפרט.

לשם כך אני מזמין אֶתכם להיות שותפים להגשמת החזון שלי. בואו לתמוך בפרויקט ולקחת חלק בְּמֵיזם שלי, חוות שיקום החורתת על דגלה הצלת בעלי חיים, תוך הקפדה על אקולוגיה, שמירת הטבע וּבְנייה מחומרים ממוחזרים.

רק יחד איתכם, נצליח להגשים את החלום, להפיץ ידע ואהבה ולהיות בית חם לעוד רבים שזקוקים לעזרתנו.

בהזדמנות זו אני רוצה לומר תודה רבה לכל מי שהיה שותף בפרוייקט: לליאור חורש על הצילום והעריכה, לדלית כהן וטלי רובינשטיין על הייעוץ הלשוני, ללידור במני על הסיוע במשך כל המסע שלי ולכל המתנדבים היקרים שמפיצים, תורמים ופוקדים את החווה ושותפים למיזם.

תחילת המסע שלנו -

רכשו תשורה מבין עשרות התשורות שלנו  והיו שותפים כבר עכשיו !

      זיוה ופיצה אישית עם גבינת קשיו חלומית בפיצריית פיצאסו!


 

קולר נגד פרעושים לכלב       קרם עיניים אורגני

   


  מארז מדהים של "מנדי " עם שלל מוצרים שווים!
    קיש לבחירה               צילומי תדמית\הריון\ילדים

       טיפולי פנים או עיסויי גוף - איילת מור

 "אלף מילים"-  סט צילומי חוץ ע"י הצלמת רותי בנזימן"נוש- כשאוכל וטבע נפגשים" סדנא אישית וחוייתית  של בישול\אפיה\קינוחים .


"אקונה בטטה" - הפעלות ילדים בלתי נשכחות לאירועים וימי הולדת .


   איפור כלות וערב מבית "סטודיו אדיר שמואל"    איפור ערב מקצועי מבית "יוגב אליאב"  תג שם עם חריטה לכלב \ חתול                הספר : "אביב אוהבת חיות"     כרטיסיית שיזוף במכון היופי היוקרתי "The beauty lounge" בתל אביב            ארוחה זוגית במסעדה היוקרתית " 416" 

      בראנצ' זוגית במסעדת "אנסטסיה" הקסומה.

      שוקולד מבית המותג "vegantino"

                      ארוחה זוגית במסעדת ננוצ'קה

        מארז כדורי שוקולד של "SEEDS"

     מרשמלו בהזמנה אישית מארה"ב - ספיישל  לתומכי החווה של שמש

                  מארז גבינות בוטיק תוצרת "טבע האדם"רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.