כל הפרויקטים
בצלים ירוקים לרובי
הפרויקט של
שירן גבאי
שישה עשר שירים מתארים את עולמם הפנימי והיפהפה של ילדים ושל המבוגרים שאיתם. עולם שבו שמש מתנגבת בפיסת ענן ויש בו אריות עצלנים וחצאי נשיקות.
101%
23,237
מתוך 23,000
0
נותרו
180
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 27/04/2017

השלמנו את הגיוס!

זהו, בצלים ירוקים לרובי יוצא אל הדפוס!

הגענו ל-100% בזכות ההירתמות המדהימה שלכם למסע יציאתו לאור של ספר אחד, ספר לילדים שהוא קצת אחר. ספר שהחלום שלי הוא שיגיע לכל מדף בכל בית! ולמרות שכבר השגנו את יעד הגיוס הראשון, אני מזמינה אתכם להמשיך ולתמוך ולהפיץ את הפרויקט כך שביחד נביא את "בצלים ירוקים לרובי" אל כמה שיותר ילדים והורים!

שימו לב שלכבוד הצלחת הגיוס הוספתי תשורה חדשה: 

***הרצאת השראה בביתכם*** 

משהו שנראה בערך ככה:


אז תמשיכו להפיץ ולשתף ולהכיר לעולם את "בצלים ירוקים לרובי", עשיתם את זה כל כך מדהים עד עכשיו, ואם נצליח לגייס סכום נוסף, אוכל להשתמש בו כדי להכיר את הספר לקהלים חדשים, ובין השאר בדוכן בשבוע הספר שמתקרב אלינו!

אתם מוזמנים לתמוך בהוצאה לאור של 

"בצלים ירוקים לרובי"

שישה עשר שירים מתארים את עולמם הפנימי של ילדים והמבוגרים שאיתם. עולם שבו שמש יכולה להתנגב בפיסת ענן ויש בו אריות עצלנים, חצאי נשיקות, ילדים ביישנים ודבש ברקפות.

"בצלים ירוקים לרובי" נרקם אחרי שרובי הבכורה שלי נולדה. זה התחיל באופן ספונטני, מתוך דיקלום שורות מאולתרות מעל העריסה שלה, כשהחדר אפוף בקסם ההורות הטרייה. זו היתה הפעם הראשונה שכל המילים והרעיונות שתמיד התרוצצו לי בתוך הראש היתרגמו לעולם הילדים. משהו בתמימות הזו שנכנסה פתאום לחיי גרם לי לראות את העולם אחרת. 

באותם ימים דחקתי הצידה את החלום שלי להיות סופרת, אבל במקביל התאהבתי באופן שבו השירים נחרזו מעל לראשה של רובי, כאילו מעצמם. להפוך את השירים האלה לספר, הרגיש לי כמו הדבר הטבעי ביותר לעשות. חברתי לכוכב ביבי, אמן צעיר ומוכשר שאני מכירה מאז שהיה ילד קטן שבמשך חודשים ארוכים, בעדינות, קשב ועומק יצירתי מדהים, עבד על שישה עשר איורים קסומים וממיסי לב. הנה דוגמה אחת:


הספר הזה הפך עבורי לתינוק נוסף, פרויקט מתוק שיש לטפל בו בזהירות וברכות, ולתת לו להבשיל. אבל אז קרה משהו מדהים: ההתעסקות ב"בצלים ירוקים לרובי" הפיחה בי רוח יצירתית כל כך חזקה, שפתאום החלום להיות סופרת הפך למטרה. התחלתי לכתוב רומן. עוד תינוק. ובאופן כמעט לא ייאמן בתזמון שלו, כשסיימתי לכתוב את הרומן, האיור האחרון בספר השירים הושלם. לרובי הצטרפו שני אחים.

ועכשיו, "בצלים ירוקים לרובי" כבר הגיע לפרקו. כל מה שנשאר הוא להדפיס אותו ולהביא אותו אליכם. זו הפעם הראשונה שבה אני לוקחת יצירה שלמה שלי וחושפת אותה לעולם. הספר מכיל בתוכו את כולי ובעצם, את כולנו - את ההורות, האנושיות, האהבות, הפחדים, הרגעים המשונים והרגעים היפים. הם כולם כאן, במילים שבחרתי עבור הילדים שלנו ועבור הילדים שהיינו, הילדים שאולי אנחנו עדיין. 


זה ספר לבנים, זה ספר לבנות, זה ספר לקטנים וגם לגדולים. זה ספר לכולם.

אתם יכולים להיות חלק מזה.

ומה שהכי כיף הוא שתוכלו לקבל עותק מהספר לפני שאפילו יגיע לחנויות.

אז הצטרפו אליי, תמכו בפרויקט  על ידי בחירה באחת ממדרגות התמיכה כאן בצד, ויחד נוציא לאור את המהדורה הראשונה של "בצלים ירוקים לרובי"!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.