כל הפרויקטים
סרט- לוחם בנשמה
הפרויקט של
יואב רונן
שמי יואב רונן ואני מזמין אתכם, את כולכם לחבור איתי למסע מרתק ומלא בתקווה לעשיית סרט Broadcast באורך מלא בשם לוחם בנשמה.
101%
35,255
מתוך 35,000
0
נותרו
140
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 26/05/2017

הפרויקט הוא פרויקט שיתופי חברתי, ואנחנו רוצים אתכם איתנו!


בקצרה הסרט מדבר על דניאל, נער מתבגר בן 17 שחלומו הגדול הוא להיות לוחם בשייטת 13 כאשר יגיע לגיל צבא. תוך כדי בדיקות רפואיות, הרופאים מגלים לו שלא רחוק היום שדניאל יהיה  עיוור. לאחר הבשורה דניאל צריך להתמודד עם המציאות החדשה ולתת לאופטימיות למלא אותו. את הסוף כבר תראו בעצמכם, (ואל תדאגו בסוף יש סוף טוב ;)

בואו ותקחו חלק מחלומנו! יחד נוכל ליצור את הסרט המופלא הזה שנותן השראה, חזון, תקווה ואופטימיות ללא גבולות! סרט שבאמת יוכל לשנות את דפוס החשיבה בימינו.


המטרה שלנו היא, שכל ילד, נער, מבוגר וקשיש שיצפה בסרט ידע שגם הוא ללא כל תנאי, יכול להגשים את החלום שלו אם באמת ירצה בכך. אנחנו  מאמינים שבאמת אפשר לעשות סרט כזה, כי אתם נותנים לנו את התקווה ופה אתם, נכנסים לתמונה. במידה ונקבל את הכסף הוא ילך להשלמת התקציב להפקה, בשביל לתת לנו אנשי הצוות את האפשרות להפיק את המיטב מהיכולת שלנו.


ורק עוד דבר אחר, תניחו רגע את העובדה שאנחנו בני 16 ולא בני 30. אנחנו לא מנסים לפצח את האטום, אנחנו בסך הכל רוצים לעשות קולנוע שבשביל זה לא צריך יותר מקצת דימיון.

הצטרפו, ותהיו חלק מהעתיד!

אם עוד יש לכם שאלות או דברים לא ברורים אני אשמח לענות :)

*הערה- בתשורה הזמנה למסיבת הפקה כתוב הסרט אל תוותר על החלום אך הכוונה היא ללוחם בנשמה (החלפנו את שם הסרט ;) סליחה על הבלבול שנגרם.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.