כל הפרויקטים
"הכל רועד"
הפרויקט של
פיני טבגר
"הכל רועד" הוא אלבום הבכורה של פיני טבגר, שחקן ויוצר.
103%
41,324
מתוך 40,000
0
נותרו
279
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 06/04/2017

רובכם מכירים אותי כשחקן, כמנחה, אבל מעט יודעים עליי את האמת: אני כותב שירים בסתר.  אתם מוזמנים להמשיך לקרוא, ולטעום מהמוזיקה שלי! 



הכל רועד" הוא שיר הנושא של האלבום שלי.
 שנתיים של עבודה יחד עם המפיק המוזיקלי המוכשר אדם בן אמיתי, מגיעות לישורת האחרונה. חלק ניכר מהאלבום כבר הוקלט, אך המלאכה עוד מרובה, ודורשת אמצעים כלכליים לא מעטים.






"הכל רועד" הוא אלבום בכורה!


אני מזמין אתכם לקחת חלק בהפקתו, ולקבל ממני מגוון תשורות שוות במיוחד!   


מה לי ולמוזיקה? 

אז ככה, אני מנגן מילדות על גיטרה ופסנתר וכותב שירים מגיל 16. בנעוריי בקריית אתא, היתה לי להקת רוק, חלמתי להיות רוק סטאר, אבל זה לא קרה. החיים הובילו אותי להיות שחקן.  

שירה ונגינה שימשו אותי בתפקידים על הבמה ועל המסך, כמו בתכנית "השיר שלנו" (גם הלחנתי שני שירים לסדרה). אבל התשוקה לכתוב ולבטא את עצמי בצורה הכי כנה ואישית לא עברה מעולם. הופעתי פה ושם בברים חשוכים מול 20-30 איש, זה היה מרגש, אך לא העזתי לצאת החוצה בגדול.

 "הכל רועד" חושף בפניכם צד אחר שלי, פחות זוהר, פחות מחויך, לפעמים ציני, אבל תמיד צמא לאהבה. הוא מספר על בדידות, על מערכות יחסים, וגם על הגעתו של ילד לעולם.                

עכשיו הזמן! 

מה תרוויחו?

חוץ משותפות ביצירה עצמאית, בעולם של מיינסטרים דורסני, תוכלו לקחת חלק בתהליך, ולקבל את האלבום במכירה מוקדמת, כרטיסים להופעת השקה, ביקור 

מאחורי הקלעים באולפן, ביקור על סט צילומים, שיעורי משחק, לחן לשיר שכתבתם, ייעוץ בכתיבת תסריט, הכנה לאודישן, בימוי קליפ ועוד.

למה עכשיו? 

בכל זאת, תיכף בן 39, לא ילד. הגיע הזמן לתת לקול הזה, האישי, לצאת החוצה ואולי להצליח לגעת בעזרתו באחרים.

למה כאן?

כי זה אלבום עצמאי לחלוטין!  כאן אני עומד נקי וחשוף מולכם – אמן מול קהל בלי תיווכים וסיבוכים. אמן ששומר את זכויות היוצרים שלו בידיו!

טוב, מספיק עם דיבורים, עוד קצת מוזיקה!
פיני טבגר "אהובתי הבוכיה"


פיני טבגר "בא והולך"


פיני טבגר מוכר ארטיקים – הדסטארט


בינתיים הסינגל הראשון מתוך האלבום שבדרך התחיל להיות מושמע ברדיו בתחנות שונות ואף נבחר להיות שיר השבוע בתכניתו של גדי ליבנה ב88fm! 


תודה ענקית
לכל התומכים בפרוייקט!


קרדיטים לסרטון הפתיחה:  

בימוי: פיני טבגר, צילום: ישראל פרידמן, עריכה: אדם מילשטיין. השתתפו: איתמר מלול, נחמי דרוק, יובל גורביץ', לינה ברזין, החבר'ה מ"מעון יום לקשיש נרקיסים", והבן שלי יהונתן. 

קרדיטים לסרטון מוכר הארטיקים:  

בימוי: פיני טבגר, צילום: ישראל פרידמן, עריכה: אדם מילשטיין. השתתפו: שאנן יפית ומיכאלה דוד.

קרדיטים לשיר "הכל רועד"

מילים: פיני טבגר, סמדר הירש. לחן: פיני טבגר. עיבוד והפקה מוסיקלית: אדם בן אמיתי. מיקס: רונן הלל. שירה: פיני טבגר. גיטרות: אדם בן אמיתי. תופים: מתן אפרת. צ'לו: דן וינשטיין. קונטרבס: אדם בן עזרא. טרומבון: טל בן רעי. יחסי ציבור: מאיה צ'לצ'ינסקי.

בימוי קליפ: פיני טבגר, צילום :שי פלג, עריכה: לאון פרודובסקי, תיקוני צבע: יאיר נחשון

תודה מיוחדת לאשתי האהובה סמדר, שותפתי לכתיבה, לאימא לריסה שקנתה לי פסנתר בגיל 10, ותודה ענקית לכל מי שתומך ועוזר לחלום שלי להתגשם.                                         


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.