כל הפרויקטים
הממשלה היא פשע מאורגן
הפרויקט של
אייל ליאור
קמפיין למימון הדפסה של מדבקות "הממשלה היא פשע מאורגן"
100%
2,000
מתוך 2,000
0
נותרו
23
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/02/2017

מטרת הפרויקט היא לממן הדפסה של 5,000 מדבקות "הממשלה היא פשע מאורגן". ביחד נפתח שיח חברתי חדש שיבחן את האמונה ש"הממשלה" היא קבוצה של אנשים שמייצגים אותנו ועובדים בשבילינו.

כולנו יודעים שהממשלה פועלת כמו ארגון פשע, אבל אנחנו לא מדברים על זה. הם לא הנציגים, העובדים או המשרתים שלנו. לממשלה אין תמיכה מרצון חופשי, אנחנו משלמים להם, או שהם זורקים אותנו לכלא. למרות זאת, אנשים עדיין נושאים עיניהם אל "הממשלה" מתוך תקווה שהיא תפתור את כל הבעיות החברתיות. הממשלה אינה פתרון, הממשלה היא השורש של הבעיות החברתיות.

כשאנחנו שוכחים שהכל נעשה בכפייה, מתבלבלים וחושבים על "הממשלה" בתור נציגים ומשרתים שלנו, אנחנו נגררים לאינספור ניסיונות "אבודים מראש" להשתמש ב"ממשלה"--בשביל לתקן את הבעיות ש"ממשלה" יוצרת. הממשלה חונקת אותנו ואנחנו רואים בה פתרון למחנק.

מכיוון ש"הממשלה" היא לא יותר מפשע מאורגן, זה בלתי שפוי לחשוב שפשע מאורגן הוא הפתרון לבעיות שהפשע המאורגן יוצר. שורש הבעיה הוא לא "הממשלה" כמוסד, אלא כרעיון. "ממשלה" היא האמונה שלמחזיקים בכוח פוליטי (נשיאים, מחוקקים, וכו') יש זכות מוסרית לעשות דברים שלאחרים אין זכות לעשות. קל להוכיח שהרעיון הזה שגוי, סותר את עצמו, ופשוט בלתי שפוי.

אני מקווה שעל ידי תזכורת ויזואלית בדמות מדבקה, אנשים יבחנו מחדש את הרעיון של "ממשלה" ויפסיקו להתייחס אליו כאל מוסכמה אוניברסלית בלתי ניתנת להפרכה. העזרה שלכם הן במימון המדבקות והן בהדבקתן (בצורה ראויה ומכובדת כמובן) תאפשר לאנשים לפתוח בשיח חשוב שעד היום לא נפתח. שיח אודות שורש כל הבעיות החברתיות, האלימות המאורגנת לה נהוג לקרוא היום "ממשלה".

מדבקת "הממשלה היא פשע מאורגן" על דלת ביתכם היא דרך מצוינת לפתוח בשיחה עם השכנים שעד היום לא הכרתם, ואם היא על הרכב היא יכולה לעורר את מוחם הרדום של מאות נהגים מאחוריכם בכל חודש. בואו נהפוך את המציאות החברתית לטובה ומוסרית יותר--הזמינו עכשיו סט מדבקות שיעזור להתחיל את השיח החשוב הזה.

פרויקט אין-מדינה בישראל - התוכנית היחידה בישראל שמדברת על חופש - כל שישי מ-16:00 עד 17:00 בשידור חי
NoStateProject.co.il

משפט כנגד הממשלה - אתם השופטים - חתמו על העצומה!
Government-On-Trial.co.il

אני איש חופשי \ הכרזת עצמאות אישית
FreemanOnTheholyLand.org


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.