כל הפרויקטים
המלאך מיכאל, חיבור לנשמה
הפרויקט של
שושנה דונאיה
המלאך מיכאל אומר "יש לי הרבה מאד מה לתת לכם, אפשרו לי להעביר את זה, החיבור לנשמה הוא זה שיחזיר אליכם את השמחה, את האהבה!"
110%
74,464
מתוך 68,000
0
נותרו
201
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/02/2017


אין מספיק מילים כדי להגיד את התודה הגדולה שאני מרגישה!
הגענו תוך 36 ימים ל - 100 אחוזי תמיכה !


אז אנחנו ממשיכים! ואתם יכולים להמשיך לתמוך ולקבל את כל הספרים וההצעות שלנו כאן במדרגות במחירים ממש מוזלים.אולי ירגש גם אתכם להמשיך איתי צעד אחד נוסף?

 מאוד מתרגשת ,נותרו 4 ימים עד לסוף הקמפיין. היעד הראשון גויס בהצלחה!


האם נוכל להגיע ל -72 אלף ש"ח?


 למה 72,000, כי זה הסכום המקורי שאותו רציתי אינטואיטיבית ליצור.

שבעים ושניים כוחות הבריאה, ע"ב שמות הבורא, ע.ב השמות הנם קודים אנרגטיים, בהם השתמש משה רבנו בקריעת ים סוף והם מכילים את כל צירופי ה DNA הרוחניים, הם מייצגים את החיבור שבין העולם הרוחני לעולמנו הפיזי. זה לחבר אלינו את כוחות הבריאה כדי ליצור את הטוב בעולמנו.


למה אני בכלל שואלת שאלה כזאת ?למה צריך את התוספת הזאת? לאן הולך הכסף?


· הסכום הראשוני יכסה בעיקר את העריכה הספרותית, גרפיקה, עימוד, עלויות ההדפסה   והשילוח לתומכים. 

· בעזרת היעדים הנוספים אוכל להרחיב את הספר ואת הידע.

· היעד המורחב נדרש כדי שנוכל להתחיל לתרגם את הספר לאנגלית. לכסות  את הוצאות תרגום הספר ועיצובו מחדש בשפה האנגלית.(חצי מהסכום אני מכסה מכיסי)

· כל מי שתמך עד היום 7.2.17 יקבל בנוסף, את הספר בגרסת דיגיטלית באנגלית       (כשהספר ייראה אור).

· כל מי שתמך עד היום 7.2.17 יקבל בנוסף, את הדיסק הנפלא "ריפוי הפחד וחיבור לנשמה" בהנחייתי לריפוי עצמי.

· כדי שנוכל להעזר במומחים לשיווק והפצה.

· כדי שנוכל להשקיע באיורים ותרשימים

· כדי שנוכל להמשיך ולהפיץ את הבשורה שרק אהבה מביאה אהבה.


אני רוצה לספר לך משהו.
בוקר אחד לפני 21 שנה נואשתי מהמאבק.


נואשתי מהמאבק להוכיח שהדרך לטוב מגיעה דרך הטוב. הרגשתי עייפה, התסכול והדיכאון היו גדולים, הרגשתי כמו דון קישוט שנלחם בטחנות רוח. שהאנשים לא באמת רוצים לעשות שינוי. שהם רוצים לקטר, לרחם על עצמם, להילחם, לכעוס.

הרגשתי שעייפתי מלנסות לעזור להם לצאת מהסבל.

כשנואשתי מהמאבק - ילדה קטנה ותמימה בתוכי התעוררה לחיים, אליתמה, קול עדין חלוש וחרישי אבל ממלמל - "היי אולי אפשר בלי מאבק?" אולי יש בעולם הזה מקום למה שיש לי ורק לי יש לתת, גם בלי מאבק?  

עכשיו - אחרי יותר מעשרים שנה - אני מסתכלת על מסך המחשב, יש ציור של נורה וכתוביות ורודות ומלא מספרים שהמשמעות שלהם היא שאותה ילדה תמימה וגיבורה בתוכי צדקה. אותה ילדה קטנה בתוכי שהאמינה בטוב, בגן עדן, במלאכים... אותה ילדה קטנה ניצחה... היא הוכיחה לי שיש המון אנשים כמוה, שמאמינים בטוב וביחד נוכל להאיר. ואתם ההוכחה לכך, אתם האנשים שהיא ידעה שהם קיימים כמוה ומחוברים לאהבה, לאמונה לטוב.

הוכחתם לי בתמיכתכם שהילדה הקטנה בתוכי אינה יחידה, ואינה נאיבית ותמימה. הוכחתם בתמיכתכם שגם בכם נמצאת הילד/ה הקטנ/ה שמאמינ/ה בטוב הזה, שרוצה שזה יתגשם כאן ועכשיו.

תודה לכם על היותכם, מי שאתם. זה בכלל לא מובן מאליו. תודה גם על התגובות והאיחולים, קראתי את כולם, אך לצערי לא ניתן להשיב עליהם בדף הפרוייקט.

מעריכה מאוד את תמיכתכם. תודה!


ועל מה הספר הזה מדבר ?


· על האמונה שהמפתחות בתוכי, שכשאני משתנה הסביבה שלי משתנה. כשאני מוותרת על המלחמה בתוכי, ומתחברת לנשמה, אני מביאה את האיכויות הנשמתיות שלי לידי ביטוי.

· על לקחת אחריות על עצמי, על חיי, על החלק המודע והלא מודע בתוכי.

· על ההסכמה שאני היוצרת של המציאות שלי, שיש בכוחי לרפא את עצמי ואת חיי.

· שיש בכוחי להשפיע, שאני בורא/ה, שהבורא בתוכי, שיש לנו כוח.

· ועל איך עושים את זה, את השינוי הזה, איך מתחברים לנשמה, איך מרפאים באנרגיות, איך מתחברים לשמחה, לאהבה.

· סיפורים מהחיים שלי ושל מטופלים עם התובנות העמוקות המגיעות מהתהליך "חיבור לנשמה".

· תקשורים יפיפיים של המלאך מיכאל, ידע, אנרגיות חדשות לריפוי.

· טכניקה לטפל בעצמכם! ומתנה ממני לכל התומכים הנפלאים - את הדיסק "ריפוי הפחד וחיבור לנשמה" לטיפול עצמי. כלי מופלא לעבודה וריפוי עצמי.


איך אנחנו  - אתם ואני - מאפשרים לספר הזה לצאת לאור?

לא על ידי מאבק, לא. אנחנו עושים את זה - כמו שנהוג כאן בהדסטארט - בצורה העתיקה והנשכחת של שיתוף פעולה. גם כאן - כמו באותו רגע מכונן בחיים שלי לפני 21 שנה - המאבק נפסק לא כשמנצחים בו,  אלא כשמוותרים עליו ונפתחים לדרך שונה לגמרי.

אז אולי, אם באת עד לכאן אולי ירגש אותך גם להמשיך איתי עוד צעד...מאבקי הכוחות בין האגו לחלק הרוחני הם מקור התסכול וההתשה הגדול ביותר בחיינו. מקור המחלות הוא במלחמה בין העצמי הפיזי לעצמי העליון, הרצון ליצור את המציאות בדרך המלחמה, ההתמודדות, הכעס והכוח הפיזי לבין הרצון הנשמתי שמבקש ללמד אותנו על סליחה, על חמלה, על אהבה בלתי מותנית, על נתינה. כתבתי את הספר הזה כדי לפתוח דרך חדשה לכל אותם אנשים שכבר מרגישים שהגיע הזמן להתחבר לנשמה, לאפשר לחלק האלוהי בתוכנו להגיע לידי ביטוי. להביא את האהבה לעולם. לתת אמון באהבה.

 מה יש בספר ?

בספר החדש שלי אני מעלה שאלות ובעזרת סיפורים מהשטח שלי ושל מטופלים והתבוננות לעומק מביאה את התשובות שאיתן אני חיה, מגדלת את תלמידי/ותי, ומלווה אותם/ן בתהליך הגדילה שלהן, בתהליך ההתחברות לנשמה, לעוצמה, לאמונה בעצמן, ליכולת ליצור את השפע, הזוגיות, הריפוי.

 1. האם בחיי היומיום שלנו  -  אנו יכולים להשתנות באמת? האם השינוי הפנימי באמת ימנע מאירועים קשים להגיע לחיי? האם ירחיק ממני אנשים לא נחמדים ופוגעים? זה יקרה, אם אני באמת אשתנה, אם באמת אאמין בטוב, באהבה... אם אסכים לאהוב את עצמי, בלי השיפוט והביקורת. ולהבין שאם זה לא קרה עדיין, סימן שיש לי עדיין דרך לעבור, שינוי לעשות בתוכי.

 2. האם יש דרך אחרת להשפיע, דרך שתאפשר לנו לצאת מעולם הסבל, להסכים לרפא את עצמנו, את מערכות היחסים שלנו? האם אנרגיות יכולות להשפיע? האם אנרגיות באמת מרפאות?

האם יש דרך אחרת ? 

לפני שלוש שנים בערך התחלתי כאן בהדסטארט את התהליך במימון ההוצאה לאור של ספרי  "ריפוי עם המלאך מיכאל" ואז נאלצתי להפסיק. הורי חלו ובמשך שלוש שנים ליוויתי אותם, הם עזבו אותנו לפני כשנה. הליווי שלי איתם היה חשוב לי יותר, זמנם אתי היה מוגבל.

הספר יחכה, ידעתי שיום אחד זה יקרה, להוציא את הספר... והנה זה קורה עכשיו. ואני כל כך מתרגשת מהתמיכה שלכם. זה לא מובן מאליו.  

האפשרות לממן את ההוצאה לאור ביחד איתכם היא למעשה האפשרות היחידה. על הדרך (כמה מגניב..) אנחנו מבססים לאט לאט את הכלכלה החדשה - שבה שותפות בין יוצרים לצרכנים מחליפה את השיעבוד לבעלי הממון ששולטים בהוצאות לאור הגדולות, ברשתות השיווק ובבנקים. אני כל כך מודה לך על כל תמיכה בקמפיין. תודה!

קפצתי למים ואתם איתי - ובעזרת ה' ובעזרתכם הגענו ליעד! ושוב, תודה לכל מי שמהרגע הראשון פירגן והשתתף - הפכתם את המים לנעימים ומחבקים!

הפרויקט באויר לעוד כמה ימים ואין סיבה שלא תספיקו לנצל עוד את התשורות המיוחדות שהכנתי למטרה זו.

כל אלה עדיין מוצעים לבחירתכם ואתם מוזמנים לנצל את הימים האחרונים של הפרויקט ולהנות מהם.


10 הראשונים שיתמכו פעם שניה בסכום של 220 ש"ח ומעלה. יקבלו מתנה, תקשור חצי שעה בטלפון. לשאול שאלות ולקבל הדרכה מהמדריכים שלהם ומהמלאך מיכאל. בנוסף מקבלים דיסק מתנה. שהמחיר שלהם הוא 360 ש"ח.

72,000 ₪ - אתם אתי? 


אוהבת אתכם

שושנה דונאיה


אני מזמינה אתכם לקחת חלק ביצירה של הפרויקט החשוב והמרגש הזה ובכך לתמוך בהגשמת החלום של הפצת בשורת "החיבור לנשמה עם המלאך מיכאל". עבודה על ספר חדש היא תוצר מרגש, כנה ואמיתי שדורש מאמצים עצומים שנלווים גם בהוצאות כספיות גדולות כחלק מהתהליך. על מנת שנוכל להוציא את הספרים באיכות הטובה ביותר ובצורה היעילה ביותר אני זקוקה לכם - לא כתורמים לפרויקט אלא כשותפים לדרך. אם אתם רוצים דרך חדשה, פתרונות חדשים, תובנות חדשות לחיים שלכם, ומוכנים להאמין כמונו בכוח של האור והאהבה, הריפוי, האנרגיות, הכוונה, להוסיף טוב לעולם, תקפצו איתנו למים העמוקים, תשקיעו כמה שמרגיש לכם בספר ועל הדרך תוכלו לקבל את התשורות הייחודיות שהכנו לכם.

בתמיכתכם נוכל להקפיץ את האהבה הזאת לעוד בית ברחבי העולם. בואו קחו חלק ביצירה הזאת, הצטרפו אלינו להפיץ מהאור והאהבה לעולם טוב יותר
תוכלו לבחור את התשורות המרגשות וע"י כך לתמוך בהוצאת הפרויקט לאור  - לאחר מכן שתפו עם היקרים לכם באמצעות הפייסבוק, האימייל או בשיטה הישנה והטובה של "פה לאוזן".

 רכישת הספר באחת ממדרגות התשורה תהיה
תמיכה משמעותית ואני מודה על כך מכל הלב!  


המטרה הוא להגדיל את המעגל הרבה יותר, להביא את הספר לקהל שלנו, לכם, ולקהל בחו"ל, לתרגם אותו לאנגלית על מנת שסך כל האנשים במרחב ילך ויגדל ויאפשר יצירה חדשה והרמונית של מציאות שהיא אהבה ושמחה.


                                                         

היי יקרים,

שמי שושנה דונאיה,

אני כאן בשם המלאך מיכאל, מהוה צינור להעברת הידע, בתהליך שנקרא תקשור.
המלאך אומר: 
"יש לי הרבה מאד מה לתת לכם, אפשרו לי להעביר את זה!"

"נמצאים אתם בתחילתו של עידן שבו נפתחות לפניכם דלתות חדשות. דרך חדשה להביא את עצמכם מחדש לקבלה העצמית, לאמונה ביכולתכם ליצור את כל אשר אתם מבקשים.

קיבלתם את האמונה המוגבלת שהמציאות היא נתון קבוע ושבה אתם אמורים לשרוד. אין הדברים כפי שהם נראים, יוצרי המציאות הם אתם. ברגע בו תסכימו להכיר בכוחכם זה, אתם תיצרו מהפך רב משמעי בכל המבנה של התודעה שלכם.

לאמונה יש כוח מניע, האמונה בעצמכם תדרבן אתכם ליצור עבור עצמכם ואחרים מציאות שונה, מציאות שיש בה יותר שמחה ויותר אהבה. מציאות שהפחד מפסיק להיות המנוף שלכם ובמקום זה יש לכם את האמונה.

ימים אלה הם ימים ייחודיים, האנושות עוברת שינוי, אתם עוברים שינוי. בדרך ההתנהלות שלכם עם השינוי אתם חווים גם כאב, פחד, בלבול, חוסר מיקוד.  הדרך לזרום עם השינוי היא התחברות דרך כלים רוחניים, מעשיים, שמאפשרים את המיקוד מחדש את היכולת להבין את המציאות בדרך חדשה.

אני מזמין אתכם להיות חלק מפרויקט בעל משמעות רבה לכולכם, פרויקט זה מטרתו לאפשר את הכלים האלה, להיות שותפים, לאחד כוחות למען מטרה החשובה לכולכם, דרך ההוצאה לאור של הספר "הילינג, ריפוי עם המלאך מיכאל, חיבור לנשמה" שמטרתו לתת כלים ברורים, מעשיים ליצור את השינוי שלכם.

קחו חלק ביצירה של הפרויקט החשוב והמרגש הזה ובכך לתמוך בהגשמת החלום לאפשר לכמה שיותר אנשים להיחשף לידע בצורה נוחה ולהשתמש בו לטובתם, לטובת בני משפחתם ולחברה בה הם חיים."


                                                    

                                                                                                                 

                                                       

נעים מאוד.

שמי שושנה דונאיה, מורה רוחנית, הילרית, מתקשרת, אמנית וסופרת למעלה מ24 שנים. עוד מהיותי ילדה חלמתי ליצור ולכתוב ספרים, שיגעו בלב כל אחד ואחת ולחולל שינוי משמעותי בקרב החברה ודרך המילים לחבר אנשים אל לב הנשמה. כבר אז הגיעה לי ההארה וההבנה שהציור, הכתיבה והיצירה הנלווים לה היא חלק עיקרי וחשוב בחיי, או בעצם.. כל חיי.   התחלתי את תהליך החיפוש שלי בגיל מאד צעיר, ידעתי שבאתי להביא משהו לעולם, אך לא ידעתי מהו. עזבתי עבודה מאד נוחה ומבטיחה ויצאתי למסע חיפושים. 

בשנת 1997 לאחר שהייתי כבר מורה, מתקשרת ומרפאה, המלאך מיכאל הפך להיות המדריך האישי שלי, והחל להוריד לי ידע חדש, התחלתי לקבל את הידע וההכוונה לתהליך "החיבור לנשמה" , ידע שהפך להיות דרך חיים, של התבוננות, שינוי, תיקון והתעלות, בשבילי, ובשביל תלמידי.

התחברתי לידע הזה מתוך תמימות, והתרגשות. חוויתי אותו על עצמי, על אמי ועל מעגלי תלמידי שהלכו והתרחבו... השנים חלפו, עשרות רבות של מעגלים, קורסים, תלמידים, עשרות אלפי תלמידים עברו דרכו, עם הידע החדש, המרפא, התומך. גדלתי, התפתחתי, למדתי, זכיתי להעמיק לתוכי, להכיר את עצמי יותר ויותר, להגדיל את הפאזל של הבנת החיים, דרכי הפעולה של היקום, ההגשמה, הריפוי, התהליכים העמוקים, הגלגולים. 


למדתי לרפא את עצמי, כתוצאה מדלקת קרום המוח שעברתי בגיל מאד צעיר, נפגעו רגלי, ושנים הרגשתי חולשה וחוסר אנרגיה בגוף. התהליך החזיר לי את חיוניות הגוף, מצאתי את עצמי נוסעת לטיולים ארוכים, טיפסתי על הר,והגעתי להימלאיה.

זכיתי להעמיק עם הידע ועוד ידע הגיע, הריפוי של נושא הזוגיות, השפע, החיבור לבורא.

לפני כשמונה שנים הוצאתי לאור את ספרי הראשון, "אבני החכמה דבר הבורא", ספר מתוקשר שנכתב בתהליך של כעשר שנים. ספר שיצר התרגשות, ואני זוכה לקבל תמיכה ופרגון מכל אלו שקראו את הספר והתרגשו מעומק המילים והידע.

כעת  הגיע הזמן להביא את הידע של המלאך מיכאל בספר חדש, הבנתי שאנו נמצאים בשלב בו היצירה שלי מבקשת להתממש עבור אנשים רבים, להרחיב את המעגלים ולהביא אליהם את התובנות, והיכולות לטפל ולשחרר מהם את הכאב, הפחד, הכעס. הבנתי שיש רצון ובקשה אמיתית להתחדשות ולקבל את הידע הזה.

 הגיע הזמן לקחת את העבודה שלי צעד נוסף קדימה,  ולהוציא לאור את הספר אשר ירכז את כל המידע העשיר והשימושי הזה במקום אחד. ספר מרתק מלמד ומעורר השראה.    

הספר "הילינג, ריפוי עם המלאך מיכאל, חיבור לנשמה", אותו אני כבר כותבת שלוש שנים, עומד לכלול את כל הידע שלי על יכולת הריפוי שלנו וכיצד לשלב אותו בחיי היום יום שלנו, כיצד ניתן באמצעותו לחיות חיים מלאים ועשירים מתוך חיבור אמיתי למקור האנרגיה הטבעי שלנו, לנשמה. 

שלכם בהודיה מעומק הלב,

שושנה דונאיה

                                                                      

                                                      

         

הספר הראשון (מתוך סדרת ספרי ריפוי) שיצא לאור הוא:

 הספר "ריפוי עם המלאך מיכאל, חיבור לנשמה" – מביא את תהליך שיטת הריפוי של המלאך מיכאל, לריפוי עצמי שלכם, דרך ההתחברות מחדש לנשמה העילאית שלכם. הספר אותו אני כבר כותבת כשלוש שנים, עומד לכלול את כל הידע שלי על יכולת הריפוי שלנו וכיצד לשלב אותו בחיי היום יום שלנו, כיצד ניתן באמצעותו לחיות חיים מלאים ועשירים מתוך חיבור אמיתי למקור האנרגיה הטבעי שלנו, לנשמה

הספר עובר דרך מעמקי התודעה והמדיטציה, טומן בתוכו שחרור, וחגיגה כנה של גילוי, של ריפוי, עטופה באהבה פשוטה ואמתית. דרך התקשורים והידע של המלאך מיכאל, מקבלים הבנות עמוקות, האנרגיה שעוברת דרך התקשור, מעבירה ידע וריפוי לתת מודע. מסרי המלאך מיכאל והטכניקה לריפוי משולבים בסיפורי חוויה של גלוי החיבור לנשמה של שושנה דונאיה ושל תלמידים ומטופלים שעברו את התהליך. דבר המאפשר להבין את הנושא ברמה החוויתית והופך אותו לממשי וקרוב יותר.

ה"חיבור לנשמה" הוא זה שיחזיר אלינו את השמחה, את האהבה, את היכולת לצאת ממצב הקורבן למצב הקברניט. להיות המשפיע ולא המושפע.

את הויז'ן לספר הזה קבלתי כבר לפני כ-3 שנים, אך אירועים משפחתיים, אובדן של שני הוריי עצרו את התהליך. אך אין דבר הקורה לחינם, בזמן הזה התעמקתי, למדתי, חקרתי ומקסמתי את הידע הזה, שהפך להיות חלק מחיי ומחיי תלמידי.                                                    

הספר כמעט מוכן.

הספר הזה "הילינג, ריפוי עם המלאך מיכאל, חיבור לנשמה" הוא ספר ראשון בסדרה של ספרי ריפוי מתוקשרים, עם ידע, טכנולוגיות לריפוי, כלים מעשיים, רוחניים, מנטליים של יצירת מציאות , וריפוי עצמי. (שאר הספרים כבר מוכנים מחכים לזמן ולעיתוי הנכון להוצאתם לאור).       המשך בספר...


                              


1.     45K עריכה ספרותית + עריכה לשונית + תרגום הספר.

2.     20K דפוס

3.     12K מע"מ

4.     1.2K ספר דיגיטלי

5.     7K כ"א ועמלה הדסטארט

6.     6K משלוחים

7.     10K תשורות

8.     10K שיווק

                                                            


"עד שלא תרפא את התת מודע שלך, הוא ינהל אותך, ואתה תגיד שזה גורל" - קרל יונג. 


תקשור המלאך מיכאל:

"ימים אלו הם ימים של שינוי אדיר לכדור ולאנושות, ימים של בריאה החדשה. רבים מכם שבאתם לכדור בתקופת חיים זו, בחרתם במודע לבוא להיות כאן, כדי לאפשר את השינוי והיכולת להוביל את השינוי. מטרתכם בגלגול הזה היא להתחבר לנשמה באופן מלא, להיות הנשמה בגוף, ליצור את המציאות שלכם מתוך התחברות ליכולות הנשמה המלאות. ליצור לעצמכם את כדור הארץ החדש, את המימד החמישי בו אתם תחוו את עצמכם כמאסטרים, כמלאכים אנושיים"

האירועים שחוויתם בגלגול הזה, הם תמונת מראה של אירועים שחוויתם בגלגולים אחרים ונשארו לא פתורים. ריפוי של אירועים אלה בגלגול הזה, בצירוף טכניקה אנרגטית ייחודית, מנקה מתוך התת מודע לא רק את האירועים הטראומתיים מהגלגול הזה אלא גם את כל הקודמים ודומים שלו.

 אירועים טראומתיים אלו גרמו לכם להתנתק מחלקים אנרגטיים של הנשמה. אירועים אלה שכללו פחד גדול או כעס גדול, מבוטאים בלשון העם- "נשמתי פרחה מרוב פחד ". כשהאדם נבהל, כועס,הוא מתנתק מחלקי נשמה ובמקומה מתיישבת בגוף מסה חשמלית צפופה של כאב, פחד.

מסות אלו סוגרות את הגוף הפיזי והרגשי ואינן מאפשרות לכם לחוות את יכולות הנשמה.. אתם יודעים שאתם יכולים יותר, אך לא מצליחים לגעת בכך ... פעמים רבות האירוע העיקרי שגורם לתחושת הכאב, הדיכאון, התקיעות הוא אירוע שאינכם זוכרים כלל בגלל היותו כואב, המודע זורק את הזיכרון לתת מודע וסוגר את הדלת... לא רוצה לזכור.

התהליך ייחודי של ה"חיבור לנשמה עם המלאך מיכאל " מאפשר את זיהוי האירוע שגרם להתנתקות, ובליווי אנרגיה חדשה, עוצמתית של הבריאה החדשה נעשה הניקוי של הכאב , הכעס הפחד, מכל רמות הנשמה.. האדם חווה התחברות מחדש לנשמה, התעלות, ניקוי עמוק."

הספר "ריפוי עם המלאך מיכאל, חיבור לנשמה" – מביא את תהליך ההתחברות לשיטת הריפוי של המלאך מיכאל, לריפוי עצמי שלכם. מסרי המלאך משולבים בסיפורי  חוויה על תהליך הגלוי של החיבור לנשמה של שושנה דונאיה ושל תלמידים ומטופלים שעברו את התהליך, דבר שמאפשר להבין את הנושא ברמה החוויתית והופך אותו לממשי וקרוב יותר. 

הספר מביא ערך רב נוסף, הרחבה בנושא המודעות, הבנות איך הדברים עובדים,  איך להעמיק את החיבור של הטכניקה לחיים עצמם. איך לקלוט את הקשר שבין סיבה לתוצאה, לזהות מתי יצרתי לעצמי אירוע שניתק אותי מעצמי, מהנשמה, שרב האנשים אומרים "זה יעבור לי". לזהות ולטפל במקור הבעיה שנוצרה, אם זה מערכות יחסים, כסף, בריאות, זוגיות, הקשר עם עצמי, איך אני מבינה למה יצרתי בעיה זו.    

להכיר, לזהות איפה מערכת יחסים ומצב בריאותי משקף לי את מצב התת מודע שלי ואיך אני יכולה לתקן את זה.  לזהות את השינויים שנוצרו בחיים כתוצאה מהשינויים שעשינו במצב הבריאותי, הכלכלי, הזוגי, הנפשי. ההתקדמות שלנו היא תמיד תהליך ולכן הספר הזה, גם אם עברתם תהליכים דומים, הוא מעמיק את ההבנה לחייכם והוא משפיע לאורך זמן בשבילכם.רכישת הספר באחת ממדרגות התשורה שמשמאל תהיה תמיכה משמעותית ואני מודה על כך מכל הלב!  
בנוסף - אני רוצה לבקש מכם לחלוק את הפרויקט הזה עם עוד ועוד  אנשים, לספר, ולשתף את החברים שלכם:

  • העתיקו את הקישור לפרויקט בהדסטארט ושתפו במייל, בלוגים, קבוצות רלווטיות או פשוט לספר לכולם בשיטה הקלאסית של פה-לאוזן.. זה תמיד עובד! 


אנחנו שמחים על הקיום של ההדסטארט כפלטפורמה שתומכת ביצירה קהילתית ומאפשרת לכולנו יחד להוציא את הספר הזה לאויר העולם.

החוויה המאוחדת שמורכבת מכולנו יחד, מאפשרת יצירה חדשה והרמונית של מציאות אוהבת ובריאה.

במידה והתחברתם למילים היוצאות מתוך חדרי ליבי ואתם מאמינים לכך שידע , ריפוי ואהבה הם כח שיכול לשנות מציאות - הצטרפו איתי אל המסע הקסום לעבר הוצאת הספר והפיכתו לכלי שיכול לשנות מציאות שלכם ושל אנשים רבים.

השקיעו כנדבת ליבכם בספר שבדרך, ותוכלו לבחור ולקבל תשורות נפלאות שהכנו במיוחד עבורכם.

חשוב לי להוסיף ולומר כי במקרה ולא נצליח לגייס את הסכום המבוקש, כרטיס האשראי שלכם לא יחוייב כלל. ואם כבר הגעתם עד לכאן, תגללו עוד טיפה למטה ותוכלו להציץ בעשייה שלי בה אני כל כך גאה.

תודה לכם, מעריכה ואוהבת בלי סוף !

ממכתבי תלמידים :

· אביבה        " כשהגעתי לסדנת חיבור לנשמה,

ידעתי שאני נמצאת בתהליך ברור, בדיקה, עמוק עם עצמי, הרגשתי כמגששת באפלה. בסדנא, ניתנו לי הכלים לפגוש את עצמי, אותו עצמי שיודע בדיוק לאן הוא הולך ואין לו ספקות. בכל מפגש התחזק הקשר אליי, אל אותו מקום בי שיודע ושזמין לי תמיד. ההרגשה היתה כאילו - מישהו נתן לי יד ואמר " את הצעד הבא עושים יחד "  ויותר מכך יכולתי להדליק את האור בשביל בו אני צועדת. אי אפשר לתאר במילים את ערכן של הכלים שרכשתי בסדנא. אוהבת

· נעה       " הבאת אותי למקום של ריפוי ושינוי מדהים במערכת היחסים הכי מורכבת שהייתה לי בחיי, במערכת היחסים שלי עם אמא שלי. אימי ואני לא הסתדרנו מאז שנולדתי, פשוט לא סבלנו אחת את השנייה.
בתהליך, לימדת אותי לנקות את האירועים ואת הקשר בינינו, אבל לא היו לי ציפיות גבוהות. להפתעתי,זמן קצר אחרי, התחלתי להרגיש התקרבות מצידה שהלכה והתגברה. ממקום של עקיצות ומבטי שנאה, היא חיפשה אותי, היא התקשרה אלי וביום שישי היא עמדה לידי וחיבקה אותי. ואני: בעבר הייתי חוששת להיות בנוכחות שלה כיון שהייתי חוזרת לביתי מלאת זעם, וכעת להגיע אל הורי זה מקום של נחמה. פשוט מדהים! תודה רבה! "

 ·  נועה ש.-  העבודה עם ה"פציעות ברוח", זה עובד. לומדת על עצמי כל כך הרבה דרך זה.  שאלות שנשארו פתוחות במשך שנים, שאלות על עצמי ועל חיי, וגרמו לי הרבה סבל ותסכול פתאום מתבהרות, מגיע איזה שהוא מענה, הבנות, תובנות חדשות ששופכים הרבה אור על הרבה חושך שהיה, עוזרים לי לגלות את המישהי הזו שהתחבאה בתוכי כל כך הרבה שנים ולא העזה להאיר.  ההבנות והגילויים האלה הגיעו לחיי היומיום שלי. האהבה שלי לעצמי גדלה, יכולת הקבלה שלי וההכלה שלי כלפי עצמי, עם כל מה שיש בי, ועבורי זה לא מובן מאליו" תודה רבה. 

· סמדר  - "סדנת "חיבור לנשמה", מובילה לתוצאות משנות מציאות. הפכתי את השימוש בכלי זה לדרך חיים, והגעתי למצב שאחרי כל טיפול בפציעה ברוח, התרחש שינוי דפוס באופן פלאי.  התהליך שחרר כמויות גדולות של עצב וכעס שהיו בתוכי.  השינויים נראים לא רק עלינו, אלא גם סביבנו, כל הדינמיקה משתנה... אכן בגדר נס.  קורס משנה חיים!! תודה רבה.

·  יובל  -..."למדתי וחוויתי את העוצמה של "החיבור לנשמה". את החוויה המתקנת, את שחרור הפחד והכעס, מבלי לדשדש בו ולסבול ממנו שוב. כל  מפגש חזק יותר מקודמו,  אחרי כל סשן רוחני מרגישים כאילו מחוברת "תרופת הרגעה" לאחרון הנימים בגוף. הניקוי הוא נהדר, הרוגע משתלט על החיים. הכלים שנלמדים בקורס הם יקרי ערך. אהבה גדולה ", 

·  מליסה -"דברים מדהימים קורים בזוגיות שלנו - נקינו את משקעי העבר ואני מרגישה פעם ראשונה מאז שאנחנו ביחד שיש בינינו הבנה ואהבה ותמיכה ללא תלות, אנחנו מעצימים את ה"אני השלם" של כל אחד.  אוהבת " 

· שרון פ. - " רציתי רק לומר 2 מילים. תודה לך על המפגש אתמול, אני חוויתי את מה שיכול לתת לי את החשק לחיות. חוויתי שיש לי נשמה שמחה מלטפת ועוטפת מלאת שמחת חיים ותשוקה של ילד חסר מעצורים שמה שיבקש יבוא בקלות. התחושה יותר גדולה  וחזקה מהמילים שיש לי לתאר. תודה על נחישותך עימי, שלא ויתרת לי. עכשיו אני רוצה ללמוד להתחבר ולשאוב את כוחי מהמקום החדש הזה. תודה."         1. ערכת "מדרגות חנוך לידע העילאי"- ערכה בת 11 דיסקים מונחים בתקשורים ומדיטציות אנרגטיות, חניכות און ליין.

מטרת תקליטורים אלה לעזור לכם להבין ולהכיל את התהליכים הייחודיים שכדור הארץ והאנושות עוברים בימים אלה. 
בזמן ההקשבה למסרים ולמדיטציות אתם עוברים ריפוי עמוק ושינוי.
כדי לשמור על התדר, ההקלטות הוקלטו בשיעור חי ולא באולפן.
הידע הקדום הוא ידע בעל יכולות ריפוי עצומות!
אני שמחה לחלק ידע זה עמכם באהבה.
תודה על היותכם, תודה על מי שהנכם.
באהבה, שושנה דונאיה.

2. דיסקים לעבודה עצמית מונחים ע"י שושנה דונאיה, משני חיים. "הרמוניה באהבה" ו"ריפוי הפחד וחיבור לנשמה"

3. תכשיט אנרגטי עם ציור אנרגטי של שושנה דונאיה מוטען ומותאם לך. 

4. הספר "אבני החכמה דבר הבורא" .על הספר בהמשך. להלן תגובות חלק מהקוראים, לספר "אבני החכמה דבר הבורא": (הוא כלול בחלק מהמתנות למי שלא קרא).


* ספרך "אבני החכמה-דבר הבורא" ,ספר מדהים, מרגש, מאיר. הרגשתי את האנרגיות ישר מתחילת הקריאה, אנרגיות של רוגע ושלווה וגם לעתים חום פנימי בגוף.  אני מרגישה שהקריאה פותחת בי דברים ומחברת אותי לחלקים חבויים בתוכי שעד כה לא יצאו לידי ביטוי. תודה מעומקי ליבי על המתנה הנפלאה הזו,המאירה. ממאיה

* הספר "אבני החכמה דבר הבורא", לא עזבתי אותו לרגע! זרמים עברו בכל תא בגופי במהלך הקריאה. המסרים שבתוכו הולכים ומתעצמים ככל שמתקדמים בדפי הספר. התשובות שקראתי כאילו חיכו להגיע אליי והכול פתאום נראה לי ברור מאליו. אני חייבת לומר לך תודה! כל הכבוד על האומץ הזה להפוך להיות כלי עצום שמכיל כמות אדירה של אור, כל הכבוד על הפצת הידע הקסום הזה ברבים. תודה אושרית

*" זהו אחד הספרים המדהימים והאהובים שקראתי לאחרונה, אני חושב ששאבתי אלי את כל התדרים האפשריים הקיימים בספר, מה עוד שהבעתי דרישה לספוג ולהכיל ככל יכולתי. אהבתי אותו מאוד ואני אוהב אותך, שכן מלאכת קודש נעשית פה ". שבי


קרדיט למשתתפי/עורכי הסרטון:

תמר אלמקייס - הפקה, בימוי ומשחק. 

אורי לוי שלם - צילום, עריכה וסאונד.

גיא פורטר - שחקן, בתפקיד הבוס.

דניאלה פז - שחקנית, בתפקיד הנערה.

* המנגינה ברקע - From Whence We Came  של Big Score Audio 

(נרכש בShutterstock).
אני מזמינה אותך להגיב בלשונית התגובות כחלק מהשתתפותך,  לספר על הפרויקט לאנשים היקרים לך ולהזמין גם
אותם להשתתף בפרויקט.


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.