כל הפרויקטים
בדרכו של דגן
הפרויקט של
בנתיבות דגן
פרוייקט הוצאת ספר המשכה והשראה בדרכו של דגן ורטמן הי''ד
113%
112,859
מתוך 100,000
0
נותרו
508
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 16/02/2017

כשכולם הלכו לישון, הוא עוד ישב בבית המדרש, הראשון שמדליק את האור בבוקר והאחרון שמכבה אותו בלילה. כשכל הפלוגות סיימו יום אימונים והלכו לישון, החיילים שלו עוד היו באמצע תרגול. כשכולם יצאו הביתה, לפלוגה שלו המתינו עוד ארבע שעות בבסיס. אבל כשכל מפקדי הפלוגות יצאו לבתיהם, דגן יצא לסיבוב בין בתי חייליו, לקנות מזון למי שהמקרר שלו ריק ולהשיג מקרר למי שאין לו. 

בנתיבות דגן

פרוייקט הוצאת ספר המשכה והשראה בדרכו של דגן ורטמן הי''ד

מאז מותו של דגן מלווה אותנו תחושה שיש באישיותו כדי להורות דרך ולפתוח מרחבי התקדמות, לרבים. הרצון להוציא ספר שיאיר את דמותו מהיבטיה השונים, מפעם בנו כזכות, אך לא פחות מכך כחובה של מי שזכה לחיות לצידו של דגן, ויודע שעליו להעביר את הרוח המיוחדת הזאת הלאה.

 

עבודת החיים שלו מסמנת כיווני השראה והתקדמות לכל אדם החפץ  בכך. להיות הראשון להדליק את האור בבוקר בבית המדרש וגם זה שמכבה אותו, להצטיין ללא שמץ גאווה, לדבוק באמת באהבה. גבורה ואומץ ללא פשרה באימונים ובלחימה, לצד מחויבות והתמסרות אבהית לחייליו. הסיפורים, הכתבים, הזכרונות, המכתבים שהצטרפו במהלך השנים שחלפו, קוראים לנו לפתוח צוהר לתוך עולם פנימי של עבודה ועמל אינסופיים, ולנסות להתחקות אחר הכינוי שדבק בו עוד בחייו אגדהגן .

בימים אלו אנו ממשיכים בעריכת ראיונות, איסוף הסיפורים, איסוף הכתבים, מהמשפחה, החברים בצבא ובבית המדרש, ועמלים על כתיבה והוצאה של ספר ייחודי.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לפרוייקט ההמשכה של דגן וקוראים לכם לקחת חלק פעיל בכתיבת ספר מיוחד זה ולהקליק על התשורות משמאל כראות עינכם (ניתן לשנות את סכום התמיכה מעבר למינימום המצויין בתשורה).

 

הוצאת הספר הינה אחד מתוך המיזמים הנוספים שנוכל לקיים באמצעותכם - הוצאת ספר ילדים בעקבות סיפורי דגן, הפקת סרט ועוד. 

** הספר בתהליך כתיבה משמעותי, הוצאת הספר כרוכה בתהליך ארוך. הצפי לסיום הכתיבה הוא למעלה משנה.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.