כל הפרויקטים
מיינדפולנס - הספר
הפרויקט של
ד"ר אסף פדרמן
הוצאה לאור של ספר על התיאוריה והיישום של מודעות קשובה - מדע המוח, התירגול, וההקשר הפסיכולוגי. הפרוייקט מלווה בתקליטור עם הנחיות
136%
34,060
מתוך 25,000
0
נותרו
338
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/08/2017

מיינדפולנס: שינוי נפשי באמצעות אימון מוחי

עדכון: היעד הושג! הספר בעריכה אבל עדיין אפשר להצטרף.

אני מזמין אתכם להמשיך לתמוך ולהיות מהראשונים שיקבלו את הספר - את המהדורה הראשונה נדפיס בכריכה קשה! 

***

כאן תוכלו לקבל אותו ב 70 ש"ח כולל משלוח בדואר, וכולל תקליטור הנחיות. מחירו הסופי יהיה 88 ש"ח.

הספר כבר כתוב ותמיכתכם תוציא אותו לאור בהוצאת "פרדס" המקומית והאיכותית - על איוריו, העריכה, והקלטות האודיו. הרעיונות שמשורטטים בספר שינו להרבה אנשים, כולל לי, את החיים. הוצאתו לאור היא שלב מרגש בהתפתחות של תחום המיינדפולנס בישראל.  

הספר כולל:

1. פרקים תיאורתיים על הפסיכולוגיה ומדע המוח של מיינדפולנס, ומבוסס על הידע שנצבר אצלי בשנים האחרונות בעקבות העבודה האקדמית ובקליניקה.

2. שמונה שעורים ללימוד עצמי של מיינדפולנס בלווי הסברים והקלטות (CD). כמו כן, הוא כולל פרק על הנדידה של מיינדפולנס מהמזרח למערב ב 150 השנים האחרונות.

הספר יהיה שימושי לכל מי שרוצה ללמוד מיינדפולנס באופן עצמאי, ולתרגל, וכן לאנשי מקצוע מתחומי הטיפול שרוצים להבין את התיאוריה והפסיכולוגיה של התחום. זה ספר שעושה סדר.

מי אני? 

למי שלא מכיר, בארבע השנים האחרונות אני מלמד ומכשיר אחרים ללמד מיינדפולנס במכון מודע למיינדפולנס מדע וחברה בבית ספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי הרצליה. 

אנחנו עובדים בגישות שנקראות "הפחתת מתחים באמצעות מודעות קשובה" או MBSR, ו"טיפול קוגניטיבי באמצעות מיינדפולנס" או MBCT, עם דגש מיוחד על חקר המוח והפסיכולוגיה, והיישום של הידע באופן שמתאים לחברה הישראלית. 

יש לי דוקטורט בפסיכולוגיה ותואר שני בלימודים בודהיסטים, את שניהם השלמתי באנגליה. אני מטפל התנהגותי קוגניטיבי וגר בחיפה עם המשפחה הנחמדה שלי.

חשוב לי להגיע לכמה שיותר אנשים שיהנו מהפירות של הגישות שאני מתמחה בהן. מהסיבה הזו כתבתי את הספר, והוא כבר "כמעט שם" ומוכן לצאת לאור ולפגוש אתכם. דחיפה אחרונה נחוצה לתהליך ההפקה וכאן אתם נכנסים לתמונה.

קורסים על מיינדפולנס הגיעו כבר לאלפי אנשים בישראל. הספר יכול להביא את התרגול והגישה לעוד אלפים אחרים. בבקשה היו איתי בקשר אם יש לכם רעיונות או בקשות בנוגע לזה!

אם הגעתם לכאן בלי לדעת מה זה מיינדפולנס - אז בבקשה: 

מה זה מיינדפולנס? 

תארו לכם שהיה אפשר לעצור רגע לפי שפועלים באופן אימפולסיבית, שהיה אפשר להבין טוב יותר את מה שמתרחש אצלנו בפנים, ומה שמתרחש אצל אחרים. שהיה אפשר לנהל את הקשב שלנו טוב יותר כדי להיות יותר ממוקדים, רגועים, וקשובים. 

המיומנות הזו היתה יכולה לשפר את החיים שלנו ושל כל כך הרבה אנשים בישראל. אני חושב במיוחד על מי שנתון תחת מכבשי הלחץ הגדולים - מורים, אנשי רפואה, שוטרים, אנשי כוחות ביטחון והצלה, נותני שירותים, הורים. בעצם כולנו. 

אושר ויציבות אינם רק עניין של זכייה בקלפים טובים. אפשר לעשות משהו כדי לחזק אותם.

אימון במיינדפולנס כולל תרגול שיטתי ומובנה. הוא לא רק מטפח את הקשב, אלא מאפשר סבלנות, יצירתיות, ומפגש בריא יותר עם כל מה שהחיים מזמנים. אני מרגיש בר מזל שנחשפתי לזה לפני כ 17 שנה. זה שינה את חיי.

השותפים שלי במכון מודע ואני שילבנו בעבודה ידע חדשני מתחום מחקר המוח והפסיכולוגיה, ויצרנו גוף ידע חזק שמשלב תרגול מדיטטיבי, למידה פסיכולוגית והבנה מדעית. הספר האו סיכום של מה שלמדנו במפגש עם אלפי תלמידים. 

התמיכה שלכם בפרוייקט תאפשר גם לשלוח עותקים לספריות ציבוריות ובתי ספר.

תמכו בפרוייקט!

אני חושב על תמיכה כזו:

1. בתמיכה של 70-90 ש"ח קבלו את הספר כתשורה. בקשו שניים! כל עותק שאתם מזמינים עוזר לכסות את ההוצאות. אפשר להזמין עותק לחבר, ואנחנו נשלח אותו לכתובת שתספקו. 

2. בחרו לשלוח ספר לסיפריה ובית ספר. אתם משלמים כאן ואנחנו שולחים את הספר לספרייה ציבורית או בית ספר, כדי שיהיה זמין במקומות שהכי זקוקים לזה. 

3. המליצו לחברים בפייסבוק ולחברים בעולם האמיתי.

4. תהיו בקשר ותגידו לי מה אתם חושבים ומה הייתם רוצים. אני כאן בשבילכם.

מקווה שיועיל, ומודה לכם מראש על התמיכה. 

שלכם,

אסף פדרמן

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.