כל הפרויקטים
מצילים את עמונה - עכשיו!
הפרויקט של
מטה המאבק - עמונה
עמונה. 200 ילדים, עשרות משפחות, ישוב פורח - נותרו ימים ספורים למנוע את ההרס. עמונה היא המבחן. בעמונה ננצח - רק אתכם ובזכותכם.
118%
471,168.9
מתוך 400,000
0
נותרו
2089
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 14/12/2016

עזרו לנו לשמור על הבית שלנו בעמונה - עבור כולנו!


English Speaker? Read it in english


CLICK HERE FOR ENGLISH VERSION


עכשיו זה אפשרי ונדרש יותר מאי-פעם. עכשיו בדיוק אנחנו צריכים אתכם!


ילדים בעמונה בטיול
ילדים בעמונה בטיול


עמונה??


כן - עמונה. הישוב הוקם לפני כ-20 שנה, מתוך רצון לעשות ציונות, ליישב את הארץ, לבנות ולהבנות במרומי ההר המיוחד הזה. מה שהתחיל בקטן - התפתח עם השנים, בעידוד ובתמיכת ממשלות ישראל לדורותיהן.


והיום?


היום חיות כאן עשרות משפחות. קהילה חמה ומיוחדת. חקלאות. מטעים. כרמים. יקב. שטחי מרעה. בית ספר. גנים. מעונות. יותר מ-200 ילדים. חיים שלמים.

מפריחים את השממה. חקלאות בעמונה


נו, אז מה הבעיה?


למרות שהתיישבנו ונאחזנו בהר - מתוך הבנה שהישוב יוסדר ויתפתח; למרות שמדינת ישראל סללה כבישים, הניחה קווי מים, חשמל וטלפון, הכשירה מגרשים ופתחה במקום גני ילדים; למרות שלאורך כל הדרך עודדו אותנו להשקיע ולהתפתח - יום אחד כל זה השתנה:

מאבקים פוליטיים באיצטלא משפטית, גרמו לבג"ץ לפסוק שיש לפנות את הישוב כולו, לגרש את עשרות המשפחות מבתיהן, לפרק את הקהילה, ולהפוך את ההר היפה הזה להר טרשים קירח - וכל זה עד לתאריך 25.12.16 - נר ראשון של חנוכה תשע"ז.

לנו אין ברירה אלא להיאבק, בכל הכלים החוקיים העומדים לרשותנו. זהו מאבק על ביתנו - וגם למען אלפי הבתים האחרים שנמצאים בסכנה. אם עמונה תפונה - היא תהיה רק אבן אחת בדומינו. אחריה יבואו עוד רבים.  אנחנו יודעים שהפעם חייבים לעצור את רכבת ההרס.

אל תיקחו להם את הבית. ילדים בעמונה


אז.. יש סיכוי?


בהחלט יש סיכוי להציל את עמונה. חוק ההסדרה אותו מקדמים חברי כנסת רבים בקואליציה - בא לתקן את העוול הזה מיסודו, ולמנוע את מראות ההרס והחורבן. אם יושלם הליך החקיקה - עמונה תינצל

עבר בקריאה טרומית. חוק ההסדרהאז מה אתם צריכים מאיתנו?


לפתוח את הלב, לפתוח את הכיס - לתמוך במאבק שלנו. אנחנו בישורת האחרונה של מאבק ארוך שמטרתו לחולל שינוי עמוק.

המאבק כרוך בהוצאות רבות. אנחנו נושאים את המאבק הזה על גבנו מזה תקופה ארוכה - וכעת אנחנו זקוקים לתמיכתה שלכם! אנחנו צריכים לאסוף מספיק כסף כדי להקים חומת הגנה משפטית, הסברתית ומעשית - ולהציל את הבית שלנו. תמכו בנו ותהיו שותפים למהלך היסטורי.


תמכו בנו עכשיו.

רק יחד נצליח.


עמונה היא המבחן


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.