כל הפרויקטים
מתולתלת
הפרויקט של
מיכל גליק
ספר מאויר נוגע ללב ובעיקר מצחיק מאד על חיי כמתולתלת מינקות לבגרות. יש בו אתגרים, משברים וקיטורים לרוב, אבל אל דאגה- הסוף הוא טוב!
101%
30,410
מתוך 30,000
0
נותרו
170
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/12/2016

נעים מאד! אני מיכל גליק ואני מזמינה אתכם לקחת חלק משמעותי בהוצאה לאור של הספר 'מתולתלת'


הספר 'מתולתלת' מוכן סוף סוף ומייחל לעבור לשלב הבא והמכריע....הדפסה והפצה! אם אתם רוצים, כמוני, שזה יקרה, בואו והיו שותפים. כאשר אתם תומכים בפרוייקט אתם הופכים למעשה לרוכשים המוקדמים של המהדורה הראשונה ובכך מאפשרים את הדפסתו.
מי אני?

חלק מכם כבר מכירים את האיורים שלי מהספרים 'צב על הגב', 'יונת של הדואר' ו'דוקטור צומי' (את שלשתם, אגב, כתבה שרית דרשן הנפלאה) וספרים נוספים שאיירתי.

חלק מכם קראו את הספר 'סבתלולה' אותו כתבתי ואיירתי. אבל רק מי שמכיר אותי אישית, יודע שאני מתולתלת. מלידה. ולא סתם מתולתלת, אלא ממש ממש ממש מתולתלת באופן הכי בלתי מתפשר שיש.על הספר

הספר 'מתולתלת' הוא מסמך אוטוביוגרפי מרתק, המתאר את חיי כמתולתלת עם שלל האתגרים הסבוכים, תרתי משמע. התחלתי לכתוב ולאייר את הספר הזה לפני יותר משנתיים. התהליך נמשך הרבה זמן, יותר מכל ספר אחר עליו עבדתי. תוך כדי תנועה גיליתי כמה דברים מעניינים:

כל מתולתלת שפגשתי והראיתי לה טעימות מהספר, גילתה הזדהות מוחלטת, הבינה כל ניואנס וצחקה מהבטן. מתולתלות התחילו לשלוח לי קיטורים משלהן- ועל כולם אמרתי: כן, כבר יש על זה עמוד!

כל מתולתלת ששיתפתי אותה אמרה: אני חייבת את הספר הזה. מתי את מוציאה אותו?! אני חייבת!!

אבל הגילוי הכי חשוב היה, שאחרי הפורקן ההכרחי והמופלא של כל הקיטורים, בסופו של דבר, חלקו השני של הספר עוסק בחצי הכוס המלאה. בכמה טוב זה לשאת את ערימת התלתלים הזאת בגאון. אני מודה שהעבודה על הספר עזרה לי מאד והבלתי יאומן קרה- אני חיה היום בשלום ובנחת עם תלתלי (אוקיי. לא בימים של מזג אויר קיצוני. גם לי יש גבולות).למי מיועד הספר?

הספר מתאים לכל גיל. אמנם אני פונה בעיקר אליכן, הבנות המתולתלות, רק בגלל שלבנים, בכל זאת, יותר קל עם התלתלים. מקסימום- הם מכסחים את הפדחת ושומרים על פאסון. אבל כל מתולתל שרוצה להנות מהספר הזה- מי אני שאעמוד בדרכו.אתם בטח שואלים: מה צריך לקרות כדי שהספר המהמם הזה יהיה בידי?

 טוב ששאלתם. אז ככה. הטקסט כתוב. כל האיורים מצויירים. במידה ונצליח לגייס כאן את הסכום הדרוש, יעבור הספר מיד לעריכה לשונית וניקוד, לעיצוב גרפי והכנה לדפוס ואז להדפסה וכריכה ו.... היישר אליכם, התומכים הנאמנים.


אז קדימה. לתמוך בפרוייקט ולרכוש ספרים! אחרת איך יהיה?

ואחרי שבחרתם מאחת מאפשרויות התמיכה, שתפו בפרוייקט כמה שיותר מתולתלים. ואנשים שמגדלים ילדים מתולתלים. ואנשים שמכירים מתולתלים. בקיצור, את כל עם ישראל.


תודה מעומק ליבי ומשרשי שערותי!


אוף, כמה דיבורים...תביאי לראות!

הנה כמה עמודים לדוגמא. היה קשה לבחור כי תכל'ס, אני אוהבת את כל ילדי באופן שווה:

זאתי מהחלק של הקיטורים:


ואלו מהחלק השני של הספר (זה החיובי, זוכרים?)זה העמוד האחרון בספר ויש לי בונוס מיוחד שקשור אליו. הסתכלו באפשרויות התמיכה...


זה הזמן לגשת אל רשימת אפשרויות התמיכה, לבחור לכם תשורה מפנקת ולהפוך לשותפים שלי באופן רשמי. תודה!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.