בית חדש לצימר
הפרויקט של
צוות מתנדבי הצימר
הצימר הוא מרכז קהילתי לתרבות ואמנות הפועל בתל אביב כ 8 שנים ומופעל על ידי מתנדבים. אנו זקוקים לתמיכתכם בכדי להמשיך את הפעילות בביתנו החדש!
119%
71,261
מתוך 60,000
0
נותרו
415
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 24/03/2017

*חברים יקרים, עברנו את הסכום הראשוני מהר מן הצפוי; אנו ממשיכים בגיוס עד תאריך הסיום. אנו שמחים על הזמן שנשאר והדף יתעדכן כמו עוד מדרגות תמיכה. תודה, ובהצלחה!*

"הצימר" הוא מרכז תרבות שיתופי הפועל כבר שמונה שנים ומהווה את אחד הבתים הבודדים בארץ למוזיקה, אמנות ותרבות אלטרנטיביות; כל הפעילויות המתקיימות בו נעשות על ידי מתנדבים וממומנות על ידי הקהילה.

לאחרונה הצימר עבר בית עקב אילוצים חיצוניים ואנו מבקשים את תמיכתכם על מנת שנוכל להמשיך את כלל הפעילויות בצימר. תמיכתכם הכרחית ובלעדיה לא נוכל להמשיך ולקיים את הפעילות המגוונת של הצימר. 

מטרתנו היא לגייס תמיכה שתאפשר לנו להשמיש את המשכן החדש שלנו, לתחזק ולהרחיב את התשתיות והציוד  העומדים לרשות ציבור היוצרים ולאפשר קיימות לפעילות המגוונת המתרחשת בחלל. 

***********************************************************************

עוד עלינו:

הצימר מבסס קשר בין ההתנסות באמנות לסוגיה לבין כינונה של אזרחות חדשה, סובלנית ונדיבה. כארגון ללא מטרות רווח, מתקיים הצימר על ידי עשרות מתנדבים מתוך גישה המחייבת נקיטת יוזמה ופעלתנות והנגשת התשתיות, המשאבים והתוצרים לאמנים ולציבור הרחב, כולל חסרי האמצעים, ובמיוחד לטעוני הטיפוח, המוכשרים, הצעירים והנידחים למיניהם. 

במסגרת זאת, הפעלנו  בצימר  בשנים האחרונות מועדונית לילדיי פליטים והקמנו קבוצת כדורגל נשים.

מועדונית הצימר בביתו הקודם

בצימר נערכים בקביעות פסטיבלים יחודיים של סאונד, וידאו ותנועה. מתקיימות  בו גם סדנאות מגוונות  הפתוחות לקהל הרחב. כמו כן,  מפעיל  הצימר לעיתים פרויקטים מחוצה לו ובמרחב הציבורי. הצימר גם מקיים  שיתופי פעולה עם מרכזי אמנות בעולם ועם יוצרים מקומיים. 

במהלך כל שבוע מתקיימים אירועים הנותנים במה לאמנים חדשים כמו ותיקים בתחומי המוזיקה, סאונד, וידאו, שירה, פרפורמנס, תנועה והשילובים ביניהם. בנוסף, מפעיל הצימר גלריה לא מסחרית וסדנת הדפס ומתקיימות בו תערוכות אמנות.

אפשר אולי להתהדר בפרי יצירה זה או אחר, אולם הצורך האמיתי בתמיכתכם הוא לחיזוק העץ כולו.  עבורנו, מהותו של הצימר כבית פיזי, היא דווקא תנועה - מיצר ליצירה, מהתבוננות לתבונה, מאומץ למאמץ. 

תמיכה בצימר תאפשר לכם  ללמוד איך בונים פדאל אפקט, סורגים בובות יפניות או להתחיל את דרככם כ DJ.  אך חשוב מכל -בואו להיות חלק מבניית הצימר החדש כדי להמשיך עשייה אמנותית חברתית אלטרנטיבית ולעודד חשיבה חדשה.

פסטיבל "לא כלים"                                                                גלריית הצימר בביתו הקודם
מופע פרפורמנס בצימר הקודם                                                            קבוצת "כדורגל נשים"

לחצו לצפייה באירועים שהתקיימו בצימר הקודם!

וגם מעט ממה שהספקנו לעשות בבית החדש:

המסך הלבן(Neta Polturak (BERLIN , לילה