כל הפרויקטים
השפיעו על דור העתיד בי-ם
הפרויקט של
ישראל הס
כנגד הגזענות בירושלים, צמחה קבוצת ריצה מקצועית המחברת בין נוער ערבי ויהודי: תמכו עכשיו בקמפיין והשפיעו על דור העתיד בירושלים!
101%
141,430
מתוך 140,000
0
נותרו
712
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/12/2016

אנחנו רצים ללא גבולות,

מיזם ריצה ירושלמי שמחבר בין נוער יהודי וערבי דרך ריצה מקצועית.

 

 

בשנתיים שחלפו מאז שהתחלנו גילינו דבר מדהים:

איך בני נוער שחונכו לפחד זה מזה יכולים להפוך לחברים,

ולעבוד יחד למען מטרה משותפת. 

 

 

כנגד כל הסיכויים, אל מול הגזענות וההסתה בירושלים אנו פותחים בימים אלה את השנה השלישית של פעילותנו. אנו צריכים את תמיכתם כדי להמשיך ולפעול גם ב-2017: 

תמכו עכשיו בקמפיין והשפיעו על דור העתיד בירושלים!

איזו השפעה הקבוצה הצליחה להשיג עד כה, בזכות תמיכתכם? 


בשנתיים האחרונות הצליחה הקבוצה לקרב בין מעל ל-60 בני נוער ממזרח ומערב ירושלים שלא היו נפגשים בשום דרך אחרת. כתוצאה מהפעילות נוצרו בין בני הנוער קשרים חזקים שהובילו למפגשים חוצי גבולות, המתקיימים כיום מעבר למסגרת של קבוצת הריצה.  

בכל שנה יצאו בני הנוער לייצג יחד את ירושלים במרוצים בינלאומיים בחו"ל: במילאנו, ברלין ולונדון. זו הפעם הראשונה שבני נוער ממזרח ומערב ירושלים מייצגים את העיר יחד כמקור גאווה משותף.

מתוך רצון לשתף את הקהילה שנוצרה סביב קבוצת הריצה יזמנו, בשנה וחצי האחרונה, 3 מרוצים המשותפים ליהודים וערבים - הראשונים מסוגם בירושלים. במרוצים אלו לקחו חלק מעל ל-250 רצים ממזרח ומערב ירושלים.

משפשטה השמועה על קבוצות הנוער, פנו אלינו ערבים ויהודים בוגרים (מגילאי 20 ומעלה) ממזרח ומערב ירושלים וביקשו לפתוח פעילות ריצה דומה למבוגרים - כיום אנו מפעילים 2 קבוצות ריצה ערביות ויהודיות, לנשים וגברים.

כתוצאה מסיקור קבוצת הריצה על ידי יותר מ-100 כלי תקשורת בארץ ובעולם, הפעילות מייצרת השפעה על השיח סביב ערבים ויהודים בירושלים.בעיר המסוכסכת ביותר בעולם, התקווה צומחת מתוך הסדקים שבחומה. זוהי חובתנו שלנו, המבוגרים, ליצור עבור הצעירים את המסגרת שבה אפשר להיפגש יחד ולהוכיח לעולם כולו שירושלים יכולה להיות עיר מדהימה - עיר של שיתוף פעולה, של שונות ומגוון, של כוח ותקווה עצומה.

 

האם גם אתם מאמינים שזה אפשרי?

 

אם כן - תמכו בקבוצה ובזכותכם נוכל להמשיך ולקיים את פעילות קבוצות הריצה לנוער בירושלים גם ב-2017!


 

בתמיכתכם תאפשרו לנו גם להגדיל את הקבוצה: לפרסם את הפעילות ולהגיע לבני נוער נוספים, שעוד לא נחשפו לקבוצת הריצה הערבית יהודית. 

על ידי כך נוכל לגייס נערים ונערות נוספים ממזרח ומערב ירושלים כדי שיקחו חלק בפעילות המשותפת. תמכו עכשיו בקמפיין והשפיעו על דור העתיד בירושלים!במציאות היומיומית שלנו, כולנו שומעים כל הזמן על אלימות, הסתה ושנאה בין ערבים ויהודים. אנחנו רוצים שתדעו - ישנה גם מציאות אחרת!!


אל תגידו יום יבוא - הביאו את היום: הצטרפו אלינו -

הביאו את האור לירושלים ותמכו בקבוצת הריצה הערבית יהודית לנוער!


בזמן שכולם רבים ברשתות החברתיות, נפגשים מידי שבוע עשרות נערים ממזרח ומערב ירושלים ומתאמנים ביחד למען מטרה משותפת. דרך הריצה, הם לומדים להכיר זה את זה, להושיט יד ולעודד, לעזור למי שחלש ולפרגן למי שמצליח. 

 

בזמן  שכולנו נחרדים מאמירות צורמות ומסיתות בעיתונים, הנערים והנערות של קבוצת הריצה מניחים את המלים בצד ונותנים לגוף לדבר. מתוך עבודה קשה, משמעת אימונים והמון גיבוש ואווירה טובה, משתתפי קבוצות הריצה של רצים ללא גבולות הופכים למנהיגים של השינוי שאנו רוצים לראות בירושלים!

 

את הילדים האלה לא צריך לשכנע שאפשר אחרת, הם כבר יודעים שזה נכון, לילדים האלו יש תקווה - אנחנו אחראים להפוך אותה למציאות!

 


רצים ללא גבולות היא יוזמת שטח עצמאית לחלוטין, רק בזכות תמיכתכם נוכל להמשיך לרוץ קדימה!

 

 

רוצים ליצור איתנו קשר?

אתם יכולים לשלוח לנו הודעה לעמוד הפייסבוק - רצים ללא גבולות 

או לפנות אלינו למייל - Israelh@runnerswithoutborders.org או פשוט להתקשר - 050-5810690 ישראל


אנו צריכים את תמיכתם כדי להמשיך לפעול: 

תמכו עכשיו בקמפיין והשפיעו על דור העתיד בירושלים!


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.