כל הפרויקטים
אסתי סגל
הפרויקט של
אסתר סגל
עזרו לציורים שלי לצאת לאור על מדבקות קיר ומגוון מוצרים! אני אחרי סרטן, נשארתי עם נכות קשה וכאבים, ומציירת בבי"ח ובבית כדי לשמור על המצב רוח.
112%
52,452
מתוך 47,000
0
נותרו
425
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 20/12/2016

עשינו את את זה !!!האמנתי בכם ולא אכזבתם אותי!!!

אני ממשיכים בכל הכח כדי להגיע לסכום גבןה כמה שיותר...

היי, קוראים לי אסתי ואני בת 23.

אני רוצה להזמין אתכם לקחת חלק בהגשמת החלום שלי, ולפתוח קו ייצור של הדפסת ציורים שציירתי בזמן השיקום בבית חולים על מוצרים שונים.


בזמנים הקשים בבית חולים הציור היה בשבילי פסק זמן מרענן, והטעין אותי בכוחות מחודשים. עכשיו אני רוצה להפוך את הציורים שלי לדבר שיגרום לקירות שלכם לחייך:) למדבקות קיר גדולות ומרשימות.


קצת על עצמי:

 אני באה ממשפחה של עשרה ילדים בבני ברק. המשפחה שלי מדהימה, אבל אני בחרתי בדרך שונה. יש לי חבר מדהים, וחיים מאתגרים במיוחד.

לפני 6 שנים חליתי בסרטן העצמות, מאז נשארתי עם נכות קשה ברגל וכאבים חזקים. הקביים והכאבים נהיו חלק בלתי נפרד ממני, אך למרות הקושי ניסיתי להתקדם, להשלים בגרויות לעשות פסיכומטרי, אפילו התנדבתי 3 שנים במחלקה אונקולוגית של ילדים. אחת לתקופה מסוימת עברתי ניתוח שמטרתו לשפר את המצב אבל זה לא ממש הצליח, ואף החמיר את המצב. הכאבים גדלו עם כל ניתוח שעברתי, והקושי ללכת נהיה חזק יותר.

 לפני חודשיים עברתי עוד ניתוח, השני מתוך שני ניתוחים בהפרש של מספר חודשים, שהיו אמורים לעשות שינוי גדול במצב הפיזי הבעייתי,  

בעקבות הניתוח השני הייתי מאושפזת חודשיים בשיקום. חודשיים קשים שבהם עברתי הרבה פיזיותרפיה וטיפולים אינטנסיביים. אבל המצב לא היה נראה שמשתפר, וכדי לא לשקוע בדכאון מהאכזבה, והכאבים החזקים שלא נתנו לישון בלילה. הייתי חייבת להעסיק את עצמי, ולמצוא מטרה שתוציא אותי קצת מהעגמומיות של בית חולים. אז עשיתי את מה שהייתי עושה כל פעם במצבים כאלו. ציירתי!!


מה אני רוצה?

אני רוצה לעשות משהו מהציורים שלי!

כבר מאז שאני קטנה אהבתי להתעסק עם צבעים, לצייר לצבוע בכל מקום אפשרי, בזמנים שהייתי בבית חולים, הציור היווה ממש פסק זמן מהקשיים שהתמודדתי איתם. 

גם הפעם באשפוז הארוך, ביקשתי שיקנו לי עטים לורדים ובלוקים.  עצם ההתעסקות שלי ביצירה עזרה לי להיות רגועה ושמחה יותר, לפני שבוע השתחררתי, ואני אמשיך לקבל פיזיותרפיה בבית כי קשה לי לקום ולנוע בכוחות עצמי, לכן גם בבית אני רוצה להמשיך וליצור ציורים.

בזמן השהות הארוך בבית החולים ביקשתי שידפיסו לי שני ציורים שציירתי בזמן האשפוז, על מדבקות גדולות ושקופות, על מנת להדביק אותם על הקיר. נוכחתי לראות שהתוצאה ממש מחממת את הלב ומוסיפה הרבה אור וסטייל אפילו לחדר אפרורי של בית חולים. אז החלטתי לפתוח קו של מדבקות קיר מהציורים שציירתי. להדפיס את המנדלות והציורים על מדבקות קיר שקופות בגדלים שונים, כמובן אחרי שיעברו עריכה גרפית מתאימה. ולפתוח חנויות באינטרנט שימכרו את המדבקות קיר. שאנשים יוכלו להזמין מדבקת קיר שתתאים לבית שלהם בקלות דרך החנויות.

הרעיון הזה מילא אותי באנרגיות טובות והחלטתי ללכת עד הסוף עם הרעיון. השקעתי את כולי בציורים והרגשתי הקלה משמעותית במצב הרוח ואפילו בכאבים.


מה אני צריכה?

פתחתי את הפרויקט כאן כדי להוציא את הרעיון לאור. לפתוח עסק שימכור מוצרים עם הדפסה של הציורים שלי. לפתוח עסק של חנויות באיביי ואמזון, לא להתפשר על איכות של ייצור המדבקות, של אריזה ומשלוחים. להשקיע בשיווק ובפרסום. וליצור משו גדול מהציורים שהעבירו לי הזמן בבית חולים. 

יש כאן השקעה כספית גדולה. אבל אני יודעת שהתוצאה תהיה שווה את ההשקעה.

אני ממש רוצה להגשים את החלום הזה ולהמשיך ליצור גם כשאני נאלצת להיות ימים שלמים במיטה מפאת הכאבים. להרגיש שיש לי מטרה. לחשוב על זה שהציורים שלי יקשטו את הקירות שלכם, ממלא אותי בשמחה עצומה. כרגע התכנית היא להדפיס את הציורים על מדבקות  קיר שקופות בגדלים שונים ובאיכות מצוינת. יהיו גם מדבקות שיתאימו גם למראות, חלונות, ואפילו למשקופים, ולקישוט רהיטים, או כל דבר שיעלה בדעתכם. אבל אני שואפת גם להמשיך ולהדפיס על עוד מוצרים, כמו ארנקים, תיקים, בגדים ועוד.


ברגע שנגייס את הכסף נוכל להוציא את התכנית לפועל, לפתוח חנויות באתרים הגדולים איביי ואמזון, למכור שם את המוצרים, ולהוסיף כל פעם מוצרים חדשים.


בואו תקחו חלק ותהיו שותפים ליצירה ולהגשמת החלום.

תודה מראש לכל הלוקחים חלק, רק יחד נגרום לזה לקרות!מחצית מהרווחים יתרמו לטובת חולי סרטן ומשפחות נזקקות!!


אתם מוזמנים להיכנס גם לבלוג שלי שם אני מספרת על האתגרים בחיים ועל ההתמודדות היומיומית שלי: 

http://estysegal.co.il
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.