כל הפרויקטים
דנה ברגר עושה את זה
הפרויקט של
דנה ברגר
אם הרגשתם מתישהו בשנים האחרונות שאני מחבקת אתכם דרך המוסיקה, זה הרגע שלכם לחבק אותי בחזרה. תסמכו עלי שזה הולך להיות פצצה. בואו נעשה זאת ביחד
121%
120,890
מתוך 100,001
0
נותרו
506
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 20/03/2017

121% של אהבה

תודה רבה לכם אנשים יקרים ואהובים שלי. אנחנו עושים דרך ארוכה ביחד והנה האלבום הראשון החופשי שלי שנעשה לגמרי אתכם ובזכותכם! בזכותכם אני שומרת על זכותי לחופש אומנותי מוחלט, בזכותכם אני הבעלים של היצירה שלי, ושל זכויות היוצרים שלי.
בזכותכם אני לוקחת חלק במהפכה ומצטרפת לעולם החדש!
מוזמנים להשאר בקשר בפייסבוק
דנה ברגר - לוח הופעותשלום אנשים!
הנה אני עושה את זה - מצטרפת לעולם החדש, זה קורה ממש כאן ועכשיו! 

מה זה אומר לקחת חלק באלבום?

התמיכה שלכם כעת, כבר בשלב הזה, מאפשרת לי להוציא את האלבום עצמאית ולהיות בעלת הזכויות של המוסיקה שלי. אם המוזיקה שלי מלווה אתכם כבר שנים רבות בכל מיני תחנות בחיים שלכם, אם מרגש אתכם לדעת שאתם חתומים על האלבום הבא שלי, בואו נעשה את זה ביחד!

ההצטרפות מאפשרת לי להביא אליכם את האלבום הבא, כשטביעת האצבע שלכם עליו. זה מסעיר ומרגש אותי. אז יאללה.. תסתכלו כאן ברשימת התשורות ותראו מה יש לי שם בשבילכם.

למה מהפכה?

חברות התקליטים נאלצות לגזור קופונים כבדים מזכויות היוצרים של השירים ומההופעות, כדי שיוכלו להמשיך ולהתקיים. אני מבינה את זה ומוקירה על כך שבתחילת דרכי היתה לי את המקפצה החשובה הזו. אך כעת, אני בוחרת בדרך שתעזור לי לשמור על הזכויות שלי ביצירה שלי! דרך שמאפשרת לי לחזק את החיבור שלי לקהל שלי ולתקשר מולכם באופן ישיר. ללא מתווכים. 

קצת על האלבום

זה האלבום העשירי שלי, ואני רוקמת אותו בצורה שונה וחדשה, גם בצורת ההפקה המוסיקלית שלו. חברתי לשבעה(!!) מפיקים מוזיקאים מובילים ומוערכים ואני גאה ליצור איתם ביחד את האלבום הזה:

שמוליק נויפלד, חמי רודנר, אורי וינוקור, דודי בר דוד, נדב אזולאי, אייל לאון קצב ועדי שרון. כל מפיק בחר שיר או שניים שהדליקו אותו במיוחד.

בזכות הבחירה המיוחדת הזו אני זוכה לעבוד עם מלא מוזיקאים, מלא נגנים, נחשפת לצורות עבודה שונות ולומדת מכל אחד מהשותפים שלי דברים חדשים על מוזיקה ועל עצמי.

בקיצור, זאת הולכת להיות חגיגה מוזיקלית אחת גדולה. אלבום כזה באמת שעוד לא עשיתי!

השירים נבחרו בקפידה (בפינצטה כמו שאימא שלי אומרת) מתוך עשרות שירים שכתבתי והלחנתי בשנתיים האחרונות. אני גאה לספר לכם שחזרתי לכתוב טקסטים אחרי תקופה של כמה שנים בהן התרכזתי יותר בהלחנה. הפעם לשמחתי, שוב חזרו לזרום אלי המילים, יש גם (כרגיל, איך אפשר שלא) מילים של צרויה להב הנפלאה ויש טקסט אחד של המשוררת אורית גידלי וטקסט אחד של הסופר האהוב עלי אשכול נבו. יש חיבור מיוחד וחדש עם דודי בר דוד שהפליא להלחין טקסטים שלי באלבום הזה וכמובן שיש את איתי פרל, שותף ותיק ויקר לי במיוחד שכתב לי ואיתי ותכלס הפך להיות יועץ הטקסטים של האלבום כולו.

אני מזמינה אתכם ואתכן להיות חלק בלתי נפרד מהיצירה שלי. להיות שותפים שלי לדרך, ולהשקיע בו בתחילתו במקום בסופו כמו שהיה נהוג עד כה.

אוהבת אתכם,
דנה


דנה ברגר - לוח הופעות: confia.co.il/DanaBerger

דיסקוגרפיה

  • 1992 - "גן עדן עירוני״ להקת בלגאן (גברים מקצוענים, שלח לי שקט, חוצלארץ)
  • 1994 - אלבום סולו בכורה 'דנה ברגר' (מלך, מקום בשמש..)
  • 1998 פשוט להיות״ (חמימות חולפת, מחכה לו..) 
  • 2000 - ״עד הקצה״ (יש בזה טעם, לומדת לעוף, אהבה, בומביי..) שזוכה להצלחה אדירה ומוכר פלטינה כפול (למעלה מ 80,000 עותקים) - זמרת השנה פה, אלבום השנה שם, וכל הבוג’ראס..
  • 2003 - ״תוך כדי תנועה״ (בא והולך, גן מאיר, תוך כדי תנועה) שרואה אור ממש ביחד עם ילדתי הבכורה ליה
  • 2006 - ״יום יום״ (חירותי, מותר, יום יום)
  • 2010 - ״הנה באתי הביתה״ (זה לא הזמן להישבר, אבני שפה) עם איתי פרל
  • 2014 - ״מתנות של זמן״ (תראה אותך, לבנות ולהרוס) 
  • 2016 - אלבום אוסף בהופעה חיה ״האוסף Live"
  • 2017 - לקראת אלבום חדש בשיתוף עם הקהל↫ נוכחות אינטרנטית לאמנים וניהול הדסטארט: עירן רסלר | confia

↫ ניהול אישי: רותם פלורנטיןנברו יצוג אמנים

↫ יח'צ: כרמית חדידה | 050-7870895 

↫ וידאו הדסטארט: גיתית כבירי

↫ עיצוב: יעל יעקובי

↫ הפצת סינגלים: פטיפון


'נגן' - שיר ראשון מהאלבום החדש
מילים: צרויה להב | לחן, עיבוד והפקה מוזיקלית: דודי בר דוד


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.