כל הפרויקטים
הפקת סמינר להסברת היהדות
הפרויקט של
הרב יוסף בן פורת
סמינר יהדות לעשרות צעירים מרקע חילוני עם הרצאות על מטרת החיים, זוגיות ואהבה, תגליות מדעיות המוכיחות את אמיתות התורה במעמד רבנים ואנשי מדע.
117%
34,993
מתוך 30,000
0
נותרו
76
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 06/07/2017

בס"ד

ברוך ה', השגנו ביחד את היעד:

 גיוס של 30 אלף ש"ח! 


ואנחנו ממשיכים בכל הכח ליעד החדש:

 50 אלף ש"ח!

חברים יקרים, אנחנו כלכך רוצים לעזור לעוד יהודים להתקרב ולהתעורר למציאות חדשה וטובה יותר. 

תמכו בפרויקט וביעד החדש שלנו כדי שנוכל:

- לעשות יותר סמינרים!

- לפנות לקהל גדול יותר של יהודים בכל העולם!

- להזמין את המרצים הטובים בעולם!

- לפרסם סמינרים של יהדות בכל רחבי הארץ!!

- לקרב עוד עשרות ומאות יהודים ליהדות!

תראו מה אומרים המשתתפים של הסמינרים שלנו:

מאיר לניאדו, מורה בבית ספר מחיפה


מיכאל זנו, סטודנט לראיית חשבון, עולה חדש מקזבלנקה


דורון שפר, כדורסלן לשעבר, מושב אמירים


איך היית מרגיש אם היית יודע שעוד יהודי החל לשמור שבת בזכותך?

היית שמח לשמוע שעזרת לאח שלך להכיר את בורא העולם?

זו ההזדמנות שלכם לתמוך בפרויקט הפקת סמינר שיעזור לאחינו שהתרחקו מהיהדות!

לצערנו, אנו חיים בתקופה בה חלק ניכר מעם ישראל נמצא בריחוק אדיר מהשורש היהודי ומהתורה הקדושה. 

מיליוני יהודים חיים את חייהם מבלי להכיר את בורא העולם ומבלי לדעת מה תכלית חייהם!

ובכן, אנחנו פועלים כדי לשנות את זה.

מרכז "אשרי איש" בראשות הרב יוסף בן פורת מעוניין ליזום סמינר סופ"ש מיוחד להסברת היהדות. לסמינר נזמין עשרות צעירים מרקע חילוני שרוצים לדעת עוד קצת על היהדות ומסורת אבותינו. בנוסף, נשלב הרצאות של גדולי הרבנים ואנשי המדע, לצד שיחות עם אישים מפורסמים שישתפו על תהליך ההתקרבות לשורשים ולזהות היהודית.

חשוב לנו להעביר למשתתפים את החוויה המדהימה של השבת הקדושה. חשוב לנו להסביר למשתתפים איזה אוצר אדיר של חכמה אלוקית מונח ממש פה, מתחת לאף שלהם. להם רק נותר לטעום, לנסות ולראות עד כמה טוב ה'.

הצטרפו אלינו, ויחד נעזור לעשרות יהודים להתעורר למציאות חדשה וטובה יותר!

בואו ותהיו חלק מהפרויקט שלנו!

הפקת סמינר מהסוג הזה כרוך בעלויות גבוהות. רק בזכות תמיכתכם נוכל להוציא לפועל את הסמינר! צוות ההפקה מורכב ברובו מאנשים שעובדים למען זיכוי הרבים בהתנדבות! אך עדיין ישנן הוצאות נוספות שעלינו לגייס על מנת שנוכל לקיים את הסמינר הבא. כל סמינר כרוך בעלויות של פרסום, שיווק, אירוח ולינה במלון עבור המשתתפים, מרצים, והפקה.

מי אנחנו?

מרכז "אשרי האיש" להסברת היהדות, פועל כבר קרוב ל-20 שנים כדי לקרב את עם ישראל בארץ ובתפוצות למורשת היהודית באמצעות קיום פעילות הסברה, סמינרים, שבתות אירוח וקירוב.

ראש המרכז הוא הרה"ג יוסף צ. בן פורת שליט"א, ממייסדי תנועת התשובה בישראל, מרצה בערוץ "הידברות", ומגיש התכנית "דיבור צפוף" בה מספק הרב תשובות לכל השאלות המופנות ע"י הציבור החילוני.

מה עשינו עד כה?

עד כה ערכנו אירועי קירוב בסדר גודל קטן יותר בעזרת אנשים נדיבים שפתחו את ליבם. בסוף כל אחד מהאירועים קיבלנו תגובות חמות ומדהימות. בעקבות כל סמינר, משתתפים רבים דיווחו כי התחזקו באמונה ורבים מהם לקחו על עצמם קיום מצוות ושמירת שבת! אחרים אף דיווחו שהחלו לשמוע שיעורי תורה ומקדישים יותר זמן ללימוד והעמקה בדברי התורה הקדושה. הפעם אנחנו רוצים לעשות את זה ובגדול!!!

מה יקרה בסמינר שאנחנו רוצים ליזום?

הסמינר יתקיים במהלך שישי-שבת במלון מכובד בירושלים. אל האירוע אנחנו נזמין עשרות צעירים בעלי רקע חילוני שמעוניינים לדעת עוד קצת על עולם היהדות.

במהלך השבת, יתקיימו הרצאות של רבנים ואנשי מדע מובילים בנושאי מטרת החיים, זוגיות ואהבה עפ"י היהדות, תגליות מדעיות המוכיחות את אמיתות התורה וכן הלאה. בנוסף, אנו נקיים מפגשים פתוחים בהם המשתתפים יוכלו להעלות כל שאלה שעולה על רוחם ולקבל תשובה ברורה ממיטב הרבנים.

פרט להרצאות ושיחות מרתקות, יחוו המשתתפים את חווית קדושת השבת יחד עם תפילות, דברי תורה, סעודות כיד המלך ושירה מרגשת לכבוד היום הקדוש.רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.