כל הפרויקטים
אתה נמצא כאן - גיליון #3
הפרויקט של
גיא חג'ג'
רק בהדסטארט, רק במהלך נובמבר - הגיליון האחרון של מגזין סיפורי המסעות המודפס בעריכת גיא חג׳ג׳ (עונג שבת) ויובל סער (פורטפוליו). זה הסוף המתוק
196%
65,191
מתוך 33,333
0
נותרו
1147
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/11/2016

(אמ;לק: גיליון #3 הוא הגיליון שסוגר את טרילוגיית אתה נמצא כאן והוא הגיליון האחרון. אפשר לקנות אותו רק כאן בהדסטארט ורק במהלך חודש נובמבר. אם תתמהמהו, תשכחו. ואם תשכחו, לא יהיה יותר איפה להשיג אותו!)

כל מסע מגיע לסיומו, וגם מגזין המסעות שלנו מגיע עכשיו ליעדו הסופי - אנחנו ממש ממש שמחים (וטיפה עצובים) להכריז על אתה נמצא כאן #3 - הגיליון האחרון של מגזין המסעות העצמאי בעריכתנו - יובל סער ממגזין פורטפוליו וגיא חג׳ג׳ מהבלוג עונג שבת

אתה נמצא כאן #3 הוא מגזין מסעות עצמאי בעברית, 120 עמודי צבע מאוירים וכתובים לעילא, שאוסף סיפורי מסע אמיתיים, דמיוניים, משונים, מפתיעים, מעוררי דמעות ומעוררי חיוך, חדשים לגמרי, שנכתבו ואוירו במיוחד בעבור הגיליון החד פעמי הזה. והפעם, בנוסף לכל הפינוקים הרגילים, מצורפת גם הפתעה מיוחדת (תצטרכו להזמין כדי לגלות מה היא).

אתה נמצא כאן #3 יודפס ממש בחודש הבא, דצמבר, ויישלח אך ורק למי שיזמין אותו כאן בהדסטארט במהלך נובמבר. פספסתם? שכחתם? דחיתם לאחר כך והחמצתם את המועד? מצטערים, לא יהיה יותר! לא שוב, לא במקום אחר, לא מכירת עודפים, לא אף פעם. אנחנו מדפיסים ושולחים לפי הזמנה, ואפשר להזמין אך ורק עכשיו. אז אם אתם רוצים להצטרף למסע, הזמינו ממש עכשיו כל עוד אפשר.

שימו לב! תשובות להרבה שאלות חשובות - כאן למטה. גללו וקראו

להצצה בקטעים מתוך הגיליון החדש לחצו כאן >>שאלות ותשובות

מה מיוחד בגיליון החדש, ולמה הוא יהיה הגיליון האחרון?

אחרי שהגיליון הראשון של אתה נמצא כאן (אביב 2015) עסק ביעד של המסע והצליח פי כמה ממה שהעזנו לחלום, הבנו שהמסע הזה לוקח אותנו לאן שהוא רוצה ואנחנו רק צריכים לנסות לעמוד בקצב שלו. הגיליון השני (אביב 2016) עסק בדרך עצמה, ושניהם נמכרו ביותר מ־2,000 עותקים כל אחד (!), מספר מעודד שהותיר אותנו בפה פעור ועם הרבה תקווה נוכח מצב העיתונות המודפסת היום. 

אז החלטנו להספיק ולהוציא את הגיליון השלישי לפני שהשנה נגמרת, והנה הוא לפניכם. 

גם הגיליון הזה עוסק במסע, אבל בניגוד לשניים הקודמים הוא מתמקד בשלב הראשון של כל מסע: היציאה לדרך, ואפילו הרגעים שלפני היציאה לדרך - החלום, החשש, האריזה, הבלגן, החרטות, העזיבה, ההמראה, הרגע שלפני תחושת השיחרור, הגשמת החלום, או הנפילה. עכשיו, כשאנחנו מגיעים לסופו של המסע - החלטנו לעסוק בתחילתו. זה יהיה מסע נפלא, מלא הרפתקאות. 

עמלנו על הגיליון כל הקיץ והסתיו, והוא כבר גמור - כתוב, מאויר, ערוך, מעומד ומעוצב. יש בו מסע לסין ומסע למלחמה, חלומות על חציית ארה״ב וחלומות על המוות, יש בו את שבר החלום של המסע הגדול אחרי הצבא, ואת ההודאה החשאית בתענוג הסודי של לשלוח את שאר המשפחה שלך למסע ולהישאר בבית, יש בו יציאה לדרך חדשה ושיחרור של מישהו יקר לדרך משל עצמו, יש בו קומיקס ומכתבים ואפוריזמים ותצלומים ועבודות טיפוגרפיה ומזוודות וכוכבים וסקרנות וכאבי מסע ותשוקת מסע וחרדות מסע ותנועה, כל הזמן תנועה, כי זה מה שמשאיר אותנו בחיים. אתם מוזמנים להצצה לתוך הגיליון החדש.

והחלטנו שכאן, ברגע היציאה לדרך, אנחנו רוצים להישאר. צללנו וחקרנו את היציאה לדרך, את הדרך עצמה ואת מה שמחכה בסוף הדרך, ואנחנו מרגישים שהדרך הזו, על כל קסמיה, נגמרת. הגיליון השלישי הוא אקורד הסיום הגדול שלה, ואנחנו מקווים שהוא יהדהד.

מי משתתף במגזין?

הזמנו את הכותבים והמאיירים האהובים עלינו, ובררנו כמה מהכותבים והמאיירים הכי טובים בארץ שענו לקול הקורא שלנו - והרשימה הזו עושה לנו נעים בכל הגוף:

כתבו: אודי אורמן, אמרי מרמור, דורית פלג, חלי גולדנברג, יוחאי, טל אטרקצי, יהל, יותם הכהן, יערה קידר, מירי שחם, מעין גולדמן, מעין זיגדון, נועה מנהיים, נועם נוי, נורית גרץ, ניר עמית, נעה נחמיאס, עופר שדמי, ענת עינהר ושירי ללוש.

איירו: אור יוגב, אור ליבנה, אסנת פיטלסון, בועז סידס, בינה כץ, בן אלחדף, הדס פרידלנד חיון, הילית שפר, מאיה איש שלום, מירב שחם, נטעלי רון רז, נעם וינר, עודד עזר, עינת צרפתי, ענת ורשבסקי, רותם פיגדור טפלו, שמרית אלקנתי ותום רזניקוב.

גם כתבו וגם איירו: אפי קישון, עמית טריינין, תמר לב

הפתיעו: טל סופיה, תומר בן אהרון, הילה ברוקמן, תום מרשק וטדי כהן

לוגו: חן מכבי | וידאו: מירב שחם | סאונד: עמר סנש


איך ומתי יגיע אליי המגזין?

אנחנו מדפיסים בתחילת דצמבר, ושולחים מיד אחר כך. העותקים שתזמינו אמורים להגיע אליכם במהלך דצמבר 2016 - בדיוק בזמן לכריסטמס! סתם, סתם, לחנוכה. 

אבל אפשר גם לאסוף את העותקים שלכם בעצמכם!

ביום שישי, 23 בדצמבר, נערוך מפגש חלוקה חד פעמי בחנות הספרים תולעת ספרים ברח׳ מזא״ה 7 בתל אביב. נהיה שם בין השעות 10:00-16:00 עם ערימה של מגזינים ותיקים. לא תהיה מכירה במקום!!! נמסור את המגזינים, התיקים והחיבוקים רק למי שהזמין כאן בהדסטארט.

האיסוף העצמי (בחינם) הוא ברירת המחדל לתשורה הזולה ביותר - עותק יחיד של המגזין החדש. אבל אתם יכולים להגיע למפגש ולאסוף בעצמכם בעצמכם כל סוג של תשורה, כולל עותקים מרובים - רק הקפידו לציין במהלך ההזמנה שאתם מתכוונים לאסוף בעצמכם (יהיה מקום להשאיר הערות כשתזינו את הפרטים שלכם).

הערה חשובה - בגלל סיבות לוגיסטיות ואיך שהתשלום בהדסטארט עובד, אנחנו לא יכולים לקזז או להחזיר את מחיר המשלוח אם תבחרו לאסוף את התשורה בעצמכם. לשיקולכם!

שנית, אנחנו לא שולחים יותר בדואר רגיל. אחרי ניסיונות לא תמיד הכי מעולים עם דואר ישראל, החלטנו לשנות את דרכי המשלוח והחלוקה של המגזין, ולכן תראו כאן משמאל אפשרויות ומחירים קצת שונים. 

כל המשלוחים ייעשו בדואר 24 או בדואר שליחים, לפי התשורה שתבחרו. דאגנו לציין בכל מדרגה באיזה סוג משלוח נשתמש, ואתם מוזמנים לבחור מה שהכי מתאים לכם. לצערנו, זה אומר שמחיר המשלוח גבוה יותר מאשר בגיליון הקודם. לשמחתנו, זה אומר שאחוז גבוה יותר מהמזמינים אשכרה יקבל את מה שהזמין.

מה לעשות אם פספסתי את שני הגליונות הקודמים?

לרוץ מהר להזמין את מארז 3 הגיליונות ולקוות שתספיקו לפני שייגמר - נשארו לנו רק עותקים ספורים מהגיליון הראשון. אם לא הספקתם (או אם יש לכם את הראשון), אנחנו מוכרים גם את צמד גיליון 2+3 בזיל הזול ובכמות מוגבלת.

זו הדרך היחידה להזמין את אחד מהעותקים הספורים שנשארו לנו מגיליון #1.

מה לעשות אם אני רוצה יותר מעותק אחד?

רוצים 2? תוכלו להזמין 2+תיק בד.
רוצים 3 גיליונות? נצלו את מבצע 3 ב־99 ש״ח!
רוצים 4 גיליונות או יותר?
 פנו אלינו בהודעה פרטית פה בהדסטארט או במייל ונסביר לכם בצ׳יק איך עושים את זה (זה ממש פשוט): now@youarehere.co.il
רוצים לפנק את העובדים שלכם ולהזמין מאיתנו בוכטה של גיליונות בהנחה מפליגה? כתבו אלינו בזריזות: now@youarehere.co.il
רוצים יותר מגיליון אחד, אבל לא כולם לאותה כתובת? כדי למנוע בלגן בהזמנות, אנא בצעו הזמנה נפרדת לכל כתובת משלוח.

יש בעיות או שאלות? פנו אלינו ונענה בזריזות: now@youarehere.co.il 


מה זה ״תומכי זהב״?

מי שאוהבים את המגזין ורוצים לתמוך בו מעבר למחיר הגיליון. ״תומכי זהב״ יקבלו את הגיליון בדואר שליחים מהיר ושמם המלא יופיע בעמוד הפותח של המגזין בפונט יפה. בנוסף, נחשוב עליהם מחשבות טובות כל הזמן, לנצח.

מה יקרה ל״אתה נמצא כאן״ אחרי הגיליון האחרון?

המסע שלנו, של יובל וגיא, עורכי אתה נמצא כאן, לא באמת ייגמר כשתסגרו את העמוד האחרון של הגיליון האחרון. כבר עכשיו אנחנו רוכנים מעל מפות, מסובבים את הגלובוס, מחפשים דרכים חדשות ללכת בהן שאינן המגזין המודפס. המגזין התחיל כהרפתקה, ואנחנו רעבים להמשיך את הרעיון והרוח של ״אתה נמצא כאן״ בהרפתקה חדשה, אולי בפורמטים אחרים ומפתיעים שאינם בכלל מגזין - מי יודע? כשיוצאים למסע לא תמיד יודעים לאן תלך הדרך. עד שתתגלה הדרך הבאה, הנה החלק הסוגר של הטרילוגיה שלנו, אתה נמצא כאן #3, ואנחנו מתרגשים ממנו עד אנטרקטיקה ומרגישים שהוא סיום מושלם לפרויקט ששנינו הכי גאים בו מכל הדברים שעשינו ביחד ובנפרד. רוצים לדעת לאן נלך מכאן? הירשמו לרשימת התפוצה שלנו או עקבו בפייסבוק אחרי עונג שבת ופורטפוליו, ואנחנו מבטיחים לספר לכם כשנדע.

ממש רציתי להזמין אבל נגמר נובמבר ושכחתי! מה עושים???

מתחרטים שלא הזמנתם קודם, כשאמרנו לכם להזמין מהר, לפני שייגמר...

יש לי שאלה שלא עניתם לה!

כתבו לנו מייל וננסה לענות כמה שיותר מהר: now@youarehere.co.il

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.