כל הפרויקטים
"המסע בצל המטרה"
הפרויקט של
איציק פלג
הספר "המסע בצל המטרה" הוא יומן מסע אוטוביוגרפי מרגש, סוחף ומרתק, רווי פילוסופיית חיים, תובנות וידע אקדמי רב על פני אבני הדרך בשביליו.
101%
10,585
מתוך 10,500
0
נותרו
38
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/02/2017

מטרת הפרויקט - החלק שלכם במסע

בואו לקחת חלק מהותי וחשוב עבורי במסע הוצאתו לאור של ספר הביכורים שלי. רכשו את התשורה המתאימה עבורכם ותוכלו ולהיות הראשונים לקרוא את הספר. יחד, אני ואתם נחולל שינוי בחייכם ובחיי הסובבים אתכם, בזכותכם נעניק לקוראים מגוון של ידע ותובנות על תופעות חברתיות השזורות לאורך המסע כגון: נוער בסיכון, התמכרות לאלכוהול, סחר בנשים, ביטחון וטרור עולמי, לחץ ושחיקה, פוסט טראומה ועוד נושאים חברתיים ולאומיים.

על עצמי

שמי איציק פלג. אני בוגר אוניברסיטת חיפה ובעל תואר ראשון (.B.A) רב-תחומי במשפטים, קרימינולוגיה ואכיפת החוק.  השנה התחלתי את לימודיי באוניברסיטת חיפה לקראת תואר שני (.M.A)  בתוכנית התמודדות עם מצבי חירום – התמחות בלימודי אש.

זה למעלה מ-16 שנה אני משרת, בגאווה רבה ומתוך תחושת שליחות, את מדינת ישראל ואזרחיה במגוון תפקידים במערכת הביטחון.   

אלוהים ברא את האדם בצלמו והעניק לו זכות גדולה, הזכות לבחירה חופשית. זוהי יכולת מדהימה להחליט כיצד ייראו חיינו ולבחור בכל רגע כיצד לנהוג, מה לומר ואיך להגיב. הבחירה בהווה ובעתיד היא שלנו ורק שלנו, בין הטוב לרע, בין הרווח לבין ההפסד. הבחירה מקרבת אותנו לזהות האמיתית שלנו.

במהלך שנות חיינו אנו צועדים על פני אין-ספור דרכים אל עבר פרשות דרכים המלוות לעתים בלבטים, באתגרים ובקונפליקטים רבים. לא אל כל הדרכים המסועפות הללו ייחלנו, אך לרוב כברת הדרך הארוכה שעברנו היא חלק מתהליך התפתחותי חברתי ואישי כאחד.


על הספר

מלאכת הכתיבה שלי ערוכה ומחכה לצאת לאוויר העולם, זוהי אוטוביוגרפיה המתחילה בהיותי נער בתיכון, נמשכת בטירונות, בקורס חובשים בבה"ד 10 ומתארת את דרכי במגוון פעילויות מרתקות בשירות המדינה. אני מזמין אתכם להשתתף במסע פרויקט הספר שלי, היצירה של חיי - "המסע בצל המטרה", מסע אוטוביוגרפי המתאר תקופה של למעלה מעשרים שנה. הספר רווי סיפורים אישיים, חוויות, תובנות ומשולבת בו גם כתיבה מחקרית בנושאים מרתקים הקשורים לחיינו כאן. 

תוכן הספר פונה למגוון גדול של קוראים: נוער לפני גיוסו לצה"ל, חיילים, סטודנטים, אנשי חוק ומערכות ביטחון, אנשי חינוך ואזרחים הרוצים להכיר את הפנים המגוונות של החברה בישראל ולהציץ אל מאחורי הקלעים של פעילות כוחות הביטחון.

אני מבטיח לכם שהספר שלי ייגע בכם: חוויית הקריאה שאני מעביר לקוראים משלבת בין היתר פרוזה ומחקר כך שלא תישארו אדישים - כל אדם ימצא את עצמו בין השורות. 

המוטו שלי הוא:

בכל מסע יש מטרה ובכל מטרה יש מסע


הצצה לתוך הספר

"הגעתי בחשיכה אל החשוד המוטל על הקרקע כדי להגיש עזרה ראשונה ולבדוק אם הוא בהכרה. לפתע הבחנתי לאור הפנס שהיד שלו מאחורי הגב וצעקתי לו, "תוציא את היד! תוציא את היד!". ומיד צעקתי לחבריי: "חבר'ה לא להתקרב לפני שעורכים עליו חיפוש...", שבריר של שנייה חלף והחשוד שלף סכין ארוכה, שַׁבְּרִיָּה. צעקתי: "סכין..!" ובאותו רגע ביצע החשוד תנועת שיסוף עם השברייה לעברנו..."

                                                                                                                                                                                                   


אני מזמין אתכם לצעוד איתי ולהשקיע בתהליך היצירתי, ובתמורה לקבל תמורה נאה מתוך מגוון התשורות לתמיכה בפרויקט. כך תהיו חלק מהוצאת הספר "המסע בצל המטרה" לאור 

תשורות  אטרקטיביות ובלעדיות לפרויקט זה שלאחריו מחיר הספר יעלה 85 ש"ח לא כולל משלוח.

* אם אינכם יכולים לשלם בכרטיס אשראי, אני מזמין אתכם לפנות אליי ישירות בדוא"ל:

itzikpeleg83@gmail.com

או בהודעה אישית בדף הספר בפייסבוק "המסע בצל המטרה" מאת איציק פלג

* * החיוב באשראי עבור הרכישה יתבצע אך ורק בתום הפרויקט וכפי שמפורסם באתר.בהפרות סדררק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.