כל הפרויקטים
החיים בקרקעיתו של העולם
הפרויקט של
אילן מזרחי ודבורה שרקי
ספר צילום - המציג 23 שנות תיעוד של הקשר בין האדם לטבע, באזור יפיפה אשר נמצא היום בסכנה, תימכו בנו להצילו על ידי העלאת המודעות לעתידו.
110%
43,880
מתוך 40,000
0
נותרו
100
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 06/01/2017
Flintstones        

תומכים יקרים,

בזכות ותמיכתכם הצלחנו להגיע ליעד !!!

אין מספיק מילים כדי לתאר את שמחתנו.

תודות גדולות לכולם זה מרגש, והכל בזכותכם !

נותרו עוד 4 ימים לסיום הקמפיין ועד אז, כל תמיכה נוספת חשובה לנו ותחזק את הפרויקט.

אנחנו רוצים לנצל כל רגע עד הסוף אז אנחנו ממשיכים! זה הזמן להציב יעד חדש של 50.000 ש"ח

אנו מרחיבים את היעד על מנת להוסיף צילומי אוויר מרהיבים של ים המלח והאזור ולהפוך את הספר למגוון ומרשים עוד יותר.

אנו מאמינים שצילומי אוויר באיכות ורזולוציה גבוהים, מגבהים וזוויות יחודיות, שלא מתאפשרים בצילום קונבנציונלי, יוסיפו הרבה לאיכות הספר ולהבנת הנושא הכל כך חשוב "החיים בקרקעיתו של העולם".

תמשיכו להפיץ את ההצלחה המשותפת שלנו ואת היעד החדש למעגל החברים שלכם בפייסבוק, בטלפון, מיילים ועוד.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

קוראים לי אילן מזרחי, למעלה מ-20 שנה, אני מתעד את איזור ים המלח וכביש 90 בחלקו שנמצא מתחת לגובה פני הים. לפני 11 שנים, עברתי עם אישתי דבורה להתגורר בצפון ים המלח, ומאז שנינו מצלמים יחד ולחוד פרוייקטים עיתונאיים המספרים את סיפורו של המקום, המשנה את פניו מיום ליום. יחד ראינו את האופן בו ים המלח נסוג לאחור וחופיו נשאבו לבטן האדמה בבולעני ענק. כתושבי האזור ומורי דרך המתמחים בסביבה זו, אנו נחרדים לעתידו, ובשנים האחרונות אנו עובדים על ספר צילומים בנושא "החיים בקרקעיתו של העולם", שיספר על תושביו והקשר שלהם אל המקום.


Daily life at the Dead Sea


בימים אילו, אנו מציגים תערוכת צילומים בנושא "החיים בקרקעיתו של העולם" בהיכל התערוכות של מצדה, במטרה לחשוף את הנושא לקהלים נוספים המבקרים באתר הפופולרי בארץ שממוקם באזור זה. התמונות שמוצגות במצדה ניתנות לרכישה כדי לסייע בהוצאת הספר, וגם אתם מוזמנים לתמוך בפרוייקט שלנו בסכום של 1700 ש"ח ומעלה ולקבל תמונה במהדורה מוגבלת מהתערוכה.

הספר, שמיועד להכיל 80 עמודים בגודל בינוני, יכלול גם קטעי קריאה שיעסקו בקצרה במספר תחומים הרלוונטים לנושא, כגון היסטוריה וגיאולוגיה, כלכלה ותיירות, התיישבות וחקלאות, כמו גם הקשר בין העמים שחיים באזור ומאבקם ביחד ולחוד לשימורו של מרקם החיים העדין בין האדם לטבע.

חברים יקרים, אם גם לכם איכפת משימור הטבע והצלתו משיני הקידמה, מטרתכם היא מטרתנו. תמכו בנו בהוצאת הספר, וביחד נשפר ונעלה את המודעות לנושא בתקווה להציל את המקום הקסום הזה, היחיד מסוגו בעולם, אשר באחריותינו, ולמען הדורות הבאים.


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.