כל הפרויקטים
מקוצ'רות - סידרת אינטרנט
הפרויקט של
מקוצ'רות
סדרת אינטרנט מקורית ונועזת על שחקנית מתוסכלת המגיעה לקואוצ'רית סדיסטית ונרקסיסטית, הכתובה מנקודת מבט נשית וקומית בלי פחד להתלכלך וללא צנזורה
103%
33,900
מתוך 33,000
0
נותרו
194
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 12/12/2016

מקוצ'רות - סדרת אינטרנט קומית, נשית, בועטת ונועזת שהולכת עד הסוף! לפרטים וסירטונים נוספים המשיכו לקרא :)

אנחנו מזמינות אתכן ואתכם להצטרף אלינו לעולם הסאטירי שיצרנו,

כי יותר כיף לצחוק על הסיטואציה מאשר לבכות ממנה.

                                                                                       

אז מי אנחנו?

אנחנו שתי שחקניות בוגרות בתי ספר למשחק: מאיה קינדלר (ניסן נתיב ירושלים) ולי שבתאי (בית צבי), ובנוסף בשביל שאמא תירגע, אנחנו בקרוב מסיימות תואר בפסיכולוגיה – כך שבאופן טבעי גם הסדרה משלבת בין שני העולמות האלה.

במהלך התואר, לעיתים אף במקום ללמוד, יצרנו סדרת אינטרנט מופרעת, קומית, נשית, אישית וביזארית (כמעט כמונו).


אז על מה הסידרה?

לי, שחקנית מתוסכלת וחסרת ביטחון אשר חולמת להיות כוכבת ומתפרנסת בינתיים מהפעלות ילדים בתלבושות מביכות, מגיעה לטיפול לא שיגרתי אצל המטפלת ההוליסטית "מאיה מנטור"- קואוצ'רית סדיסטית ונרקסיסטית, שלא ידעה מה לעשות עם חייה; אז החליטה להגיד לאחרים מה לעשות עם שלהם.

בין השתיים מתפתחת מערכת יחסים "מיוחדת", שמטשטשת את גבולות הטיפול וחוצה אותם לעבר מחוזות סדיסטים-מזוכיסטים. הקווים נמתחים וגוונים פרובוקטיביים, עדינים ומושתקים מקבלים במה מנקודת מבט נשית וקומית, דרך סאטירה ביקורתית על עולם הטיפול הנפשי ומקומו בחברה, יחסי גברים-נשים, נשים-נשים, שולט-נשלט ותרבות אינדיבידואליסטית והשלכותיה.

הסדרה מדגישה את האבסורד שבחיפוש העצמי דווקא אצל האחר - החלפת האל במטפל והשקעת המאמצים לא בשאלה איך לחיות, אלא בשאלה איך לחיות עם עצמנו - כאשר האתגר הוא כבר לא איך לשרוד אלא איך לא להרוג את עצמנו.

כל פרק מציג סשן בנושא אחר בו לי מטופלת בשיטת טיפול חדשה וביזארית, כשכל אחת מהן נשענת על שיטת טיפול קיימת (קלינית, אלטרנטיבית, הוליסטית וכו') אך מקבלת טוויסט עקום בידיה של "מאיה מנטור", המטפלת השנויה במחלוקת.

אז איך הכל התחיל?

אי שם לפני 3 שנים, באמצע חרישה למבחן בפסיכולוגיה קוגניטיבית לי פרצה במונולוג דרמתי ופרקה את התיסכול שלה מעולם המשחק. מאיה, בתגובה שדווקא לא אופיינית לה - במקום להגיב באמפתיה נקרעה מצחוק. מהדינמיקה הזאת בדיוק נולדה מקוצ'רות!

החלטנו לקחת את המושכות לידיים, לא לחכות שיתנו לנו במה אלא ליצור אותה והצבנו לעצמנו דד ליין - תוך שלושה חודשים אנחנו עולות עם שני קטעים ראשונים ויהי מה!

אז זהו שלא.... ועכשיו, כעבור 3 שנים, אנחנו כאן בניסיון אחרון ללדת את הבייבי שלנו, אחרי ההריון הארוך בהסטוריה.

אז מה לעזאזל היה הסרטון הזה עכשיו?

לפני שנה וחצי החלטנו לנסות להגשים את החלום של הפקת הסדרה בכוחות עצמנו - בחרנו מספר פרקים, אספנו צוות מצומצם וצילמנו במשך סופ"ש אינטנסיבי ופרוע שבסופו אומנם לא יצאנו עם פרקים שלמים אך בתקווה עם מספיק חומרים מצולמים לשם יצירת טריילר שיאפשר לכם הצצה לעולם שיצרנו ולסדרה שאנחנו חולמות לממש.

כעת לאחר שלמדנו המון, התפתחנו כיוצרות ושחקניות ואף הכרנו את הצד הטכני שהיצירה דורשת (וואו מי ידע שזה כל כך מסובך..) אנחנו רוצות לעלות שלב, להפיק את הסדרה באופן מקצועי ולהוציא לפועל בצורה טובה ומדויקת יותר את מקוצ'רות.


אז למה לתמוך בנו?

אם אהבתם את מה שראיתם ואתם סקרנים לראות עוד..

אם גם לכן, כמו לנו, נמאס לשמוע שנשים הן "לא מצחיקות", וגם לדעתכן השיעור הנמוך של נשים שיוצרות ומשחקות קומדיה נובע לא ממחסור בהומור נשי אלא ממחסור בפלטפורמות להצגתו, אז זו הזדמנות לתמוך ביצירה נשית, אמיצה ונועזת, שהולכת עד הסוף למען הקומדיה, ללא פחד להתלכלך וללא ניסיון להתייפייף.

אם גם אתם/ן עייפתם מתכנים קומיים המסוננים דרך פילטרים של קובעי דעת קהל ונורמות (מפיקים, מפיצים, אנשי תוכן וכו'), תמיכה ישירה בפרויקט תעזור לעקוף את המגבלות הללו ותאפשר לנו להביא לכם ולכן את ההשקפה, ההומור, הביקורת, והתוכן שיצרנו בסדרתנו מקוצ'רות.

אז כיצד ניתן להיות שותפים ביצירת הסידרה?

יצרנו את הטריילר במטרה להזמין אתכם ואתכן לתמוך בפרויקט ולהיות שותפים ביצירת הסדרה, דרך בחירה באחת ממדרגות התמיכה אותן ניתן לראות בעמוד זה מצד שמאל.

התמורות הן הדרך שלנו להגיד לכם ולכן תודה על האמון שלכם בנו ובעזרתן תוכלו לבחור את סכום התמיכה בפרויקט.

רק בעזרתכם ובעזרתכן נוכל לייצר את חמשת הפרקים הראשונים (ובתקווה אף יותר!) בהפקה מקצועית, מושקעת ומלאה.

אז למה ישמש הכסף?

חשוב לנו לציין כי הפרויקט לא נוצר למטרות רווח כלכלי והסכום שאנו מבקשות נועד לצילום והפקת כמה שיותר פרקים של הסדרה.

למקוצ'רות יש כבר ששה עשר פרקים כתובים במלואם ומעל לעשרים פרקים נוספים הכתובים ברמת העלילה.

הסכום שאנו מבקשות צפוי להספיק לנו ליצור חמישה פרקים וזו התחלה, אבל הפנטזיה הנועזת שלנו היא לצלם ולהציג לכן כמה שיותר מהקומדיה הייחודית שלנו, כולל הפרקים העסיסיים והמורכבים יותר לביצוע ולהפקה.

היעד המבוקש  הינו הסכום המשוער הכולל הן עלויות של אנשי מקצוע וצוות טכני (כגון צלם, סאונדמן, מפיק ועורך) והן השכרת ציוד תאורה, סאונד וצילום. זאת בנוסף להוצאות נלוות כגון הסעות, אוכל לצוות, איפור והכנת סט.
אז אם אהבתם/ן את ההצצה למה שעשינו באופן עצמאי וללא תקציב, אנחנו מזמינות אתכם ואתכן לתמוך בפרויקט ולהיות חלק ביצירת הסדרה.

בקיצור – תנו לנו לבדר אתכם/ן.

מקוצ'רות בפייסבוק
מקוצ'רות בפייסבוק


מקוצ'רות בפייסבוק!


לעוד תמונות, סירטונים והצצות בלעדיות, כנסו לעמוד הפייסבוק של מקוצ'רות


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.