כל הפרויקטים
שביל החיוך לזכר הדר
הפרויקט של
המלאכים של הדר
בעקבות נפילתו של חברינו הדר גולדין הי"ד במבצע "צוק איתן", החלטנו, חבריו ובני משפחתו, לקיים צעידה ב"שביל ישראל" לזכרו, שני מקטעים בשנה.
102%
12,220
מתוך 12,000
0
נותרו
111
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/09/2016

בס"ד

סגן הדר גולדין הי"ד, היה מהנופלים האחרונים של מבצע "צוק איתן". הוא נהרג יחד עם חבריו לנשק בניה שראל הי"ד וליאל גדעוני הי"ד, כשיצאו לנטרל מחבלים שיצאו ממנהרה, במהלך הפסקת אש. גופתו נלקחה בשבי ונמצאת עד היום בידי חמאס. הדר היה מאורס ועמד להתחתן אחרי סיום המבצע.

מאז נפילתו, אנו – משפחתו וחבריו - מקיימים פעמיים בשנה צעידה ב"שביל ישראל" לזכרו של הדר, שאהבת העם והארץ היו בנשמתו. אנו קוראים לצעידתנו "שביל החיוך", כי כך היתה דרכו של הדר: תמיד בחיוך, תמיד באהבה ונתינה. על דלת חדרו תלה בקשה "נא להיכנס עם חיוך".

אל השביל מגיעים מאות רבות של אנשים, כאלה שהכירו את הדר וכאלה שלא, מכל חלקי העם. אנשים ששואבים השראה מדמותו ומסירותו של הדר, ורוצים ללכת בדרכו – בשביל החיוך. תוך כדי ההליכה אנחנו מקיימים מעגלי שיח ומלבנים יחד נושאים הנוגעים ללב החברה הישראלית.  

המקטע הקרוב יתקיים בחול המועד סוכות הבא עלינו לטובה, ב-18 לאוקטובר. 

אנחנו מעוניינים שכמה שיותר אנשים יוכלו להגיע לטיול, וכן שחווית הצעידה תהיה כמה שיותר משמעותית. לשם כך אנחנו זקוקים לשותפותכם: אנחנו רוצים להזמין הסעות מסובסדות מחלקים שונים בארץ; אנחנו רוצים לחלק למשתתפים חולצות וצמידים של "שביל החיוך" שיוכלו לקחת איתם חזרה לחייהם; ואנחנו רוצים להוסיף תכנים מעשירים במהלך הטיול. תמיכתכם היא זו שתאפשר לנו לעשות את הדברים האלו.

אם גם אתם הוארתם מדמותו של הדר, ורואים ערך בהנצחתו ושימור מורשתו, נשמח אם תסייעו לנו בהרמת הטיול.

נשמח עוד יותר אם גם תצטרפו אלינו לצעידה :).

אפשר למצוא אותנו בפייסבוק "בשביל החיוך".

תודה

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.