כל הפרויקטים
אליפות העולם 2016
הפרויקט של
אלן סורמונט
שמי אלן סורמונט, אני עולה חדש ממקסיקו שעלה לארץ ומתמחה בענף הג'וג'יטסו ועומד לייצג את ישראל באליפות העולם שמתקיימת בנובמבר בפולין.
105%
10,475
מתוך 10,000
0
נותרו
31
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 16/09/2016
   

מי אני?

שמי אלן סורמונט. עולה חדש ממקסיקו שכל החיים היה עמוק בספורט. בגיל 17 עליתי לארץ מתוך תחושת שליחות וזיקה ליהדות וכמובן על מנת להתגייס לצבא ההגנה לישראל,וכך עשיתי. התגייסתי לפלוגת החבלה וההנדסה בגדוד הסיור של חטיבת גבעתי ושירתתי כלוחם ומפקד 3 שנים.

התוכנית שלי הייתה לחזור למקסיקו ולהמשיך לעסוק בספורט(גיוגיטסו). אלא שלמזלי פגשתי את אשת חלומותיי,התחתנתי והקמתי לי בית בישראל. אני נשוי כבר כשנה וחצי ובקרוב מאוד אהיה אבא!!!

אני לוחם בנבחרת ישראל שיוצאת להתחרות הרבה בחוץ לארץ. אני גאה להגיד שיש לנו נבחרת חזקה עם אנשים אלופים, ואין כמעט תחרות שאנחנו חוזרים לארץ בלי מדליה וכבוד למדינה.

שנה שעבר קיבלתי עזרה אנקית מעיריית אשקלון.... זה מוכיח שמדחנה עוזרת , גבולי אבל עכשיו תורכם..

מה זה גיוגיטסו??

גיו-גיטסו היא אומנות לחימה המתמחה בקרקע. ג'ודו וגיוגיטסו, הם בעצם אחים. כדי שתבינו יותר אפשר להגיד שגיוגיטסו היא הלחימה של ג'ודו לאחר ההפלה לקרקע. מרגע ההפלה נכנסת לתמונה לחימת הגיוגיסטו.

אז מאחורי כל זה עומדים  "אני והספורט". אני מתאמן חזק  6 אימונים בשבוע ,ומתחרה המון בארץ ובעיקר בחו"ל. זכיתי בכמה תארים מאוד מכובדים ביניהם אליפות אירופה שהתקיימה בלונדון ושנה שעברה זכיתי במקום 7 באליפות העולם. בכל התחרויות האלו ייצגתי את המדינה בכבוד ועם המון גאווה,

מה מטרת הפרוייקט?

אני מזמין אתכם להיות שותפים בדרך שלי לאליפות העולם! אני יוצא לסדרת מחנות אימונים אינטנסיביים. מבחינתי  אני הולך ALL IN לאליפות העולם.זה פרוייקט יקר מאד עבורי שכרוך בהוצאות כלכליות עצומות.כל מה שאני מבקש מכם, תנו לי יד כדי שאוכל להתחרות באליפות העולם בפולין                                 ובתקווה גם להביא את מדליית הזהב הביתה!

(היכנסו ללינקים מתחת לדף  כדי לראות כתבות עליי בתחרויות השונות.)


בסוף השנה יש לי הזדמנות חדשה. אני טס להתחרות באליפות העולם לשנת 2016 שמתקיימת בפולין. אני מרגיש מוכן ומיומן ועם סיכויים מעולים שהשנה אני אביא כבוד  למדינה ואזכה במדליית הזהב.

אני מאוד מתקשה מבחינה כלכלית. אשתי סטונדנטית, עם עבודה במשרה מלאה וילד בדרך. הקושי בקיום היום-יומי מתנגש, לצערי,  בהגשמת החלום. אני מבקש עזרה על מנת שאוכל לקיים שגרת אימונים רצינית ובמשך הזמן שנשאר לי לקראת אליפות העולם להיות פנוי ומרוכז אך ורק לאימונים והכנות אליה. 

למה זה אמור לעניין אותכם ולמה אתם צריכים לקחת חלק מזה?

על מנת לאפשר ייצוג ישראלי באליפות העולם .  אני אשמח שתיקחו חלק במסע שלי.אני נותן את עצמי, את כל כולי, בכל יום, בכל אימון. ההישג הזה כל כך חשוב לי ואני מאמין שגם חשוב לישראל. כי זה מראה שאנחנו יכולים יותר ושלמדינה הזאת יש הרבה ,הרבה פוטנציאל ושעם ישראל ביחד תמיד, בטח כאשר ספורטאי מייצג אותם באליפות העולם.


עיראקי החרים את אלוף ישראל בג'ו'ג'יטסו באליפות העולם בתאילנד

עוד כתבה מעניינת...

http://xnet.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4775246,00.html

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.