מכתוב
הפרויקט של
ינון דרוויש
שלום לכם, אני ינון דרוויש אמן יוצר וזמר נשמה , חבר להקת דיוואן הלב , אני מזמין אתכם להיות שותפים לאלבום הבכורה שלי בפרוייקט מכתוב .
101%
70,690
מתוך 70,000
0
נותרו
306
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 06/08/2017

שלום חברים !

ברוכים הבאים לעמוד ההדסטרט שלי, סוף סוף זה קורה!  אני  מתרגש להזמין אתכם להיות חלק בפרוייקט שאני עובד עליו כבר כמה שנים וכל כך גאה בו.  

מוזיקה חדשה באה לעולם והיא כל כך עוצמתית ומרגשת שאני מרגיש את הצורך לשתף אתכם . פה תוכלו לשמוע  כמה דברים שכבר עשיתי, מתובלים בטעימות מהאלבום החדש. 

יש לכם פה הזדמנות לשמוע ולתמוך

תודה!

 

 

למי שלא מכיר אותי, אני ינון דרוויש אמן יוצר וזמר נשמה, חבר בלהקת דיוואן הלב. 

 

גדלתי בשכונה קטנה בהרצליה בבית תימני מסורתי, ומגיל קטן התחנכתי על ברכי ה׳מורי׳ והשירה התימנית העתיקה שלמדתי בחדר. בין משחקי הילדות לבין עולם השקדנות והתורה התנגנו לי בראש מנגינות  בעלות צליל שונה מכל מה שהכרתי וכששמעתי את השירה העתיקה מבית הכנסת יכלתי לשמוע אותה מלווה באלפי כינורות.

בגיל 12 קיבלתי את הגיטרה הראשונה שלי, ובעקבותיה נחשפתי לסיגונות מוזיקליים שונים שהסעירו את נפשי וגרמו לי להתאהב בקולות ובניחוחות שהגיעו אלי ממקומות שונים בעולם. הרגשתי אז שאני חייב לגעת במוזיקה באופן הכי עמוק שאני יכול. המסע לקח אותי ללימודים במגמות מוזיקה באוניברסיטה וכתלמיד אצל מורים ומאסטרים בארץ ובחו״ל, הופעתי על במות במשך שנים עם הרכבים שונים ומגוונים, ובמקביל לימדתי שירה ופיוטים. 


במשך שנים כתבתי והלחנתי שירים ומנגינות שנגעו בכל כך הרבה אנשים בכל העולם. השירים האלו שהגיעו רחוק, הצמיחו בי רצון עז ליצירה חדשה ומקורית בה כתבתי והלחנתי שירים חדשים לצד תפילות ומנגינות מנוף ילדותי בחדר אצל ה׳מורי׳, ומניגוני בית-הכנסת.

חלק מהשירים הם ספוגי ניחוחות מהמקורות בעיבודים ולחנים חדשים, וחלק הם מילים שנכתבו מתוך כנות אמיתית ורגש עמוק. תוך ההתעמקות במילה הכתובה והחיפוש המתמיד אחרי התדר המרפא והמחבר, גיליתי שדות יצירה חדשים ומופלאים בהם חיברתי בין קודש לחול ובין צלילים עתיקים לכוונה חדשה.  בדרכי המוזיקלית זכיתי לשתף פעולה עם מגוון רחב של אמנים רבים ומוכשרים ולספוג טעמים וניחוחות מוזיקליים חדשים שבאים לידי ביטוי ביצירה הזו. והנה... עכשיו היא מבקשת לה לצאת ..

בפרוייקט משתתפים כל כך הרבה אמנים מדהימים שזכיתי לנגן איתם בשנים האחרונות, שנתנו את כל ליבם וזמנם ומאמינים בפרוייקט ובשליחות שלו לקהל הרחב.  בין האמנים: עידן ערמוני, אליסף בשארי, נמרוד נול, ג׳קי פיי, רועי פרידמן, ליאת ציון, רון פז נראיין ג׳וטי, ירון פאר, משה דעבול, ישי אפטרמן, אמיר בר דויד, גיל רון שמע, צחי ונטורה, אמיר שהאסר, אלון אמאנו קמפינו , אוראל אושרת, גיא טירם, אבי אגבבה, מארק אליהו, יקיר ששון .

בחרתי את השם ״מכתוב״ לפרוייקט כי אני מרגיש שזה לא רק הסיפור שלי, הוא יכול לגעת בכולנו.  לשירים האלו יש חיים משלהם והם רוצים להגיע לכמה יותר אנשים, גם אליכם.


וזה גדול ומרגש, ועוד יותר מרגש ומחמם את הלב לעשות את זה ביחד איתכם.
אני מזמין אתכם לבוא איתי למסע המופלא הזה, להצטרף ולתמוך בפרוייקט,
אני שמח לפתוח את הדלת סוף סוף, המכתוב יוצא לדרך!
תוכלו לבחור פה בצד שמאל מבין כל התשורות שמוצעות לכם.  

כל תמיכה שהיא תתקבל בברכה ובתודה ענקית ממני. תציצו... יש שם דברים שווים!

אני אשמח אם תתמכו בפרוייקט הזה ותעזרו לו לצאת לאור.  ספרו גם לחברים שלכם, הם עוד יברכו אתכם.

תודה! תודה! תודה!