50 סיבות למה לא ניו יורק
הפרויקט של
ניסים שדה
בואו נהפוך ביחד את הבלתי אפשרי לאפשרי צריך את עזרתכם במימון ההוצאה לאור של הספר "50 סיבות למה לא ניו יורק" מהדורה עברית ומהדורה ואנגלית
101%
37,810
מתוך 37,550
0
נותרו
117
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/09/2016

לרכישת הספר לחץ כאן

אז מה הסיפור?

יש לא מעט אנשים שתהליך אימון היה יכול לעזור להם מאוד למצוא כיוון וגם סיפוק בחייהם ולהשתחרר מהכלא המשתק של הפחד, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לקחת מאמן אישי או עסקי, ולכן חייבת להיות דרך נוספת לעזור לאנשים למצוא פתרונות לדילמות שקשורות במעבר או שינוי. בשנים האחרונות הצעתי עזרה לאנשים רבים באמצעות טור שבועי שמפורסם בידיעות אמריקה. אני מקבל תגובות מקוראים שמוצאים בסיפורים השבועים כלים שמסייעים להם. 

אני מוציא לאור ספר! אני מאמין שהספר הזה יכול לספק מפתחות ואם יש אנשים שימצאו עזרה או כיוון באמצעות למידה מהסיפורים וניסיונם של אחרים, בתפיסה שלי זאת הצלחה. 

מה צריך? מה תקבלו בתמורה?

לשם כך אני צריך לפרסם את הספר, כלומר ספר שניתן לעיין בובעברית וגם באנגלית,הספר כולל צילומים מרהיבים של העיר ניו יורק שצולמו ע"י הצלם עידו סימן טוב.הפקת ספר כרוכה בלא מעט עלויות, כגון, עריכה לשונית, עריכה ספרותית, תרגום, עימוד למהדורה מודפסת ועימוד למהדורה דיגטלית, עיצוב עטיפה, עיצוב תמונות ובסוף הדפסת הספר ואחרון חביב שיווק הספר באמצעות סדנאות ירידי חשיפה, יחסי ציבור וכיו'

לשם כך צריך לגייס לפחות 37,550 שקל  

בינתיים אתם מוזמנים לבחור את התשורות הבאות:

לסכום של 250 שקל ומעלה מקבלים, ספר חתום עם הקדשה אישית, ותמונה ייחודית חתומה ע"י הצלם עידו סימן טוב

לסכום של 400 שקל ומעלה מקבלים, ספר חתום עם הקדשה אישית ותמונה ממוסגרת מתוך הספר ובנוסף פגישת מיקוד און ליין של שעה, הפגישה יכולה להיות גם פנים אל פנים במידה ושני הצדדים נמצאים באותה היבשת באותו הזמן, תשורה שניתן להעביר לכל אחד על פי בחירתם.

לסכום של 3,800 שקל ומעלה מקבלים, ספר חתום עם הקדשה אישית תמונה ממוסגרת מתוך הספר פגישת אימון און ליין של שעה ובנוסף סיפור בתוך הספר, כלומר שנבנה בייחד סיפור מיוחד מתוך מה שחוויתם ונהפוך אותו לחלק מהסיפורים בספר עם אזכור שמו המלא של אותו  אדם ,זאת אפשרות בחירה מאידך, אתם יכולים להנציח שם של מישהו יקר לכם או פשוט לפרגן לעצמכם. 

השפעה 

אני בטוח שחלקכם  נתקל בקמפיינים לגיוס כספים למטרות שונות, אני גם יודע שכל אחד שמבקש מכם בטוח שהרעיון שלו הוא הדבר הכי מיוחד וחשוב בעולם ושחייבים לעזור על מנת להוציא את הרעיון מחלום למציאות! אני מסכים, ויחד עם זאת בודק עד כמה הרעיון משפיע ועל כמה אנשים, ככל שמספר האנשים גדול הנטייה שלי היא לתמוך ברעיון.  אני יודע  שהסיפורים עזרו  לאנשים רבים, בעיקר מאזור ניו יורק וקנדה, זה הזמן להתרחב לאזורים נוספים בעולם ולישראל כמובן. 

מהניסיון  הקהילתי שלי, אני אוהב לעשות דברים שנוגעים בהרבה אנשים, דוגמאות יש לא מעט, מירוץ גבעת אולגה הראשון, והשני, ועשרות  אירועים קהילתיים נוספים שמטרתם העלאת מודעות לרעיון או לנושא מסויים.

בשנים האחרונות הייתי שותף ביחד עם חברים נוספים בהקמת  "מועצה מקומית ניו יורק", ארגון ללא כוונות רווח שמטרתו העצמת המנהיגות הקהילתית המקומית והגברת ערכי שייכות וזהות  יהודית וישראלית בקרב הדור השני. אני מעורב בסיוע לארגון "גדולים מהחיים", ובפעילות "מתחברים" בארגון ה-אי איי סי, ובימים אלו, הקמת אגודת ידידים לעמותת "אח בוגר ישראל" בניו יורק.

איומים והזדמנויות

הפקת ספר או כל פרויקט חדש כרוכה באי ודאות, בשוק קיימים הרבה ספרים שקשורים בהעצמה ובמודעות עצמית ואנשים עשויים לחשוב שזה "עוד ספר", וכתוצאה מכך להמנע מלסייע או להשתתף בקמפיין לגיוס הכספים לספר הזה ,יחד עם זאת אני יודע שלספר הזה יש יתרון בגלל שהוא מבוסס על סיפורים וחויוות אמיתיות שהקורא יוכל להרגיש דרך הכתיבה והוא נכתב מתוך ניסיון אמיתי של אנשים אמיתים. 

"ידיעות אחרונות", הוא העיתון הישראלי הנפוץ ביותר בצפון אמריקה ובעולם, בדעתי להשתמש בפלטפורמה הזאת ככותב בעיתון ולפרסם את הוצאותו של הספר לאור, אני אסתייע ברשתות החברתיות ואקיים אירועים פרטיים בישראל ובניו יורק על מנת לקדם את הספר ולהביא את הבשורה לכמה שיותר קוראים בארץ ובעולם.  

איך אתם יכולים לסייע? 

הדרך הטובה ביותר אחרי שהשקעתם את חלקכם בספר הזה, היא לספר לכמה שיותר אנשים שאתם מכירים שאני מגייס כסף לספר הזה ולשלוח להם אותם לכאן על מנת לסייע, להשתמש בהדססטראט ככלי שיתוף לחברים שלכם ולחברים שלהם וככה להודיע לכמה שיותר אנשים שיש  קמפיין והעזרה שלהם חשובה.