כל הפרויקטים
שיירות של אחים
הפרויקט של
דוד מייזלמן
אני מזמין אתכם לקחת חלק בהוצאה לאור של ספרי ."שיירות של אחים" סיפורם המרתק של חניכי וחניכות פנימיות כרמית בויאר ושטיינברג המשולב סיפור חיי
128%
153,700
מתוך 120,000
0
נותרו
606
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/08/2016

שיירות של אחים

אני מזמין אתכם לקחת חלק בהוצאת הספר שלי לאור"  "שיירות של אחים" על שני כרכיו אשר נכתב  על פני עשור מאז יצאתי לגמלאות לאחר ניהול פנימיית שטיינברג בכפר סבא.

הספר מתאר מסע חיים חוויתי וחינוכי המשלב את סיפור חייהם האישי המרתק ויוצא הדופן של בוגרי הפנימיות כרמית בויאר ושטיינברג עם סיפור חייה של המדינה מתחילת דרכה וסיפור חיי.

הספר מגולל את מסע חיי הכולל תחנות רבות החל מהילדות בקריית מוצקין השירות הצבאי, הקמת הפנימיות כרמית ובויאר בירושלים  של שנות ה 60 והקמה וניהול פנימיית שטיינברג במשך 38 שנים. 

בספר תמצאו עשרות ראיונות עם בוגרי הפנימיות: רופאים חוקרים אקדמאים אנשי עסקים ועוד.. סיפורם מתאר את חיי הפנימייה החברויות לכל החיים שנוצרו, ההצלחות, האהבות מעשי הקונדס ועוד.

על המחבר

שמי דוד מייזלמן ,בן 76 נולדתי בקריית מוצקין .שם גדלתי למדתי והתחנכתי בתנועת נוער, והתאמנתי ב"הפועל" קריית חיים . התגייסתי לחיל ההנדסה,שם עברתי את כל המסלול עד קצונה. 

אחרי השחרור עליתי לירושלים ללמוד שפה וספרות ערבית והיסטוריה של ארצות האיסלאם. למחייתי הצטרפתי לצוות ההקמה של פנימיית "כרמית" לילדים מחוננים. תוך ארבע שנים נבנו בית הספר ופנימיית "בויאר" לשם עברו הילדים המחוננים ושם הדרכתי עוד שלוש שנים וגם לימדתי שפה  ערבית בביה"ס. כל זאת תוך כדי הקמת משפחתי. 

לאחר מלחמת ששת הימים החלו לבנות פנימייה דומה לילדים מחוננים בכפר סבא(ע"ש שטייברג) ונשלחתי להקימה ולנהלה. במשך  38 שנים  בהן עבדתי עברו כ2000 חניכים בפנימייה מסלול מיוחד במינו.על כל אלה כתבתי: על החוויות  שלי של הילדים, של ההורים והמורים  מה זוכרים ולאן הגיעו אחרי עשרות שנים ומהן התובנות שלהם על המפעל. 

אני מזמין אתכם לקחת חלק בהוצאת הספרים לאור וליהנות מקריאתם.

המתעניינים בחינוך פנימייתי יזכו בהצצה נדירה לעולם המופלא של חינוך בפנימייה. 


שלכם

דוד

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.