כל הפרויקטים
365 ימים - הצלחות ומעשים
הפרויקט של
טלי ווינברג
יומן משפחתי לתיעוד הצלחות ומעשים טובים. באמצעותו מעודדים שיח על נתינה , צמיחה וחשיבה חיובית. במקום לו"ז ומטלות יוצרים ספר שמעורר השראה.
122%
25,575
מתוך 21,000
0
נותרו
235
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/08/2016

שלום לכם,

שמי טלי ווינברג , ( דיין - שביט )

אני מבקשת את תמיכתכם ביצירת יומן משפחתי בו מתעדים רק הצלחות ומעשים טובים.

קצת על עצמי והיכן פגש אותי הרעיון ליומן מסוג זה:

בגיל 40 השתנו חיי. המציאות שלי השתנתה בעל כורחי. ארוע אחד, שבו לקחתי ללב החליש אותי, פגע בבריאות שלי, ביכולת הספיקה של הלב שלי - ביכולת הספיגה שלי. נשברתי, התנפצתי לרסיסים ואט אט בזכות ההבנה, שמתוך הקושי אני יכולה לפרוח מחדש התחלתי בצעדי קאיזן למפות את ההצלחות שלי ולהתחזק. בזכות מעשים טובים של המוני אנשים הצלחתי בכל יום (כמו פעם) לראות הטוב, לחייך. לבחור בחיים הטובים.

האג'נדה שלי מאוד ברורה: לעשות תמיד למען, עבור ובשביל, לקבל את האחר ולעשות הכל מכל הלב ובאהבה גדולה.

אז איך מביאים את הטוב לקידמת הבמה ולמה?

הסתכלתי מהצד על תהליכים שונים ומשונים והבנתי, שמחשבה באמת מייצרת מציאות, ששיח על מעשים טובים ודוגמא אישית , גוררים אחריהם מעשים טובים נוספים. 

אבל בכל מקום שהגעתי אליו שמעתי טרוניות, חוסר שביעות רצון, נקיפות מצפון ועיסוק בכשלונות ובטעויות.

מרביתנו משתתפים במרוץ של החיים. רצים קדימה, מסתערים. לעיתים רצים ריצות קצרות, לעיתים רצים ריצת מרתון ולפעמים מוצאים את עצמנו במרוץ שליחים. כולנו רוצים להתקדם, להצליח, להשיג, לצמוח, אולם לא תמיד מצליחים לראות את הטוב. 

לא מייחסים את המקום הראוי להצלחות שלנו ודנים את עצמנו לחומרה בכל נושא פעוט, שלא התנהל בדיוק כפי שתכננו. סוג של הלקאה עצמית ומצפון שעובד במשרה מלאה. כאמור, מחשבות חיוביות משנות חיים. ראיית האחר מעצימה אותו ואותנו.

אז מהו יומן משפחתי?

365 ימים של הצלחות ומעשים טובים הוא כלי שממקד אותנו בדברים הטובים. עוזר לנו להבין עד כמה הכוס שלנו מלאה. כשמדברים הצלחה יוצרים הצלחה וכשעושים מעשים טובים יוצרים שרשרת אנושית של עשייה עבור,למען ובשביל.

במה הוא שונה מיומן שבועי? מה ייחודי בו?

יומן משפחתי, הופך בסוף השנה לספר שלכם, הוא נולד מתוך רצון להעצים את השיח החיובי, שבמסגרת המצומצמת שלנו: משפחה, מחלקה, משרד, מתאמן וכו'. כל אחד יציין הצלחתו כפי שהוא תופס את המילה הגדולה הזו, על פי תפיסתו וההגדרה שלו.

היומן מחולק ל 52 שבועות וחוצה שנים. תוכלו להתחיל למלאו בכל נקודת זמן שתבחרו. הוא מושקע מאוד מבחינה גרפית- ויהיה כרוך בכריכה קשה עם ספירלה כדי שיהיה נגיש ונוח לכתיבה. הוא לא אישי, הוא שייך למי שאתם תגדירו ואין בו מטלות, אין בו לוחות זמנים ואין בו תכתיבים של אחרים. אין בו מקום לשדונים שיתמקדו בשלילי, לכשלונות או לטעויות. גם אם נכשלתם בדבר מה - חישבו במה כן הצלחתם באותו ארוע, הכל עיניין של פרשנות.

בעיני רוחי אני רואה אותו פתוח בפינת האוכל / פינת משפחה / במטבח / משרד... בהתחלה קצת קשה לכתוב , אבל לאחר כמה ימים כולם ירצו להיות חלק מההצלחה....

לכל שבוע כתבתי עבורכם משפט מעורר השראה, כזה שמאפשר לחשוב על נושאים רבים ומגוונים ברמה האישית, המשפחתית ואפילו החברתית. ( גם בעלי הוסיף את תרומתו ).

 ומה תרוויחו ממנו?

היומן המשפחתי הוא סוג של מיסגור מחדש לזמן אכות באוריינטציה חיובית. באמצעות היומן תאפשרו לקרובים אליכם  או לעצמכם להדגיש  את ההצלחות שלכם בין אם קטנות הן ובין אם גדולות ולהתגאות במעשיכם הטובים, שחור על גבי צבעוני. ( זה לא הזמן לצניעות על אף שגם היא חשובה).

לאחר 365 ימים תתמלאו בגאווה ויהיה לכם ספר שהוא כולו אתם - במלוא הדרכם.    

זוהי פלטפורמה מצויינת לזמן איכות עם ילדכם, עמיתיכם וכו'. ובאמצעותה ניתן להגיע למקומות נפלאים. לשמש דוגמא אישית ולתת מקום של כבוד לערכים.


                 " לוחות זמנים גדושים במטלות לא מאפשרים חיים

                                 המטלות אינן בהכרח מטרות

                         נהלו את הזמן שלכם, קיבעו סדרי עדיפויות

                  דמיינו את הרכב בו תצאו לדרך החדשה וסעו לשלום"

                                                בהצלחה!

טעימה קטנה מסקיצה ראשונית: 

 מספר ימים ירוץ מ 1 ל 365... כרגע יש לנו הצעה למספר סוגים של שבועות - טיוטות...  

סקיצה ראשונית של היומן

תמיכתכם חשובה לי מאוד, הספר הזה מקדם את האג'נדה שלי ואני בטוחה שגם שלכם. אין מישהו שלא מכיר מישהו שמתקשה למצוא את הטוב, ואם קראתם עד כה את מה שכתבתי, כנראה שגם אתם כמוני רוצים ומוכנים לעשות הרבה בשביל שנהיה יותר טובים.

אז בואו נתחיל בקטן.... בתודעה, במחשבה שמייצרת מציאות. בכתיבה שמעלה לתודעה.

בעבור תמיכתכם יש תשורות המלוות לכל קטגוריה של תמיכה,  אך בנוסף:

ראשית, היומן המשפחתי יוצא כעת רק במהדורה ראשונה ולא ניתן להשיגו בחנויות - אתם הראשונים להנות ממנו ולהפיק ממנו את המיטב!

ושנית, אשמח מאוד לגייס כמה שיותר כסף, אתם מקבלים תמורה לתמיכתכם  ובשם כולנו הרווחים מהפקה זו יועברו לתרומה - לחיילים בודדים בחיל הים ול "עץ הנדיב".


באהבה גדולה,

                                                                                      טלי ווינברג

                                                                         "לבחור בחיים הטובים" - תמיד !!!

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.