כל הפרויקטים
המהפכה הגאה בבאר שבע
הפרויקט של
בית גאה באר שבע
עזרו לנו להוציא את באר שבע מהארון! רק בתמיכתםן נצליח לקיים את אירוע הגאווה הגדול של הנגב בו נדרוש את שמגיע לנו - תקציב, הכרה ושוויון.
186%
11,155
מתוך 6,000
0
נותרו
109
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/07/2016

קצת עדכונים לגבי האירוע עצמו:

בעקבות פסיקת בג"צ שלא לאשר את התוואי צעידה שרצינו על הכביש הראשי בעיר והצעת "פשרה" לצעוד 200 מטר ברחוב צדדי, החלטנו שאנחנו לא מתפשרים על "תהלוכה בכאילו" שמחביאה ומסתירה אותנו. 

הקהילה החליטה במקום זאת לותר על הצעידה ולקיים הפגנה תחת אותה הכותרת ברחבת העירייה. ההפגנה תתקיים היום, 14.7.16 בשעה 18:00 בערב ברחבת העירייה.

בואו למחות, לתמוך ולהפגין איתנו!


זה מדהים, זה מרגש וזה קרה- הגענו ליעד המבוקש!

היעד הבא שלנו הוא:

 10,000 ש"ח

 בזכותכםן, איתכםן ובעזרת ההתגייסות והתמיכה של כולכםן הגענו ליעד הראשוני שהצבנו לעצמנו, ותוך מספר ימים בלבד! אנחנו מאוד מודים לכולכםן. 

מה קורה מכאן ואילך? אמנם השגנו את הסכום הראשוני בעזרתו נצליח לקיים את המצעד, אבל אנחנו רוצות ורוצים להמשיך בגיוס הכספים על מנת להפוך את המצעד הזה למהמם, גדול ונוצץ יותר ממה שהצלחנו לדמיין עד כה. מבחינתנו זה אומר להשקיע יותר בשיווק שלו, להגיע לקהל יעד רחב יותר ולשפר את החוויה האישית של כל אחד ואחת מאיתנו. 

למטרות אלה, היעד הבא שאליו אנחנו שואפים להגיע הוא 10,000 ש"ח

בבקשה המשיכו לתמוך. כל שקל נוסף יעזור!

אנחנו ממשיכים להוסיף תשורות ואנחנו מודות תודה ענקית לכל מי שתמך ותמכה עד כה, לכל מי שממשיכים וממשיכות לפרסם את הפרויקט ולכל מי שבעזרתו אנחנו מראים לכולם כמה הקהילה שלנו חזקה ודורשת שיוויון, סובלנות, תקצוב וגם מצעד (:


משהו הורס קורה בבאר שבע - והוא צריך אותך!

אם בירת הנגב לא מאפשרת קיום מצעד גאווה - מה יהיה על ערים אחרות ברחבי הארץ?

 אחרי שנים של מאבק וחודשים של עבודה, מצעד הגאווה הראשון בבאר שבע יוצא לדרך ודורש מהממשלה ומעיריית באר שבע שיוויון, תקצוב וסובלנות לקהילה הלהט״בקית.

אנחנו מתכנסים ב-14.7 בשעה 18:00 בחניון ויטמן בכניסה לעיר העתיקה, ומשם נצא לכיוון העירייה ונרעיד את הדרום כולו עם כמויות של גלאם שעוד לא נראו פה.

הכל טוב ויפה, אבל לא נצליח לקיים אירוע כזה בלי התמיכה שלכם: אנחנו צריכות כסף בשביל הגברה, ובשביל פליירים, ובשביל במה, וכדי לשלם לכל בעלי המקצוע שצריך כדי שנעמוד בכל התקנים הדרושים, ועוד כל מיני דברים מהסוג הזה שכל הזמן צצים (מבטיחות לעדכן).

אז מה אפשר לעשות? לשתף, להפיץ, לעשות אטנדינג באיוונט בפייסוש, לספר לכל החברות ההומואיות שלך ולכל הלאסבות שאת מכירה, ולבי ולטרנס (וגם לסטרייטים עם הכסף). אם יש לכן תשורות לתרום לנו, רק תגידו!

כל שקל שנגייס מעבר לסכום הראשוני יילך לכיסוי עלויות המצעד ולבית הגאה בבאר שבע.

אנחנו דורשות.ים תקציב. אנחנו דורשות.ים ביטחון. אנחנו דורשות.ים אחריות!ֿ

אנחנו שם. אתם איתנו?

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.