כל הפרויקטים
קורס אינטרנטי להורים
הפרויקט של
לילך פלג
אמא לחמישה מרצה בתחום המשפחה, מלמדת קורס ייחודי להורות וזוגיות ועוסקת בייעוץ זוגי והדרכת הורים פרטנית. הפרויקט שלי, קורס מצולם נגיש לכל בית
104%
15,623
מתוך 15,000
0
נותרו
86
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 16/09/2016

קורס אינטרנטי להורות וזוגיות - ללמוד בלי לצאת מהבית

קורס בן 10 שיעורים מצולמים מול קהל במיוחד עבורכם, הורים וזוגות מכל הסוגים
שרוצים ללמוד ולהתפתח בתחום של הורות וזוגיות בגישה של "שפה משותפת"

אז מה לומדים בקורס ?

שיעור 1 - מודל משפחתי, התנגדות ותמיכה, קו מחשבתי והכרות עם השפה
שיעור 2 - המשפחה כמבער אחורי למימוש עצמי של כל בני הבית
שיעור 3 - גבולות ותמיכה, העצמה של ילדים, דיאלוג הורה ילד
שיעור 4 - עולם המשחק כמקום חשוב להתפתחות של ילדים, כיצד לתמוך במשחק
שיעור 5 - קשר בין אחים, כשהורה מתערב להורה
שיעור 6 - ילדים בכורים ותפקידם הייחודי במשפחה, איך לתמוך ואיך לקבל ילד שני
שיעור 7 - הטרילוגיה של הזוגיות - מודל הראי ככלי לאבחון ויצירת שינוי בזוגיות
שיעור 8 - הטרילוגיה של הזוגיות - בחירת מטרת התפתחות משותפת משפחתית ואישית
שיעור 9 - הטרילוגיה של הזוגיות - מפגש תפוח, מפגש דיאלוגי זוגי בהקשבה ובתמיכה
שיעור 10 - תפקיד התומך בהורות וזוגיות שיעור מסכם

קצת עליי ועל נסיוני בתחום המשפחה
מזה 8 שנים שאני מלמדת קורסים להורות וזוגיות בחדרה והסביבה, במהלך השנים הללו עזרתי לעשרות משפחות ליצור שינוי מהותי בבית ואני מלווה אותם בדרך ההתפתחות שלהם כהורים, כבני ובנות זוג וכאנשים שרוצים להגשים את עצמם.

מה הביא אותי ליצור את הפרויקט הזה
בשלוש השנים האחרונות אני מפנטזת על קורס אינטרנטי וכל פעם העבודה העמוסה בקליניקה ובקורסים שואבת את כל כולי והפרויקט מתעכב. לפני כמה חודשים שמתי לעצמי למטרה להוציא את הקורס האינטרנטי לפועל ולתת לאנשים ברחבי הארץ והעולם הזדמנות להכיר וללמוד את הדרך שלי המבוססת על הידע "פיזיקה משפחתית", על מי שאני ועל הכלים והידע שרכשתי במהלך השנים הללו, חלקם בקורסים וספרים וחלקם מעבודה בקליניקה שלי (ייעוץ זוגי, הדרכת הורים ודיוק דרך אישית).

יש הרבה קורסים להורים, מה מיוחד דווקא בקורס הזה?
בגישתי אני מתייחסת לכל הורה באופן הוליסטי כיוון שמעבר להיותכם הורים אתם בני ובנות זוג ולא פחות חשוב - אדם, עם רצון וצורך להגשמה עצמית. בקורס אנו עוסקים בהבנת התמיכה הנדרשת לכל אדם כדי שיוכל לחיות את חייו "על הקו שלו" ומי התומכים? אתם ההורים עבור ילדיכם, בני ובנות הזוג אחד עבור השני וגם תומכים נוספים שמתגלים לאורך הדרך.

לאילו משפחות הקורס מתאים?
הקורס שאני מלמדת מתאים לכל סוגי המשפחות, משפחות של שני הורים וילד/ים, משפחות חד הוריות לסוגיהן, זוגות חד מיניים והורות משותפת. בעבודתי בקליניקה אני עובדת עם כל המגוון ורואה כיצד אותם רעיונות, כלים והבנות מתאימים לכל המשפחות בדיוקים השונים שלהן.

תהליך היציאה לפרויקט
עם ההחלטה לצאת לדרך עם הקורס האינטרנטי יצאתי לדרך של למידה בעזרת תומכים,
לחצות את מחסומי הטכנולוגיה ,לבחור את הכלי האינטרנטי הנכון, וידאו, אודיו או וובינר וכשבחרתי בוידאו איזה סוג של סרטים אצלם ואיך אצליח להביא אותי כמו שאני, אותנטית ואמיתית לקהל ההורים שירכשו את המוצר. 

הבחירה שלי לאחר בדיקה מעמיקה, היתה לצלם קורס ייעודי מול קהל הורים,
יצרתי קבוצת הורים מיוחדת לצילומים, מצאתי מקום נפלא לצלם בו, בחרתי אנשי מקצוע שליוו אותי כמו: צלמת ועורכת וידאו מקצועית, מאפרת, יועצת טקסט ובימוי קבלתי ייעוץ לעיצוב החלל והזמנתי צלמת סטילס. הרבה אנשים עבדו יחד אתי על ההפקה המרגשת הזו.

תמיכתכם חשובה לי מאוד ומאפשרת לי להגשים את החזון שלי:
להביא את הידע, הכלים ונקודת המבט ההוליסטית והייחודית של שפה משותפת לכל אדם שיבחר בכך בנוחות, בקלות ועד הבית

תודה על תמיכתכם החשובה
באהבה

לילך פלג

הורים ממליצים

יערה שושני אמא לתאומים קטנים
לילך יקרה. את הקורס שלך פגשתי בדיוק בזמן. חזרתי לעבודה מחופשת לידה ארוכה עם שני קטקטנים בני שנה וחצי, והבית היה צריך "לחשב מסלול מחדש". הרגשתי שזקוקה לכלים נוספים שיעזרו לי להחזיק את האנרגיה בבית ולהרים את הראש. אני מרגישה שהמפגשים איתך מאוד תמכו בי ובנו, הידע הזה מאוד חשוב להתפתחות הבית שלנו וכמו שריר הוא מבקש שנחזור לעבוד איתו...אני מודה לך מכל הלב על ההזדמנות והאפשרות להיות חלק מקבוצת התפתחות ובטוחה שעוד נפגש בהמשך, באהבה גדולה יערה

מילי הנקוק אמא לשתי בנות צעירות
לילך העבירה קורס מרתק ומאוד מעשי, קיבלתי המון כלים פשוטים ליישום שהכניסו אוירה נעימה ותומכת למשפחתי וקו מחשבה חדש לחיים תודה לילך

עידו ימיני אבא לילדה
הקורס שיצרת ברור ומדוייק ומאוד עוזר לבנות מסגרת טובה ומועילה לבתנו ולנו, תודה על ההשקעה והתובנות

ליאת אמא לילדה
לילך יקרה, תודה על ההשראה הרבה שקיבלנו בקורס. ניסיתי לקרוא מספר פעמים את הספרים של פיזיקה משפחתית אך ללא הצלחה ביישום. הגישה הקלילה הממצה והמדויקת שלך עזרה מאוד להעביר את הרעיונות המעולים מן הכח אל הפועל.
תודה רבה ובהצלחה בהמשך

סאשה אמא לשלושה בנים שובבים
לילך יקירתי ומורתי, גם ללמד צריך לדעת איך... ואת בורכת ביכולת מופלאה לעשות זאת בשמחה והנאה מבלי לוותר על העומק והתהליך וזאת בפני עצמה מתנה גדולה. חזרנו על החומר אינספור פעמים וכל פעם יש עוד משהו לגלות ולדייק, בשביל בית רגשי מאוד כמו שלנו, הדרך שאת מנחילה בפשטות, חמלה ופרקטיות היא הרבה פעמים הצלה של ממש. אנחנו נתרמים במשך שנים ממה שיצרת ונמשיך להיתרם. אני מאמינה שכמונו עוד בתים רבים אחרים. אוהבים ומאוד מעריכים! משפחת בן זקן (ובניו)

חגית משאלי אמא לשני ילדים
לילך יקרה, תודה על ההזדמנות לשמוע קורס כ"כ חשוב.
העברת את התכנים בצורה ברורה, רהוטה, מרתקת ומפורטת.
מאז הקורס החיים אצלנו בבית השתנו מקצה לקצה,
כל אחד נמצא בקו המחשבה שלו, הבית יותר שקט, רגוע, מכיל ומקבל.
הרבה מעמסה ירדה כאשר הבנתי איפה מקומי בין הילדים
בשיחות, משחקים, מריבות ועוד.
הקשר הזוגי קיבל תפנית נעימה.
בקיצור, אין לי ספק שהבית מחכה לקורס נוסף שלך עם תובנות ומחשבות ליישום.
תודה לך על השינוי המבורך!

ליזה אמא לארבעה ילדים
לילך יקרה, הקורס גרם לי להבין כיצד הדברים עובדים בזוגיות וגם עם הילדים. אני שמה לב שהגישה שלי השתנתה. אני רוצה להודות על קורס חשוב שלדעתי כדאי שכל זוג ילמד.

לאה מורה לחינוך לגיל הרך וסבתא לנכדים
הקורס שהעבירה לילך היה מרתק. לילך מצליחה ללמד איך לראות בעין טובה את בני המשפחה ולפתח הבנה טובה ביחסים בין בני המשפחה. היא מעבירה את הלימוד מתוך נתינה גדולה מהלב ועם תמיכה רבה במשתתפים בקורס. היתה לי חוויה נפלאה. הגישה והאופן שבו לילך מעבירה את החומר מעורר הרגשה של הרבה כבוד והערכה לשני. הרגשה שתפקידנו כהורים וכבני זוג לתת תמיכה לילדינו ולבני הזוג שלנו.
תודה רבה לילך היקרה

אפרת ברקין אמא לשני בנים
הקורס הגיע אצלי בדיוק בזמן, בתקופה של שינויים גדולים. התחדשויות ופרוייקטים משפחתיים לא הקלו על היחסים בין כולנו, ואני ידעתי שעלי מתיישב תפקיד עמוד התווך, המדריכה, וזאת שתיתן את הטון אותה תלבש התקופה הזאת שמאתגרת את המשפחה שלי כל כך. בקורס קיבלתי כלים להתמודד עם הקו של כל אחד ואחד במשפחתי ואיך להמשיך את הקו הזה במינימום הפרעות.
הבנתי שהרבה דברים שעוברים על הילדים זה בסדר...לא בכל דבר צריך להתערב ויש לדעת לשחרר. וזה יפה לגבי היחסים בין כל בני המשפחה. לפעמים דברים מסתדרים מאליהם וטבעי להם ככה. בנוסף הקורס הקנה לי הבנה שהרבה דברים שעשיתי היו נכונים, הרגשתי שפעלתי נכון ולא בגלל שכך לילך אמרה, אלא בגלל שהיא שפכה אור נכון ומאיר על הפעילות שלי כאמא. ופתאום מתחוור לך שזה כנראה היה כל כך נכון ובסדר. הרגשתי התעלות וגאווה ומצאתי את עצמי יושבת בקורס ומקשיבה ללילך ומחייכת בשקט לעצמי. אין הרגשה יותר עילאית מזו, נראה כי חשוב לעתים כך באמצע החיים לעצור ולבדוק, לעצור ולשמוע...האם את מתמודדת בצורה נכונה ואמיתית עם גידול הילדים?
האם את מאפשרת לכל ילד להתבטא לפי הקו שלו ובצורה הטבעית לו? האם אני לא מרעיפה עליו את עצמי מדי ונותנת לו לגדול לפי מה שהעולם מתכנן לו. זה לעצור, להוריד עוגן שניה ולעשות הערכת מצב. אצלי זה העצים וגם נתן עוד צידה לדרך, היה נהדר


יעוץ וליווי: עירן רסלר  confia - נוכחות אינטרנטית


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.