כל הפרויקטים
מחזירים את יהודה הביתה
הפרויקט של
ישראל שלי
יהודה יצחק הישראלי, גיבור ישראל שנפצע אנושות במבצע "צוק איתן". משרד הבטחון נמנע מלשקמו בביתו בעופרה בשל הקפאת הבניה. עיזרו לו לשוב הביתה!
261%
1,565,957
מתוך 600,000
0
נותרו
8382
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/06/2016

בס"ד


תודה! תודה! תודה!


עכשיו מסדרים ליהודה ולמשפחה חיים נורמליים (ככל הניתן).


אהובים. ב״ה עברנו את היעד המלא של 1,200,000 ש״ח שמיועד לבניית ההרחבה עם התאמה לצרכיו של יהודה (מתחילים להזיז עניינים כדי להתחיל לבנות ולהביא את יהודה הביתה!). 

מעכשיו כל סכום שיכנס לפרויקט יופנה לטובת המשפחה ויהודה, כדי לקיים חיים נורמליים ככל האפשר ולהתמודד עם החיים החדשים שמחכים לו.


לכן, אם נכנסתם כדי לתמוך בהקמת הבית ליהודה, תודה! אנחנו מסודרים. אבל אם אתם רוצים לסדר ליהודה ולמשפחה חיים אחרים, זה היעד ונשמח שתתמכו.
תודה גדולה לכל מי שהוביל את יהודה הביתה.
עם סגולה כבר אמרנו?
 לא משאירים פצועים בשטח. נקודה.

יהודה יצחק הישראלי,  גיבור ישראל, לוחם צוק איתן, נפצע אנושות במהלך ניסיון נועז להחזיר את הדר גולדין הי"ד אל כוחותינו.

שנתיים שכב מחוסר הכרה, מוקף באשתו, הוריו ומשפחתו המסורים, שלא משו ממיטתו ולא הפסיקו להאמין ולקוות שהצעיר החייכן יתעורר יום אחד וישוב להיות כשהיה.

עם ישראל זוכר את מעמד הברית המרגש של הבן שנולד ליהודה, בעת שהיה מחוסר הכרה. עין לא נותרה יבשה עת נתנו לו את השם ארז והתפללו שהאבא יזכה לגדלו לתורה, לחופה ולמעשים טובים.

הנס קרה ויהודה שב להכרתו לפני חודשים מספר. מאז, הוא מצוי בתהליך שיקום אינטנסיבי, מתיש ומאתגר במהלכו לומד יהודה מחדש מיומנויות וכישורים בסיסיים, מתוך תקוה שהנחישות שלו, האמונה החזקה ותעצומות הנפש, יחד עם התמיכה הבלתי מסויגת של המשפחה ושל עם ישראל כולו - יביאו להחלמתו השלמה.

כעת הגיע השלב שבו יהודה רוצה ויכול לעזוב את כתלי בית החולים ולשוב לביתו, שם ימשיך את תהליך השיקום הארוך והמורכב. כמו כל חייל פצוע, יהודה זכאי לסיוע של משרד הבטחון במימון התאמת ביתו למגבלות שנובעות מפציעתו.

אלא שבמקרה של יהודה סיוע זה נמנע ממנו בשל העובדה, שביתו נמצא בישוב עופרה, הנתון בהליך של הקפאת בניה וכל הרחבה והתאמה של הבית אינה מאושרת על ידי משרד הבטחון.

משפחתו של יהודה עומדת בחוסר אונים מול הביורוקרטיה הפוליטית, שמונעת מהם את היכולת לתת ליהודה את הטיפול המיטבי ואת התנאים ההכרחיים לחיות בכבוד מבלי להיות לנטל.

אנחנו, האזרחים, לא יכולים לעמוד מנגד ולהותיר את יהודה ומשפחתו פצועים בשטח.

אנחנו, האזרחים, לא יכולים לתת לביורוקרטיה ולפוליטיקה לגבור על ערכי המוסר הבסיסי והרעות עליהם גדלנו ועליהם מושתתים צה"ל והחברה הישראלית כולה.

אנחנו האזרחים, לא סומכים על אחרים. לוקחים את האחריות עלינו.

אנחנו, האזרחים, נחזיר את יהודה הביתה. מחר!

בואו הצטרפו אלינו בהתגייסות למען יהודה ומשפחתו.

כי רעות שכזו היא לא סיסמה. זה בנפשנו וזה החוסן שלנו כחברה וכעם.

מחזירים את יהודה הביתה.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.