כל הפרויקטים
SoundBox II - מידברן 2016
הפרויקט של
אחיה שץ
מועדון מוזיקה בצורת רמקול ענק שיארח בתוכו ומחוצה לו מיקס מסיבות אורבניות-מדבריות-חלליות ויאפשר לראות את צלילי המוזיקה הבוקעים מתוכו.
100%
10,000
מתוך 10,000
0
נותרו
121
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/06/2016

ה-Sound Box הוא חווית מוזיקה רב-חושית 

.

החלום שלנו היה לבנות מועדון בצורת רמקול ענק שקוע באדמת המדבר ולערבב מסיבת אנדרגאונד אורבנית עם מסיבה מדברית. התחלנו להגשים את החלום הזה במידברן 2015 והשנה אנחנו חולמים שוב ועם התמיכה שלכם נגשים חווית מסיבות רב חושית שתדהים את הפלאיה...המיצב הוא חוויה מרחבית של סאונד, תאורה ותנועה. מועדון ארעי באמצע המדבר, פלטפורמה לקוסמי סאונד, DJ's, מפיקים, אמנים ואמניות שיופיעו ויפתיעו בה. אנחנו ניצור שתי רחבות יחודיות בעלות סאונד שמן: חלל התיבה הפנימי, באווירה אורבנית מיסתורית, ורחבת מדבר פתוחה מעוטרת במערכת לדים אינטראקטיבית שפותחה במיוחד למיצב ותאפשר לראות את צלילי המוזיקה בוקעים מתוך הרמקול..

ההשראה לרעיון הגיעה מפרויקט מסיבות האנדרגראונד -Boiler Room, שהפך לסמל להפקות אורבניות נודדות. החלטנו ליצור הפקה נודדת משלנו ומאז מידברן 2015 אנחנו יוצרים ומפיקים חוויות מסיבות מידברן ייחודיות, בדרך שלנו. 

הניצוץ הראשון נדלק בסוף 2014. גדי, ד"ר לננוטכנולוגיה ואבא של עופרי בת החמש,
החליט שהגיע הזמן להצטרף למידברן. זה התחיל באיור של חלום על גבי נייר ובניית מודל קטן והמשיך עם הקאמפ של גדי (Lend-A-Friend) וחברים אחרים שהצטרפו. לאחר גיוס כספים ועזרה מהקהילה הצלחנו בתהליך מואץ של חודשיים ליצור חוויה שמיימית למידברן.  

החלטנו להמשיך ובגדול - בנינו את המיצב פעמיים נוספות והפקנו מסיבות נודדות ברחבי הארץ בידיעה שנשוב לפלאיה במידברן 2016, עם מתנה ענקית שנחלוק כולנו ביחד.....:

.


השנה, צוות ה-Sound Box בשיתוף פעולה עם חברי מיצב האורות ה-Sound Waves שידרגו את הפרויקט לכדי יצירה רב-חושית של מוזיקה ותאורה אינטראקטיבית המסונכרנת לביטים ולתדרי המוזיקה באופן שמאפשר לראות את צלילי המוזיקה ולשמוע את האורות. המיצב המאוחד הוקם באמצע חודש מאי למסיבת ניסיון על חוף הים, הופעל למהלך סופ"ש שלם של מסיבת חוף ואוחסן עד להקמתו שוב על הפלאיה.

אבל בשביל שכל הפלא הזה יקרה במידברן צריך מימון. מועדון ה- Sound Box צריך שיובילו אותו עם משאית הלוך לפלאיה וחזור לאחסון. הוא צריך חשמל בשביל להפעיל אותו. הוא צריך שישכירו בשבילו חלקי מערכת סאונד חסרים. צריך לדאוג להביא את מתנדבי ההקמה לשטח ולקיים אותם במידבר למשך שלושה ימים לפני המידברן. 


הכנו בשבילכם פינוקים שיעשו לכם נעים (ראו תמונות מטה): אוסף מיקסים ייחודי, שרשרת Sound Box, סטיקר גזעי במיוחד וכרטיסים לאפטר ברן שלנו - אז בואו הצטרפו אלינו וביחד נביא את ה- Sound Box למידברן 2016.


מחכים לחגוג ביחד כל הלילה (והבוקר) ב-Sound Box,

צוות ה- Soundbox

.

נ.ב - מוזמנים ומוזמנות להצטרף לדף הפייסבוק של ה-Sound Box, שם תוכלו לראות איך הכל התחיל ולהתעדכן על אירועים והפקות ברן שאנחנו עושים במידברן ומחוצה לו: https://www.facebook.com/group...רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.